Coronavirus مختل رخصتی بهار, سفر به Houston-منطقه دانشگاه

به عنوان رخصتی بهار, روش های مسافرت های بین المللی محدود و یا ممنوع در هوستون کالج ها و دانشگاه ها و در برخی موارد شخصی مسافرت های بین المللی گزارش باید در پاسخ به شیوع کروناویروس.

همه دانشگاه ها می خواهیم خوب بهداشت از جمله شستن مکرر دست و به طور کامل تمیز کردن و ضد عفونی سطوح مانند میز و صفحه کلید و رایانه ها و تلفن های همراه.

در اینجا شکست توسط موسسه در سفر دستورالعمل:

دانشگاه هوستون سیستم

دانشگاه هوستون دانشجویان اعضای هیات علمی و کارکنان که قصد سفر بین المللی برای شکستن بهار باید گزارش آن در یک آه مسافرت های بین المللی رجیستری.

آیا برای تعطیلات و یا بازگشت به صفحه اصلی دانشگاه می پرسد هر سفر در سطح بین المللی به “می دانید که موقعیت و شرایط اطراف COVID-19 پویا هستند و می تواند تغییر کند در حالی که شما در حال سفر به طور بالقوه پیچیده بازگشت تدارکات.”

کلاس ها نشده اند نهفته COVID-19 اما در یک صفحه سوالات متداول, آه, مقامات توضیح دهد که چرا برخی از مردم در محوطه دانشگاه هستند با پوشیدن ماسک.

بیشتر اطلاعات

سفر سلامت اعلامیه مقیاس

سطح 1 (دیده بان) – ورزش عادی احتیاطی. این شامل تا به روز در تمام واکسن توصیه شده.

سطح 2 (هشدار) – تمرین افزایش اقدامات احتیاطی. تعریف خاص در خطر جمعیت

سطح 3 (هشدار دهنده) – جلوگیری از غیر ضروری سفر. شیوع بالا خطر ابتلا به مسافران و هیچ احتیاطی در دسترس هستند برای محافظت در برابر شناسایی افزايش خطر است.

منابع: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

“شایع است در بسیاری از فرهنگ ها از جمله در ایالات متحده برای افراد به را انتخاب کنید برای پوشیدن ماسک به عنوان یک راه برای به حداقل رساندن تماس مستقیم با هوابرد عوامل بیماری زا. پوشیدن یک ماسک داوطلبانه است و باید به عنوان یک نشانه ای است که پوشنده لباس بیمار است.”

کالج پزشکی بیلور

کالج-اسپانسر مسافرت های بین المللی محدود شده است به عنوان 12:01 صبح جمعه با توجه به دانشکده پزشکی را به روز coronavirus آمادگی طرح است. و هر کسی که برنامه ریزی سفر شخصی “خواهد بود موضوع را به 14 روز کردند” در صورتی که سفر به ژاپن و چین, کره جنوبی, ایران و ایتالیا.

بیلور است که نیاز به همه بالينی دانشکده به آموزش مداوم پزشکی در دوره COVID-19. ساکنان و همراهان در کالج پزشکی “نمی خواهد درگیر در مستقیم مراقبت از بیماران مبتلا به COVID-19 در هر دو بیمار و یا از بیمار تنظیمات در این زمان. این همان روش ما به دنبال هنگامی که وجود دارد یک بیماری همه گیر ابولا در 2014-2016” با توجه به کالج coronavirus دستورالعمل.

دانشگاه رایس

این هفته برنج به حالت تعلیق در تمام دانشگاه-اسپانسر سفر دانشجویی و رخصتی بهار, سفر به کشورهای خارجی تا زمانی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری آسانسور محدودیت های مسافرتی مرتبط با کوروناویروس.

برنج, دانشگاه, دانشیار پژوهشی یکی از پنج coronavirus بیماران در هوستون منطقه مترو. همه موارد مربوط به سفر خارجی, محلی, مقامات بهداشتی می گویند. برنج کارمند که تا به حال محدود تماس با 14 برنج دانشجویان دکترا و اعضای هیات علمی و کارکنان به تازگی بازدید شده مصر است.

