Coronavirus مرگ و میر: آمریکایی ها تقریبا به طور قطع در حال مرگ از covid-19 اما در حال ترک کردن رسمی تعداد

سریع پخش كردن, رمان coronavirus مسلما کشتن آمریکایی ها که گنجانده شده در این کشور رو به رشد مرگ و میر به گفته کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات دولتی درگیر در شمارش.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری شمارش تنها مرگ است که در آن حضور coronavirus تایید شده است در آزمایشگاه تست. “ما می دانیم که آن را کوچک شماری,” سخنگوی آژانس کریستن Nordlund گفت.

‘نفس نفس زدن برای هوا’: 11 چیزهایی است که به کمک این هوستون زن نبرد علائم COVID-19

گسترده عدم دسترسی به تست در اوایل هفته در ایالات متحده شیوع معنی افراد مبتلا به بیماری های تنفسی درگذشت بدون اینکه شمارش اپیدیولوژی می گویند. حتی در حال حاضر برخی از افرادی که در خانه و یا در سبب خانه های پرستاری در حال آزمایش با توجه به مراسم تشییع جنازه مدیران و بازرسان پزشکی و پرستاری در خانه نمایندگان.

Postmortem تست توسط بازرسان پزشکی متفاوت است به طور گسترده ای در سراسر کشور و برخی از مقامات می گویند آزمایش مرده است سوء استفاده از منابع کمیاب است که می تواند مورد استفاده در زندگی. علاوه بر این برخی از افرادی که این ویروس را تست منفی کارشناسان می گویند.

به عنوان یک نتیجه, مقامات بهداشت عمومی و رهبران دولت فاقد یک نمایش کامل از این بیماری همه گیر مرگ و میر آنها به عنوان ارزیابی آن دوره و تقلا برای پاسخ.

دانشمندان که تجزیه و تحلیل آمار مرگ و میر از آنفلوانزا و سایر بیماری های تنفسی می گویند آن است که خیلی زود به برآورد که چگونه بسیاری از مرگ و میر رفته نشده. برای یک بیماری با علائم رایج مانند covid-19 آنها گفت: مرگ و میر با نتایج مثبت تقریبا قطعا نشان دهنده تنها بخشی از کل ناشی از این بیماری است.

پشت منحنی: اینجا چرا تگزاس وقفه در انتشار به موقع اطلاعات در coronavirus

“شما نمی توانید با تکیه بر تنها آزمایشگاه تایید موارد” گفت: Marc-آلن Widdowson, متخصص اپیدمیولوژی که در سمت چپ CDC در سال گذشته و در حال حاضر به عنوان مدیر موسسه طب گرمسیری آنتورپ در بلژیک. “شما هرگز به درخواست این تست بر روی هر کسی که بیمار است و هر کسی که می میرد. بنابراین بدون شک آن را پر واضح – تعداد مرگ و میر در سطح جهانی دست کم گرفت چرا که شما لازم نیست درخواست تست.”

خاک رس مارش غرب ویرجینیا “coronavirus czar” اذعان کرد که دولت شمارش است که احتمالا ناقص است. غرب ویرجینیا گذشته دولت به گزارش یک مورد از این ویروس و ضبط کرده تنها دو مرگ از شنبه.

“بر اساس بهترین اطلاعات اخیر در مورد محدود تست و قابل ملاحظه منفی کاذب نرخ, تست ما به احتمال زیاد شمردن تعداد مرگ و میر” گفت: مارش معاون رئیس جمهور و اجرایی دین برای علوم سلامت در دانشگاه وست ویرجینیا است. این تعداد نیز کم است در غرب ویرجینیا مارش گفت: از آنجا که دولت کوچک روستایی جمعیت بود و مدارس بسته و غیر ضروری کسب و کار زود است.

سی دی راه اندازی کرده است تلاش برای استفاده از داده های ملی در بیماری و بستری شدن در بیمارستان و مرگ گواهی به برآورد covid-19 عفونت و مرگ و میر. آژانس در حال حاضر منتشر می مانند برآورد هفتگی برای آنفولانزا که در آن آزمایشگاه تایید موارد و مرگ و میر به طور مشابه نشان دهنده تنها بخشی از کل منتسب به این بیماری است.

“ما احتمالا گرفتن اطلاعات بیشتر در covid-19 به دلیل وجود یک آگاهی بیشتر در جامعه از آنچه در آن است” Nordlund گفت.

