Coronavirus بحران بایدن-ساندرز بحث NFL CBA آخرین مهلت: 5 چیزهایی که می دانم آخر این هفته

پارک به طور موقت نزدیک میان coronavirus نگرانی

Coronavirus همه گیر است ترغیب تعطیلی در بسیاری از پارک های تفریحی و شادترین مکان روی زمین از این قاعده مستثنی است. اورلاندو, دیزنی, دیزنی لند پاریس و Universal Orlando Resort را تعطیل موقت پیوستن به کالیفرنیا ارجمند دیزنی لند های خود اعلام کرد “شادترین مکان روی زمین” که پنج شنبه اعلام کرد آن را خواهد دید شنبه از طریق پایان ماه مارس. تعطیلی در سایر پارک ها شروع در کسب و کار یکشنبه و احتمالا اجرا از طریق پایان ماه. هتل ها و خرده فروشی در مجتمع های در هر دو والت دیزنی و دیزنی لند پاریس باز باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی. استودیو یونیورسال هالیوود نیز بسته به طور موقت شروع شنبه.

  • چگونه می توانید یک بلیط بازپرداخت اگر شما رویداد لغو شد با توجه به شیوع کروناویروس
  • Coronavirus کرکره برادوی اسمیتسونین موزه ها; کاخ سفید تورهای لغو
  • چه coronavirus خود را انجام بدن ؟ : همه چیز به دانستن در مورد روند عفونت

ترجیح می دهند به گوش دادن ؟ بررسي فايلهاي 5 چیزهایی که پادکست زیر و susbcribe به صورت رایگان در اپل پادکست:

بایدن و دعوت به بحث در یکشنبه سی … بدون مخاطب

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز درگیر خواهد شد در آنچه که می تواند یکی از آنها نهایی مناظره جمعه در واشنگتن دی استودیو (سی ان ان و Univision, 8 p. m. ET). قبلا این رویداد قرار می گیرد در مقابل جمعیت در آریزونا فدرال در تئاتر ققنوس جلوتر از آریزونا اولیه روز سه شنبه. اما با توجه به coronavirus نگرانی های سی ان ان و کمیته ملی حزب دموکرات اعلام کرد بحث خواهد بود معطوف به استودیو و بدون مخاطب. در پاشنه خیره کننده خود را با فوق العاده, سه شنبه, موفقیت, بایدن نگه داشته نورد شنبه, برنده چهار نفر از شش کشور که رای دادند در حالی که همچنین حفظ و سرب کوچک در واشنگتن است. یک مبارز ساندرز است قول داد به در و گفت: رای دهندگان را با او در مسائل.

  • گرفتن تریبون: در انتخابات ریاست جمهوری به سبک آدرس بایدن ساندرز به غیر از coronavirus برنامه
  • 2020 انتخابات: چگونه coronavirus در حال تغییر مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری برای مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن و ساندرز
  • فیزیکی کمپین حوادث در انتظار: بایدن به برگزاری مجازی حوادث با توجه به coronavirus نگرانی

NFL CBA رای: بازیکنان باید خود را می گویند

این بازیکنان NFL انجمن آخرین مهلت برای رای دادن در لیگ جدید توافق دسته جمعی است 11:59 p. m. ET شنبه. پیشنهاد CBA — یعنی گسترش فصل به طور منظم به 17 بازی و تقسیم درآمد آن را افزایش می دهد از 47 درصد به 48 درصد و در نهایت 48.5% اگر 17th, بازی برقرار شده است — شده است منبع مشاجره میان بازیکنان. اگر اکثر قوانین در حمایت از پیشنهاد CBA بسیاری از این قوانین خواهد اثر را در این فصل اگر چه 17th به طور منظم فصل بازی نمی افتد تا 2021 در اولین. یک اکثریت ساده در میان حدود 2000 بازیکنان NFL را تصویب کرد.

  • هکرها QB Aaron Rodgers در NFL players’ پاسخ به CBA پیشنهاد: ‘مقدار زیادی از تفکر انتقادی در جریان’
  • سالن از شهرت گارد جو DeLamielleure: بازنشستگان ‘به پول نیاز’ از NFL CBA پیشنهاد اما ایران هنوز ‘ناامید کننده’

دلیل برای لبخند: “یخ زده 2′ قطره های فصل 3 از ‘Westworld’ برای اولین بار

در میان اخبار وخیم و لغو بیش از coronavirus شیوع Walt Disney Studios اعلام کرد که “یخ زده 2” منتشر خواهد شد این یکشنبه در جریان دیزنی+ سه ماه زودتر از برنامه ریزی شده. اگر شما به دنبال تعلیق HBO را پیچیده علمی تخیلی درام “Westworld” برمی گردد و آنها در حال ترک غرب پارک ، آماده برای فصل 3 برتر یکشنبه ؟ نگران نباشید ما شما را تحت پوشش.

  • 10, شاد, شادی, خنده دار, تلویزیون را نشان می دهد به تماشای برای فرار از coronavirus اخباراز “عجیب و غریب چشم’ به ‘گیلمور’

Pi روز طول می کشد در یک معنی متفاوت در این سال

Coronavirus در حال حاضر آغاز شده به تاثیر غذای بیرون و در حال حاضر آن را باعث تغییرات به یکی از محبوب ترین مواد غذایی تعطیلات سال. شنبه Pi روز جشن سالانه ریاضی ثابت π (pi) است که معمولا با جشن smorgasbord از معاملات در پیتزا قنادی و گلدان پای. پیتزا حزب هنوز هم در کسب و کارهای مختلف اما فروغ پیتزا لغو آن سالانه Pi رویداد روز بود که شناخته شده برای نقشه کشی جمعیت زیادی. در ضمن یکشنبه شروع و تا مارس 31, Chipotle ارائه تحویل رایگان در هر سفارش 10 $یا بیشتر قرار داده شده و از طریق زنجیره ای را به برنامه و یا وب سایت که در آن شما می توانید دستورالعمل برای تحویل رانندگان به “محدود کردن تماس مستقیم است.” تحویل جدید را “مداخله آشکار بسته بندی مهر و موم برای کمک به اطمینان از غذا دست نخورده است در هنگام زایمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>