Coronavirus نگرانی های نزدیک دریا مرکز تگزاس آب شیرین شیلات مرکز به

Sea Center Texas in Lake Jackson and the Texas Freshwater Fisheries Center in Athens have been closed to public visitation due to the coronavirus pandemic. Photo: Steve Ueckert/Houston Chronicle

عکس: استیو Ueckert/هوستون کرونیکل

دریا در مرکز تگزاس در لیک جکسون و تگزاس آب شیرین شیلات در مرکز آتن بسته شده اند به ملاقات عمومی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

دریا در مرکز تگزاس در لیک جکسون و تگزاس آب شیرین شیلات در مرکز آتن بسته شده اند به ملاقات عمومی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

تگزاس پارک ها و حیات وحش بخش اعلام تعطیلی جمعه به عنوان یک فراوانی از احتیاط برای کمک به حداقل رساندن پتانسیل خطر گسترش ویروس. ملاقات تور جلسات و رویدادهای لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

“ما احساس می کنیم این است که یک گام مهم را برای حفاظت از بازدید کنندگان که به دیدن ما” رابین Riechers, TPWD مدیر ساحلی شیلات گفت: در یک نسخه. “ما قطعا متاسفم برای هر زحمتی این ممکن است برای هر کسی که مایل به دیدن و یادگیری در مورد تگزاس’ محیط های ساحلی و چگونه TPWD افزایش و سهام ماهی به پشتیبانی بزرگ ساحلی ماهیگیری ما در دولت است.”

آژانس گفت: hatchery کارکنان عملیات و تولید ماهی تلاش ادامه خواهد با افزایش تمرکز بر روی مواد ضد عفونی کننده تسهیلات.

ملاقات و تور نیز لغو شده در دولت دیگر مراکز تکثير میباشند از جمله A. E. چوب Fish Hatchery در سن مارکوس دوندی Fish Hatchery در Electra, دل تپه علوم شیلات مرکز در کوه خانه John D. پارکر شرق تگزاس Fish Hatchery در Brookeland دریایی توسعه مرکز در کورپس کریستی ، پری R. باس مرکز تحقیقات و هچری و Possum Kingdom Fish Hatchery در Graford.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: دریافت آخرین اخبار و به روز رسانی در شیوع کروناویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>