Coronavirus نگرانی قفسه های فروشگاه های خالی دستمال توالت, بطری آب, ماسک, به عنوان خریداران سهام تا

در روز پنج شنبه بعد از ظهر زمانی که رایان اوزاوا آمار Iwilei Costco درب بعدی را به دفتر خود در هاوایی او زد مستقیم به یک خط طولانی از چرخ دستی کشش طول این فروشگاه به عنوان خریداران منتظر کاغذ توالت و حوله کاغذی.

Costco کارکنان محدود شد خریداران به پنج بسته از هر دست و بارگذاری آنها را در چرخ دستی های. به عنوان پالت پس از پالت تمیز شد یک خریدار در پایان خط فریاد زد: “پایان خط برای کاغذ توالت و حوله کاغذی مناسب است در اینجا.”

اوزاوا تا به حال به رها کردن و بازگشت صبح روز جمعه زمانی که فروشگاه باز به گیر یک انبار کاغذ توالت و حوله کاغذی برای خود و همکاران. با بسیاری از دولت مواد غذایی و کالاهای وارداتی و وحشت خرید مشترک است هر زمان که یک طوفان و یا دیگر شرایط اضطراری را تهدید می کند هاوایی.

“محلی مقامات بهداشت گفت: ما به وحشت خرید و نه به دمدمی مزاجی” اوزاوا, 45 و ارتباطات و مدیر تکنولوژی شرکت هاوایی سرویس اطلاعات گفت: “و که به اندازه کافی به ما را به بیرون رفتن و خرید همه چیز.”

مشابه صحنه های بازی در سراسر کشور و در سراسر جهان در روزهای اخیر به عنوان مصرف کنندگان غذای از هشدارهای مقامات بهداشتی مجهز خود را با نیازهای اساسی در مورد کوروناویروس به جامعه خود.

خریداران گزارش جوراب زنانه ساقه بلند در داروها تمیز کردن لوازم دست عفونی ماسک و دستکش های جراحی و اساسی شربت خانه. رسانه های اجتماعی پر شده بود با عکس هایی از قفسه های خالی از آپارتمان از آب بطری.

Coronavirus بازدید شرکت های فن آوری: کارکنان گوگل تست مثبت

Coronavirus نام انجمن: ‘آبجو کورونا ویروس’ و ‘آبجو coronavirus’ جستجوهای افزایش ترس از شیوع و گسترش

Coronavirus تهدید می تواند قفسه های خالی

گسترده تر کمبود می تواند آمار خرده فروشی در هفته آینده کارشناسان هشدار می دهند که می تواند منجر به ریزش قیمت ها.

“تاخیر در راه اندازی مجدد از تولید می تواند شروع به نتیجه در خارج از سهام در ایالات متحده قفسه به عنوان اوایل به عنوان اواسط ماه آوریل” ولز فارگو تحلیلگران نوشت: در گزارش اخیر.

توصیه به مصرف کنندگان: اگر چیزی است که “ماموریت بحرانی” به زندگی شما می توانید آن را در حال حاضر می گوید سام Polakoff, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت در Nexterus Inc., که منابع تامین برای شرکت های.

“اگر قیمت نه افزایش آن احتمالا به زودی,” او گفت:. “به احتمال زیاد قیمت بالا خواهد رفت 25 تا 30 درصد به طور موقت.”

خرده فروشان در حال کشتی با کمبود به عنوان خریداران نوار قفسه هل دادن کنندگان برای کمک به آنها را به سرعت. CVS در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز آن است که شاهد افزایش تقاضا برای ضد عفونی کننده دست و صورت ماسک اما هیچ “کمبود قابل توجهی” از مواد ضد عفونی کننده دستمال و اسپری.

کمبود نمی تواند محدود به نیازهای اساسی. الکترونیک و پوشاک و لوازم خانگی که همه آنها متکی به چین گفت: Neil ساندرز مدیر عامل جهانی داده های خرده فروشی و مشاوره.

اگر شیوع گسترده است و طول می کشد به نیمه دوم سال 2020 وجود دارد می تواند کمبود پوشاک و بازگشت به محصولات. “ما اعتقاد داریم که این می تواند قرار داده و به فصل مدرسه در معرض خطر ابتلا به بسیاری از ایالات متحده بر اساس خرده فروشان” کوئن تحلیلگران گفت: در یک گزارش.

Coronavirus بهداشت ترس گریبانگیر آمریکا به عنوان کشور مورد دوم غیر قابل توضیح از coronavirus – که در آن یک فرد پدیدار می شود و با عفونت با هیچ علامتی از اینکه چگونه این ویروس منتقل شد – گزارش شد در کالیفرنیا جمعه. اورگان مقامات همچنین اعلام کرد که دولت خود را شناسایی اولین فرض مورد ویروس.

تعداد کسانی که بیمار با این ویروس بود در 85,176 جمعه. تعداد دفعات مشاهده شده مرگ رسیده 2,919 بسیاری از آنها در چین است.

Coronavirus ترس روح سهام: در اینجا این است که چگونه به نگه داشتن یک سر سرد و محافظت از خود را از 401(k)

Coronavirus توضیح داد: همه چیز به دانستن در مورد COVID-19 ویروس مرگبار هشدار دهنده جهان

آماده شدن برای coronavirus تهدید: جوراب زنانه ساقه بلند در مواد غذایی

وست تگزاس مامان سارا نجار نگران بود به اندازه کافی در مورد پتانسیل کمبود ذخایر مواد غذایی و سایر لوازم برای خانواده اش.

Coronavirus می تواند باعث تب و سرفه و خس خس سینه و ذات الریه. مقامات بهداشت فکر می کنم آن را به طور عمده از قطرات زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه.

“این سخت است برای کشف چه واقعیت و چه داستانی بین سیاست پارانوئید و رسانه ها, اما وجود دارد بیش از حد بسیاری از پتانسیل پرچم قرمز به مراحل آماده شدن برای بدترین” نجار گفت. “ما 2 سال و بزرگترین نگرانی خواهد بود که چگونه این ویروس خواهد او را تحت تاثیر قرار.”

تا کنون N95 ماسک ها تنها ضرورت نجار متوجه شده در عرضه کم محلی اما او پر کردن سبد خرید در صورت خرید وحشت گسترش می یابد. او کاهش یافته است به می گویند که در آن او زندگی می کند از ترس از تبدیل شدن به یک هدف از دزد.

“ما باید به درستی برای آن آماده کرده اند و آنچه که ما نیاز به زنده ماندن در خانه تا زمانی که قفسه های پر دوباره,” او گفت:.

کوکا کولا: می coronavirus خود را تحت تاثیر قرار کک رژیم غذایی عادت ؟

‘اقتصادی همه گیر’: coronavirus در حال تبدیل شدن به یک تهدید بزرگتر به ایالات متحده آمریکا اقتصاددانان می گویند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>