Coronavirus نگرانی خار آمازون کارگران در نیویورک به راه رفتن کردن کار تا زمانی که ساختمان تمیز

آمازون کارکنان در شهر نیویورک انبار در حال برنامه ریزی برای پیاده روی کردن شغل دوشنبه به عنوان یک تعداد زیادی از تحویل و انبار کارگران تقاضا پرداخت بهتر و حمایت در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

کارکنان در مرکز پاسخگویی آمازون در استاتن آیلند حمله خواهد کرد تا این ساختمان این است که مقادیر در پی چندین کارگران تست مثبت برای coronavirus می گوید کریس Smalls مدیر دستیار است که هماهنگی اعتصاب.

“ما در حال بازگشت به کار تا زمانی که آنها نزدیک ساختمان پایین می گوید:” Smalls, و اضافه کرد که تقریبا 5,000 کارگران کار در ساختمان در طول دوره یک هفته. “آنها می دانند که در زمان ناهار هنگامی که آنها در ساعت از, بازگشت نیست.”

انبار راه رفتن است نه تنها برنامه ریزی شده برای روز شنبه. بیش از 150 ، 000 رانندگان و خریداران برای مواد غذایی آنلاین خدمات Instacart در حال برنامه ریزی یک اعتصاب آنها می گویند ادامه خواهد داد تا زمانی که این شرکت ارائه می دهد اضافی 5 دلار در هر سفارش در خطر پرداخت ارائه لوازم مانند پاک کننده دستمال مرطوب و گسترش پرداخت برای کسانی که مبتلا به کوروناویروس.

تحویل هستند و بنابراین نگرانی کارگران

تقاضا برای تحویل تشدید است در میان یک بیماری همه گیر است که توقیف فروشگاه ها و منجر به ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها hunkering کردن در خانه. اما آن را نیز با تمرکز ویژه در شرایط مواجه با کارگران که در حال پر کردن سفارشات مرتب سازی جعبه و رها کردن بسته تقریبا در سراسر ساعت.

آمازون اذعان کرد در یک بیانیه های قبلی که یک کارگر در جزیره استاتن انبار تشخیص داده شد با این ویروس و که آن را “حمایت از فردی که در حال بهبود است.”

اما Smalls می گوید که حداقل پنج کارگر در انبار باید آزمایش مثبت برای COVID-19. او اضافه می کند که در روزهای اخیر او انصراف پول خود را از 401(k) صندوق بازنشستگی به پایان می رسد ملاقات کند چرا که او می خواهم گرفته شده از محل کار به دلیل نگرانی های خود را در مورد نظافت از امکانات.

“اگر شما نمی آیند چرا که شما انتخاب می کنید به امن خود را با خانواده آنها پرداخت ما” گفت: Smalls, و اضافه کرد که علاوه بر مایل مرکز تمیز و بسته به کارکنان پرداخت می شود برای زمان آنها قادر به ارائه گزارش کار.

آمازون در بیانیه ای گفت که Smalls در حال حاضر پرداخت می شود به مدت دو هفته به عنوان او خود قرنطينه پس از او مطلع شد که او ممکن است تا به حال تماس نزدیک با یک همکار که می خواهم آلوده شده است.

“این اتهامات به سادگی بی اساس” این شرکت اعلام کرد. “ما گرفته اند اقدامات شدید برای نگه داشتن مردم در امن و سه برابر کردن عمیق تمیز کردن تهیه لوازم ایمنی است که در دسترس هستند و تغییر فرایند برای اطمینان از کسانی که در ساختمان های ما در حال نگه داشتن امن فاصله است.”

شده اند وجود دارد گزارش های دیگر آمازون کارگران بیمار شدن در تحقق و مراکز توزیع در سراسر کشور با توجه به آتنا یک ائتلاف از گروه های است که نشان دهنده آمازون کارگران و دیگران در مورد این شرکت را تحت تاثیر قرار.

اما این سازمان می گوید که معتقد است تنها کارکنان مشغول به کار در یک مرکز در Shepherdsville, کنتاکی, در حال دریافت پرداخت کامل در حالی که این تسهیلات بسته به طور نامحدود.

