Coronavirus: FAA به طور خلاصه تعلیق همه پروازهای عازم نیویورک فیلادلفیا فرودگاه

اداره هوانوردی فدرال برداشته شده مختصری تعلیق پروازها به شهر نیویورک-فرودگاه های منطقه به دلیل coronavirus مربوط به مسائل نیروی انسانی در یک منطقه تهویه-مرکز کنترل ترافیک.

در یک هشدار ارسال شده آنلاین شنبه آژانس توصیه کنترل ترافیک هوایی به “توقف تمام پروازهای” به کندی لاگاردیا نیوآرک و فرودگاه های دیگر در منطقه است. بخشنامه نیز تحت تاثیر فرودگاه بین المللی فیلادلفیا.

توقف برداشته شد و پس از حدود 30 دقیقه. در ابتدا کنترل ترافیک هوایی هشدار داده بودند آن می تواند گذشته چند ساعت.

“یک اداره هوانوردی فدرال (FAA) کنترل کننده ترافیک هوایی کارآموز در نیویورک مسیر هوایی مرکز کنترل ترافیک در رنکنکما n. y. آزمایش مثبت برای COVID-19 امروز” FAA گفت: در یک بیانیه مشترک با ایالات متحده آمریکا امروز توسط سخنگوی Arlene Salac.

کارمند که تست مثبت شده است در این مرکز از شنبه. FAA در تماس است محلی مقامات بهداشتی و در حال توسعه یک طرح برای پاکسازی مناطق آسیب دیده.

FAA در حال کار با محلی مقامات بهداشت برای پیگیری کردن هر پرسنل که ممکن است تعامل با کسی که تست مثبت است.

روز جمعه در فرودگاه JFK مشترک FAA بیانیه از آن تایید تایید تایید یک کنترل ترافیک هوایی تکنسین آزمایش مثبت برای ویروس.

در آن زمان فرودگاه در توئیتر خود نوشت: “فرودگاه باز می ماند. این اطلاعات اولیه است و موضوع را تغییر دهید.”

FAA جمعه در بیانیه ای خاطرنشان کرد: “تکنسین شده است به این تاسیسات پس مارس 16… حرفه تمیز کردن شرکت خواهد کرد تمیز کردن تسهیلات این صبح… ایمنی کارکنان ما و سفر است FAA اولویت است.”

در اوایل این هفته روز پنج شنبه در کنترل ترافیک هوایی برج در لاس وگاس, McCarran International Airport, به طور موقت بسته و پس از یک کنترل کننده ترافیک هوایی آزمایش مثبت برای coronavirus فرودگاه و اداره هوانوردی فدرال گفت.

و کنترل ترافیک هوایی در برج Chicago Midway فرودگاه بسته شد در روز سه شنبه پس از سه FAA تکنسین آزمایش مثبت برای coronavirus.

کمک: Curtis تیت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>