پس از آمدن در محدود تماس با کارمند Feb. 24-25 از 14 شده اند را در خود قرنطینه و دور از محوطه دانشگاه. هیچ گزارش داده اند که علائم و قرنطینه انتظار می رود که برداشته هفته آینده اگر هیچ symptons رخ می دهد, برنج جمهور David Leebron در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

Houston Community College

“بهار فصل نزدیک است و بسیاری از HCC دانشجویان دانشکده و کارکنان انتظار می رود که سفر در آن زمان. بهترین کار این است که به تمرین عادت های سالم از جمله شستن مکرر دست ها پوشش دهان و بینی خود را هنگام سرفه یا عطسه و اجتناب از تماس با افراد بیمار” کالج coronavirus صفحه وب را توصیه می کند.

HCC خود فرم گزارش برای هر دانشجویی دانشکده و یا کارکنان برای تکمیل در صورتی که علائم کروناویروس.

Lone Star کالج سیستم

Lone Star کالج است که از نزدیک پیگیری وقوع و ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت آن دانشگاه هشدار می گوید. این سیستم همچنین تشویق مناسب hygeine و زیر CDC دستورالعمل های ایمنی.

دانشگاه جنوبی تگزاس

جنوبی تگزاس اصلاح یک برنامه مطالعه خارج از کشور مستقر در چین پس کارکنان و دانش آموزان خواهد شد سفر به شرق آسیا در این تابستان یک دانشگاه رسمی گفت.

Texas A&M University, سیستم

A&M سیستم ایجاد شده اجباری سفر رجیستری برای تمام افرادی که سفر بین المللی است. رخصتی بهار, سفر به شمار نگرانی های خاص با توجه به دانشگاه coronavirus هشدار.

Prairie View A&M لغو شد و به تعویق افتاد باقی مانده رخصتی بهار, تحصیل در خارج از کشور سفر تا بعد در ترم یک دانشگاه سخنگوی گفت.

سیستم لغو همه دانشگاه-اسپانسر دانشجو تحصیل در خارج از کشور بهار برنامه های سطح 1 و 2 و 3 کشور. برای اعضای هیات علمی و کارکنان “تنها ماموریت مهم سفر به کشورهای سطح 1 یا بالاتر در نظر گرفته خواهد شد و نیاز به قبل بالا-سطح نهادی تایید است.”

در علاوه بر این به ثبت نام در این سایت هر کسی که مسافرت های بین المللی باید خود قرنطینه خارج از محوطه دانشگاه به مدت دو هفته.

Texas A&M دانشگاه ها باز باقی می ماند و عامل بر روی یک برنامه عادی این دانشگاه گفت: در 5 مارس به روز رسانی. “ما درک می کنیم افزایش اضطراب در دانشگاه های ما و در سراسر جامعه. TAMU دولت به طور فعال نظارت و پاسخگویی به این وضعیت ادامه خواهد داد و به دنبال هدایت عمومی سازمان بهداشت و درمان.”

دانشگاه سنت توماس

دانشگاه سنت توماس در هوستون لغو تحصیل در خارج از کشور, سفر به آرژانتین و جامائیکا, سخنگوی ساندرا Soliz این هفته است . “دانشگاه ادامه خواهد داد برای نظارت بر برنامه ریزی مقصد برای تحصیل در خارج از کشور,” او گفت:.

دانشگاه

بیلور به تعویق انداخته است دانشگاه-اسپانسر سفر به ایتالیا و چین و کره جنوبی. و هر هیات و یا دانشجویی که سفر بین المللی در بیلور بودجه و یا کسب و کار باید با ثبت نام در این دانشگاه را مرکز جهانی تعامل.

کارکنان نویسندگان بریتنی Britto و رابرت Downen کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>