CDC رسمی تعداد مرگ است که بر اساس گزارش ارائه شده توسط متحده بود در 6,593 از شنبه. به دلیل تاخیر در گزارش این تعداد به طور قابل توجهی پایین تر از اغلب به روز رسانی شمارش توسط رسانه ها سازمان ها و محققان دانشگاه. واشنگتن پست خود تعداد مرگ و میر پیشی گرفته 8,000 در روز شنبه.

دولت فدرال تعداد مرگ است پخش در سراسر جهان روزانه به عنوان یک شاخص چگونه به سرعت این ویروس در حال گسترش است و چگونه عمیقا این کشور در تلاش است. آن را روشن پیامدهای سیاسی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که تصویب رتبه بندی رز در اواخر ماه مارس با وجود داشتن عنوان ویروس خطرات برای هفته ها.

روز چهارشنبه کاخ سفید برآورد شده که 100000 به 240,000 آمریکایی ها ممکن است کشته covid-19 مراتب بیش از نزدیک به 60,000 مبارزه با سربازان کشته شده در جنگ ویتنام. دانشمندان گفت: آنها نمی دانند که چگونه کاخ سفید وارد شده بود در آن طرح و کاخ سفید کاهش یافته است به ارائه جزئیات.

مرگ و میر تبدیل شده است به شدت سیاسی معیار. مغلوب ساختن پیشی جستن مدافعان ادعا رسمی شماره متورم است به دلیل آن شامل همه مردم مرحوم که تست مثبت برای covid-19 حتی اگر وجود دارد یکی دیگر از علت مرگ مانند حمله قلبی و یا تصادف.

مارک Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد وجود دارد گفت: احتمالا برخی از مردم در حال مرگ با covid-19 که در حال مرگ هستند از covid-19. چنین misattribution است یک مشکل برای هر علت مرگ او گفت: اما این یک مسئله جزئی است که “غرق با این قضیه مشکل: که مرگ و میر ناشی از covid اما هرگز نسبت داده شده به طوری که تعداد مرگ دست کم گرفت.”

در سراسر جهان مقامات دولتی سوال که آیا تعداد مرگ و میر به طور رسمی نسبت به این ویروس در حال فریب آمیزی کم است.

در شمال ایتالیا و شهر نمبرو ثبت 31 مرگ و میر ناشی از این ویروس از ماه ژانویه تا مارس است. اما شهردار کلودیو Cancelli گفت: به تازگی تعداد کل متوفی در آن زمان دوره – 158 – بود چهار برابر بالاتر از متوسط است که زمان از سال است.

“تفاوت بسیار زیاد است و نمی توان یک روش ساده آماری انحراف” او نوشت: در مقاله روزنامه با همكاري پزشکی اجرایی است.

تعداد مرگ و میر در فرانسه نسبت به این ویروس افزایش یافت در هفته گذشته مقامات پس از شروع از جمله قبلا گزارش نشده و میر در خانه های سالمندان, افزایش تعداد بیش از 2000 نفر.

ناظران در داخل و خارج از چین که در آن ویروس به نظر می رسد برای اولین بار در اواخر سال گذشته را متهم به حزب حاکم کمونیست از گزارش مصنوعی پایین عفونت و مرگ و مير. رسانه ها از جمله پست گزارش داده اند که یک تعداد از هولوکاست شده دستور به ووهان در مرکز چین هوبئی استان نشان می دهد که به مراتب بیشتر از افراد درگذشت covid-19 از رسمی مرگ و میر حدود 2500.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که چین “به نظر می رسد تعداد کمی در سمت نور و من خوب بودن وقتی که من می گویند که.” مقامات چینی رد این اتهام گفته مقامات ایالات متحده در تلاش برای منحرف کردن مسئولیت آمریکا تعداد بدن.

مطالعات آنفلوانزا را در بر داشت که در وسط یک بیماری همه گیر در زمان واقعی مرگ و میر شمارش اغلب گمراه کننده است.

Widdowson سابق CDC دانشمند بخشی از یک تیم است که برآورد جهانی مرگ و میر از سال 2009 H1N1 آنفلوآنزای خوکی همه گیر. سازمان بهداشت جهانی ثبت شده تنها 18,631 مردم با آزمایشگاه تایید تشخیص مرگ از این بیماری است. اما همه گیر احتمالا ناشی از 15 بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر CDC تیم نتیجه گرفت در سال 2012.

