Coronavirus نگرانی جرقه ‘وحشت خرید’ از کاغذ توالت و آب ضد عفونی کننده دست. اینجا چرا همه ما نیاز به آرام کردن

اصلاحات & توضیحات: نسخه قبلی این داستان misidentified شیوع کروناویروس به عنوان یک بیماری همه گیر.

حفظ آرامش و جلوگیری از احتکار. گسترش کروناویروس در آمریکا نمی خواهد از بین بردن ما کاغذ توالت عرضه است. یا لوازم ضد عفونی کننده دست بطری آب و رامش.

مگر اینکه دیوانه وار برای سرکشی ضد عفونی کننده دست و بطری آب همچنان در زمان سرعت.

پیش بینی پتانسیل قرنطینه خریداران زد این آخر هفته برای خرید آب و غذا و دیگر کالاهای اساسی به طوری که آنها می تواند به جلوگیری از افشای خود و خانواده خود را. دیگران نگران از افزایش تعداد مرگ و تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده در رفت و ضربه خرید binges, رقص برهنه کردن قفسه های فروشگاه از کاغذ توالت و تمیز کردن وسایل. به زودی, ضد عفونی کننده دست تقریبا غیر ممکن بود برای پیدا کردن در بعضی از نقاط.

فروشگاه آنلاین شد ضربه سختی بیش از حد و نه فقط Amazon.com. در بالای Kroger برنامه دوشنبه هشدار محدود کردن تعدادی از مایع و سرد و آنفولانزا محصولات مربوط به پنج نفر از هر در هر سفارش. کاستکو و هدف وب سایت های ذکر شده انواع کالاهای اساسی از جمله Clorox دستمال مرطوب ضد عفونی و همه منظوره پاک کننده به عنوان “خارج از بورس است.”

دریافت coronavirus روزانه به روز رسانی: ایمن ماندن و اطلاع با ما جدید کروناویروس تماشای عضویت در خبرنامه.

آن coronavirus?: استیو ووزنیاک می گوید: او نمی داند که اگر او و همسرش آلوده شدند

“وحشت خرید یک نبوت خود انجام می گوید:” Karan Girotra استاد عملیات در دانشگاه کرنل. “اگر هر کس فکر می کند همه چیز در حال رفتن به اجرا کردن آنها بروید و خرید از همه چیز و آنها را اجرا کنید.”

هیچ سوال وقوع است که همچنان به سرعت در حال گسترش در کره جنوبی و ژاپن و اروپا در حال آزمایش پیچیده جهانی زنجیره تامین که تمایل به اجرای لاغر.

تجهیزات پزشکی و تجهیزات و محصولات دارویی – و مواد خام آنها را – در معرض بیشترین خطر به عنوان تقاضا برای ماسک صورت و مواد مخدر برای مبارزه با این ویروس افزایش می یابد.

اما مصرف کننده احتکار مقصر است برای برخی از کمبود و بحرانی منابع نه رسیدن به افرادی که به آنها نیاز دارید. خریداران در معرض خطر کم خرید محافظ دنده را ترک کرده اند بیش از حد چند ماسک صورت برای حرفه ای پزشکی و کارگران که مکرر تعامل با مکان های عمومی مانند تاکسی و رانندگان اتوبوس یا خرده فروشی کارمندان Girotra می گوید.

زنجیره تامین کارشناسان می گویند برای جلوگیری از نگرانی در مورد احتکار نیازهای اساسی و فراتر از آن داشتن در دست توصیه می شود 14-بعد اضطراری تامین غذا و نیازهای.

مواد غذایی فاسد شدنی از قبیل میوه ها و سبزیجات بعید است که به طور محدود در کوتاه مدت. لوازم وارداتی منجمد گوشت و ماهی هستند بیشتر در معرض خطر بودند اما در حال حاضر پیشتر توسط تحریم های تجاری.

بسته بندی محصولات از قبیل حبوبات و خمیر دندان و محصولات خشک نمی شود در کوتاه مدت ، برای آیتم هایی که در حال حاضر در کوتاه عرضه چنین به عنوان ضد عفونی کننده دست مقدار زیادی از جایگزین وجود داشته باشد مانند صابون. برخی از مردم حتی خود را ساخت.