“آمازون نیاز برای ارائه به کارگران پرداخت می شود ترک نه فقط اگر آنها می تواند ثابت کند که آنها از این ویروس اما اگر آنها احساس ناخوشی اگر آنها باور دارند که آنها در معرض, و یا اگر آنها مورد نیاز در خانه می گوید:” Dania راجندرا آتنا مدیر که اضافه شده است که بیشتر پیاده روی ناشران ممکن است رخ دهد اگر کارگران نگرانی خطاب نمی شوند. “این کاملا معقول و منطقی به انتظار داریم که مردم را از اقدامات لازم برای حفظ خود و خانواده و جوامع خود و مشتریان آمازون …. امن است.”

در یک پست وبلاگ در مارس 24, آمازون گفت که صحبت کردن با مقامات بهداشت و کارشناسان پزشکی به منظور تشخیص اینکه چگونه به بهترین معامله را با امکانات آن زمانی که یک کارگر تست مثبت برای COVID-19.

“ما فرآیند ارزیابی که در آن کارکنان در ساختمان برای چه مدت چقدر زمان گذشت از آنها در محل و آنها که با تعامل میان موارد دیگر در تعیین این که آیا ما نیاز به نزدیک” وبلاگ گفت.

این شرکت می گوید اگر آلوده کارگر نبوده است در این ساختمان در حالی که وجود دارد تنها به طور خلاصه و یا منطقه آنها در حال حاضر عمیق تمیز چند بار در طول دوره به طور منظم از کسب و کار و تسهیلات ممکن است باز باقی می ماند.

آمازون می گوید که جزیره استاتن انبار دستخوش عمیق تمیز کردن. اما شرکت گسترده هر کسی که شده است آلوده شده است گفت: برای رفتن به قرنطینه یا که در تماس نزدیک با یک همکار مبتلا به این ویروس را دریافت خواهد کرد تا برای 14 روز پس از پرداخت در حالی که آنها در خانه بمانند. آن را نیز می گوید هر کسی که احساس نمی کند همچنین نباید کار و غیاب نمی خواهد صدمه دیده است حضور خود را ضبط.

روز یکشنبه آمازون گفته است که در حال حاضر با در نظر گرفتن متوسط کارگران در استاتن آیلند انبار روزانه. و با توجه به آن وبلاگ و این دلگرم کننده است همه از آن کارگران “برای ورود به سیستم از سیستم خود را به شستن دست های خود را هر زمان که آنها را انتخاب کنید که بدون تاثیر بر عملکرد آنها.”

Instacart اعلام تغییرات در آستانه اعتصاب

Instacart همچنین اعلام کرد جدید پادمان برای کارکنان خود را در آستانه برنامه ریزی شده در سراسر کشور اعتصاب.

این Instacart خریداران و فرفره کارگران جمعی نوشت: در یک پست جمعه در سایت آنلاین و متوسط است که “Instacart خودداری کرده است به عمل فعالانه در منافع خریداران و مشتریان و بهداشت بنابراین ما مجبور به گرفتن امور به دست خود ما.”

اما روز یکشنبه, مواد غذایی تحویل شرکت گفت: این امر توزیع ایمنی و سلامت منابع به آن سرویس کامل کارگران است. آن را نیز راه اندازی یک محیط جدید برای کمک به خریداران کسب درآمد بالاتر بیشتر سازگار راهنمایی.

COVID-19: می توانید رئیس خود را به شما به کار می آیند در طول شیوع کروناویروس?

بسیاری نمی توانند در خانه بمانند و حتی در میان یک بیماری همه گیر: با وجود coronavirus میلیون ها نفر از کارگران نمی توانند در خانه بمانند. آنها بی خطر است ؟

Instacart می گوید آن است به سفارش شخص ثالث برای تولید ضد عفونی کننده دست برای کارکنان خود را, و آن را هفته گذشته اعلام کرد که قصد دارد برای ارائه به کارگران یک جایزه. این شرکت قبلا نورد عطف به ماسبق بیمار پرداخت برای خریداران در فروشگاه.

“ما شده است ارزیابی COVID-19 بحران دقیقه به دقیقه به ارائه زمان واقعی پشتیبانی از Instacart خریداران و مشتریان در سراسر شمال امریکا” این شرکت گفت: در آزادی مطبوعات.

دنبال Charisse جونز در توییتر @charissejones

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>