یک مطالعه 2013 توسط دولت و محققان دانشگاهی پیشنهاد شده است که آزمایشگاه-تایید H1N1 مرگ و میر در ایالات متحده نشان داده و تنها 1 در 7 مرگ و میر منتسب به این بیماری است.

در ایالات متحده فدرال و ایالتی مقامات بهداشت عمومی برای هفته حاضر به آزمون مردم مگر اینکه آنها ملاقات سخت معیارهای واجد شرایط بودن. آزمایش به طور گسترده تر در دسترس است اما برخی از کارشناسان می گویند که این تست ممکن است تشخیص نیست هر کس با این ویروس. دقیقا چگونه مشترک منفی کاذب هستند نامشخص است.

Postmortem آزمون covid-19 اتفاق می افتد به طور یکنواخت در سراسر کشور ، بازرسان پزشکی خو یش و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید “استفاده از قضاوت خود را” به تصمیم می گیرید که آیا چنین تست مناسب است با توجه به دستورالعمل CDC.

در علاوه بر این به 6,593 آزمایشگاه-تایید مرگ CDC روز جمعه گزارش داد که مرگ گواهی داده ها نشان می دهد 1,150 که مردم از covid-19.

اعداد متفاوت در بخشی به دلیل تاخیر در گزارش و چون این کد برای ضبط covid-19 به عنوان علت مرگ اعلام نشده تا مارس 24 هفته پس از اولین مورد شناخته شده آمریکایی در حال مرگ از بیماری های ناشی از کوروناویروس. مرگ گواهی داده خواهد شد بخشی از CDC جدید تلاش برای برآورد کل covid-19 مرگ و میر.

به منظور برآورد تعداد مرگ و میر از بیماری, دانشمندان اغلب نگاه بیش از حد “مرگ” – تعداد مرگ و میر بیش از و بالاتر از این تعداد به طور متوسط در طول یک دوره خاص.

قوی ترین برآورد نیاز ملی آمار است که در ایالات متحده می تواند دو یا سه سال به کامپایل با توجه به Cécile Viboud یک موسسه ملی بهداشت دانشمند که همکاری این مطالعه برآورد ایالات متحده undercount در طول آنفلوآنزای H1N1.

تعدادی از ابتدا uncounted آنفولانزا مرگ و میر به طور معمول شامل افراد مبتلا به ذات الریه و سایر علائم تنفسی بودند که هرگز آزمایش آنفلوانزا و همچنین به عنوان یک تعداد زیادی از افرادی که قرارداد آنفولانزا و چپ هستند بیشتر در معرض مرگ ناشی از این شرایط به عنوان ایست قلبی, سکته مغزی و دیابت است. این افراد ممکن است گزارش شود که در حال مرگ از آنفولانزا اما آنفولانزا هنوز منجر به مرگ آنها.

دانشمندان هنوز نمی دانند که آیا و یا چگونه اغلب covid-19 کشتار مردم با این نوع از مشکلات ثانویه. اما روشن است که covid-19 می تواند باعث غیر علائم تنفسی دانشمندان می گویند.

هفته گذشته گروهی از دانشمندان ایتالیایی یک مطالعه منتشر شده از 53 ساله در غیر این صورت سالم که وارد شده بود در بیمارستان شکایت از خستگی است. او مبتلا به مشکلات قلبی حاد از جمله التهاب عضله قلب. او آزمایش مثبت برای coronavirus.

در آلبانی گرجستان به یکی از ترین کشور مواد منفجره شیوع بیماری های مراسم تشییع جنازه مدیر جفری F. ویکفیلد Sr. گفت: رفتار هر بدن به عنوان اگر آن را با این ویروس آلوده. ویکفیلد به تازگی به کار گرفته شده در بدن یک مرد جوان حدود 40 سال از عمرش را در خانه به تنهایی و یافت نشد برای چند روز. مرگ این مرد نسبت داده شد به ایست قلبی. او هرگز آزمایش coronavirus.

“ما هرگز واقعا درست اعداد” ویکفیلد گفت. “ما تقریبا نزدیک اما ما هرگز اعداد واقعی که درگذشت از این است.”

اپیدیولوژی می گویند که بیمارانی که نیاز به درمان پزشکی برای شرایط دیگر از covid-19 همچنین ممکن است رنج می برند و می میرند در مکان هایی که سیستم مراقبت های بهداشتی غرق می شود توسط ویروس.