“وحشت بزرگترین دشمن” Girotra می گوید.

هفته گذشته آنا سکویا, 74, از گلن یارو نیویورک ساخته شده چند توقف در جستجوی کاغذ ماسک – هیچ شانس در آن – و Purell ضد عفونی کننده دست – “بسیار سخت برای پیدا کردن” و یا به فروش می رسد. او قادر به پر کردن نسخه و انتخاب کنید تا بیش از حد دارو و ویتامین ها سگ و گربه غذای گربه بستر خشک لوبیا و ماکارونی و میوه های یخ زده و محصولات کاغذی. اما او و همسرش شد floored له بشریت در سفر به Costco در صبح روز یکشنبه.

“من آن را دیده نمی خواهم که حتی قبل از روز شکرگزاری یا کریسمس” سکویا گفت. “وجود دارد یک مهاجم رقابت حتی قبل از اینکه ما رو به فروشگاه. مردم هل دادن چرخ دستی به هر یک از دیگر. تقریبا هیچ نیت ارائه میدهد. تقریبا هر سبد در راه بود Clorox دستمال مرطوب در آن است. چرخ دستی لود شد.”

وحشت خرید سکویا گفت “بسیار نگرانکننده است.”

حتی با تصاویر از تمام کسانی که قفسه های خالی جاری شدن سیل در رسانه های اجتماعی خوردها زنجیره تامین و کارشناسان خواست مردم برای جلوگیری از, خوب ناجور.

“ما اصلا کمبود کاغذ توالت در این کشور است. ما باید مقدار زیادی از کاغذ توالت رفتن در اطراف” گفت: در هر هنگ ارشد شریک استراتژیک عملیات عمل در کارنی جهانی مشاوره مدیریت. “کسانی که منابع را به طور کامل restocked و توانایی من برای رفتن به فروشگاه برای دریافت آن تامین نیست رفتن به دور در هر زمان به زودی.”

آدم سفید, 39, جنوبی, St. Paul مینه سوتا می گوید او و شریک زندگی خود مواجه نگردند, غذا, دارو, بطری, آب, مقاله, محصولات, و تمیز کردن وسایل شنبه همان روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد یک کنفرانس خبری در مورد کوروناویروس. “ما فکر کردیم که وجود دارد خواهد بود یک وحشت از اخبار این ویروس گسترش و می خواستم برای اطمینان از ما می تواند منابع که ما نیاز,” او گفت:.

اما اضطراب در سطوح پايين تر از سفید رود.

“جو زمانی که من در فروشگاه بسیار طبیعی است. آن به نظر نمی رسد دیوانه وار و یا پاچه,” او گفت:. “شریک زندگی من و من در حال بازسازی خانه ما و در واقع متوجه ماسک در تامین کوتاه مدت برای چند هفته. ما قادر به پیدا کردن مقداری در یک محلی ‘مادر و پاپ’ فروشگاه های سخت افزاری برای اهداف ما نیاز به آنها را.”

میشل Raczynski, 44, می گوید او و همسرش در, آمادگی, وحشت, حالت زمانی که آنها نگردند تا در بطری آب و کنسرو و مواد غذایی برای حیوانات خانگی خود را. “من اخذ خواهد شد برخی از اضافی رژیم غذایی دکتر فلفل درک وجود دارد می تواند کمبود شیرین” گفت: Raczynski زندگی می کند که در آرلینگتون تگزاس.

تنش نمی شد در حال اجرا بالا که در آن او خرید – حتی اگر ماسک صورت فروخته شد و ضد عفونی کننده دست کمیاب بود.

“در حال حاضر ما در حال دیدن وحشت, که خوب است,” Raczynski گفت. “به نظر می رسد مردم به غذای هشدارهای, اگر چه, و خرید برخی از کسانی که در موارد ضروری.”

قیمت سنگ آهن در بازار: آیا شما احساس خرج کردن ؟

به عنوان مردم آماده شدن برای coronavirus وجود دارد, گزارش از قیمت سنگ آهن در بازار به خصوص برای ضد عفونی کننده دست. آیا شما شده است به یک قربانی از درآوردن? به ما بگویید که چه بخشی از کشور شما در واقع چه اتفاقی افتاده است و جایی که با پر کردن فرم زیر و یا از طریق این لینک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>