Coronavirus: دلتا پرواز ریشه در JFK پس از مسافر نشان می دهد ممکن است قرار گرفتن در معرض

یک پرواز بود مبتنی دوشنبه در نیویورک John F. Kennedy International Airport بیش از coronavirus نگرانی.

سیاتل-محدود پرواز برگزار شد از مصرف کردن پس از یک مسافر دریافت کلمه ممکن است آنها قبلا در معرض coronavirus.

مسافر هشدار یک پرواز که مشورت آمار MD اختصاصی در تماس سازمان هواپیمایی مشورت با خدمه زمانی که نگرانی بوجود می آیند در فرودگاه و یا در هواپیما.

“مشتریان در دلتا پرواز 2503 بازگشت به JFK ترمینال دوشنبه پس از یک مشتری به اشتراک گذاشته شده آنها ممکن است قبلا در معرض coronavirus و ما حمل و نقل هوایی مشاوران پزشکی توصیه می شود مشتری ارزیابی شود” گفت: دلتا در بیانیه ای ارسال توسط سخنگوی کیت Modolo.

“ما همچنان به دنبال تمام دستورالعمل از CDC و محلی مقامات بهداشت و هواپیما است که در فرایند تمیز بودن. ایمنی و سلامت مشتریان و خدمه باقی می ماند اولویت ما است.”

پرواز برنامه ریزی شده است به ادامه دوشنبه شب بعد از هواپیما تمیز است.

هفته گذشته JetBlue ممنوع یک مسافر که آگاهانه سوار یک پرواز از JFK به ساحل پالم پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

پالم بیچ شهرستان آتش نجات و مقامات فلوریدا وزارت بهداشت ملاقات JetBlue هواپیما هنگامی که آن را وارد. پرواز 109 مسافر و خدمه از پنج ماند در هیئت مدیره برای مدت حداقل دو ساعت قبل از deplaning.

یکی از احمقانه ترین چیزهایی که من دیده ام’: هرج و مرج در ایالات متحده فرودگاه به عنوان جدید کروناویروس غربالگری آغاز می شود

JetBlue مسافران از جمله یکی با بیماری گفته شد به قرنطینه خود را برای 14 روز. JetBlue هواپیما و پالم بیچ اجتماع در آن فرودگاه شد و پس از آن پاک کردن.

JFK یکی از 13 فرودگاه های تعیین شده به عنوان یک نقطه ورود برای آمریکایی ها از بازگشت از مسافرت های بین المللی.

ایالات متحده بسیاری از مسافران پرواز بازگشت از اروپا در این آخر هفته شد و با استقبال snaking خطوط و ساعت-انتظار طولانی در فرودگاه های بزرگ به عنوان گسترش coronavirus قراضه مورد نیاز توسط دولت جدید اروپا محدودیت های مسافرتی اثر صورت گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>