حتی به عنوان تست تبدیل شده است بسیار بیشتر به طور گسترده ای در دسترس را محدود باقی مانده در چنین مکان هایی به عنوان زندان ها و خانه های سالمندان که در آن بیماری به سرعت در حال گسترش است. CDC می گوید بیماران بستری و مراقبت های بهداشتی کارگران باید در مقابل خط برای تست. مردم در دراز مدت مراقبت از امکانات باید بعد این آژانس می گوید.

در نیویورک این کشور بزرگترین نقطه داغ, Suffolk County, معاینات پزشکی مایکل Caplan گفت: در یک یادداشت به مدیران مراسم تشییع جنازه روز دوشنبه در خانه های پرستاری و بیمارستان ها مسئول جمع آوری نمونه برای postmortem تست.

که غیر واقعی است گفت: Michael A. L. Balboni مدیر اجرایی بیشتری نیویورک مراقبت های بهداشتی و امکانات انجمن که نشان دهنده دراز مدت مراقبت از خوابگاه.

“آخرین چیزی که یک خانه سالمندان در حال رفتن به انجام این است که سعی کنید برای تعیین اینکه آیا کسی که در گذشت است covid یا هیچ covid,” او در مصاحبه ای گفت:. “آنها خود را دست پر تلاش به دور از خود باقی مانده است مناسب است. … چرا زباله سواب در decedents?”

یک Suffolk County خانه سالمندان اپراتور صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن برای محافظت از شهرت این شرکت گفت: برخی از ساکنان بیمار با علائم تنفسی و برخی مرده اند اما عملا هیچ کس در حال آزمایش است زنده یا مرده. استثنا زمانی است که ساکنان گرفته شده و به بیمارستان های این اپراتور گفت.

“ما در حال فرض کنید که همه مثبت است” اپراتور گفت. “برای استفاده از یک آزمون مرحوم آن را نمی شود بسیار مفید است. چرا که در پایان روز وجود دارد کمبود آزمون آغاز خواهد شد. ما نمی باید تست. ما نمی باید سواب.”

اداره فدرال زندانها است و دیگر تست در لوئیزیانا زندان که در آن دوازده زندانی در حال حاضر آزمایش مثبت و حداقل یک مرده است. سو آلیسون, دفتر سخنگوی گفت که از آنجا که این ویروس در حال گسترش در داخل این تاسیسات هر زندانی برگزاری نمایشگاه علائم فرض است آلوده.

آلیسون گفت: تصمیم گیری در مورد اینکه آیا پس از مرگ تست زندانیان که فوت مشکوک covid-19 خواهد بود ساخته شده با مقامات بهداشت در مورد اساس توجه به در دسترس بودن آزمون و عوامل دیگر.

در اکثر ایالت افرادی که در خانه و یا نشده اند تحت مراقبت های پزشکی گزارش شده به یک درهم آمیخته سیستم بازرسان پزشکی دراز و کلانتر خو یش, قضات دیوان عالی صلح و دیگر مقامات محلی.

سالی ایکن رئيس جمهور از انجمن ملی پزشکی محققین نوشت: در انتشار اخبار است که “در مکان های عمومی, به طور کلی درک نمی کند که وجود دارد نه یک مرگ بررسی سیستم در ایالات متحده است. … پس یک پاسخ به COVID-19 بازرسان پزشکی رخ خواهد داد.”

بازرسان پزشکی به طور معمول بررسی تصادفی مرگ و قتل و خودکشی و در حال رفتن به درگیر شدن در یک “مرگ طبیعی” مانند که ناشی از covid-19 گفت: Amy شافر, یک محقق و استاد راهنما برای معاینات پزشکی در اجلاس County, Ohio, نزدیکی اکران.

“شما قطعا می خواهید به اعداد است که در حال شمارش چرا که مردم مرحوم نیست که تست شده,” او گفت:. “ما نیاز به تست افرادی که هنوز زنده هستند.”

اما در وایومینگ – تنها کشوری که تا به حال گزارش نشده است یک covid-19 مرگ از شنبه – Laramie پزشکی قانونی شهرستان ربکا رید گفت که او آماده است برای تست هر کسی با علائم که می میرد در خانه.

“ما نیاز به یک دقیق علت مرگ به خانواده برخی از بسته شدن و مطمئن شوید که آنها امن شده است,” او گفت:. “این نیز بسیار مهم است که حقیقت را می داند.”

او دارای منابع آزمون پنج نفر, او گفت:.

– – –

واشنگتن پست ژاکلین Dupree, Abigail Hauslohner دالتون بنت و لنا H. خورشید کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>