یک زن 44 ساله چینی مرد بستری در فیلیپین شد اولین شناخته شده مرگ و میر در خارج از چین از این ویروس جدید است که به کشته شدن بیش از 300 نفر و باعث اورژانس بهداشت جهانی, مقامات گفت.

همچنین یکشنبه, چین سفیر اسرائیل عذرخواهی کرد برای مقایسه این تصمیم توسط چندین سازمان ملل به بستن مرزهای خود را به شهروندان چینی به چرخش به دور پناهندگان یهودی در هولوکاست.

“وجود دارد هیچ وجه قصد مقایسه تاریکی روز از هولوکاست با وضعیت فعلی و تلاش های صورت گرفته توسط دولت اسرائیل برای محافظت از شهروندان خود” سفارت در بیانیه ای گفت. “ما می خواهم برای معذرت خواهی اگر کسی درک پیام ما راه اشتباه است.”

در مانیل فیلیپین وزارت بهداشت گفت: بیمار درگذشت شنبه پس از توسعه شدید پنومونی ناشی از عفونت های باکتریایی و ویروسی.

“در چند روز گذشته بیمار پایدار بود و نشان داد نشانه هایی از بهبود” وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو گفت. “با این حال وضعیت بیمار رو به وخامت گذاشته در 24 ساعت گذشته.”

چین گزارش کرده 304 مرگ و میر و بیش از 14,600 موارد از آخرین coronavirus که در قرعه کشی نام خود را از ویروس بیضی شکل تند و تیز. بیش از 170 نفر گزارش شده است در بیش از ده کشور دیگر از جمله هشت مورد در ایالات متحده

دوقو گفت و همراه 38 ساله زن چینی وارد مانیل در Jan. 21 طریق هنگ کنگ از ووهان در چین مرکزی شهر است که مرکز شیوع. چهار روز بعد هم در بیمارستان بستری شدند و در انزوا قرار داده شده با یک سرفه و تب و علائم دیگر.

زن همچنان در انزوا یکشنبه.

“من می خواهم به تاکید است که این یک وارداتی مورد با هیچ شواهدی از انتقال محلی,” دوقو گفت. او گفت که آژانس او مشغول به کار بود با سفارت چین برای اطمینان از “وقار مدیریت باقی می ماند” نیز در حالی که اطمینان از مهار این بیماری است.

Coronavirus: شیوع ارائه دلایل برای نگرانی نیست اما برای وحشت

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک اورژانس بهداشت جهانی پنج شنبه, توصیه فوری تلاش برای توسعه واکسن و تشخیص و همچنین به عنوان یک بررسی از هر کشور آمادگی خود برنامه است.

که دبیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در ژنو که با وجود اضطراری بیانیه وجود دارد این است که “هیچ دلیلی برای اقدامات بی ارزش است که تداخل با مسافرت های بین المللی و تجارت است.”

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد شیوع کروناویروس به یک اضطراری برای بهداشت عمومی در ایالات متحده است. شهروندان آمریکایی که در چین هوبئی و در حال بازگشت به آمریکا را تحت نمایش درمانی و نظارت در طول اجباری قرنطينه تا 14 روز خبر داد.

آمریکا همچنین اعلام کرد تعلیق از ورود به ایالات متحده از اتباع خارجی که ایجاد خطر برای انتقال ویروس است. آمریکا و فیلیپین و دولت در میان چندین کشور صدور موقت ممنوعیت بسیاری از مسافران که از چین به ماکائو و هنگ کنگ – نقشه کشی خشم پکن.

“فقط به عنوان این که توصیه می شود در برابر محدودیت های مسافرتی ایالات متحده با عجله به رفتن در این راه مخالف” وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت. “قطعا نه یک ژست حسن نیت است.”

Coronavirus توضیح داد: آنچه در حال coronavirus علائم ؟ چقدر خطرناک است ؟

که همچنین گفت که موارد بدون علامت است و به احتمال زیاد یک “محرک اصلی” از وقوع. مردم به مراتب بیشتر احتمال دارد به گسترش این ویروس از طریق سرفه و عطسه است که در بیانیه ای گفت.

نیوزیلند یکشنبه اعلام کرد که به طور موقت ممنوع مسافران از چین برای حفاظت از اقیانوس آرام جنوبی منطقه از ویروس. 14-بعد ممنوعیت امر به خارجی ها ترک چین اما نه به نیوزیلند ساکنان. نیوزیلند نیز مطرح آن توصیه های سفر به چین به “آیا سفر” بالاترین سطح است.

هفته گذشته ایالات متحده پرواز کرد حدود 200 آمریکایی ها از ووهان در اجاره هواپیما و نشان داد که بیشتر پروازها می تواند به دنبال. اتحادیه اروپا با حمایت مالی مشابه پرواز در هفته گذشته. آخر این هفته کره جنوبی و هند پرواز صدها نفر از شهروندان خود را از ووهان. اندونزی پرواز برگشت 241 اتباع از ووهان در روز یکشنبه و قرنطینه آنها را بر روی کنترل از راه دور Natuna سلیمان برای دو هفته.

یک نظامی ترکیه حمل و نقل هواپیما حامل 42 نفر وارد آنکارا از Wutan در شب شنبه. 32, ترک, شش آذربایجان سه گرجستان اتباع و آلبانیایی باقی خواهد ماند و تحت نظارت برای 14 روز هم با 20 پرسنل شرکت کننده در تخلیه وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت.

در ضمن شش مقامات در شهر میانمار همسایه کانون ووهان در استان هوبئی شده اند اخراج بیش از “عملکرد ضعیف” در دست زدن به شیوع رسمی رادیو فردا خبر داد.

آن را ذکر شهردار عنوان کرد و گفت این شهر را “قابلیت به درمان بیماران ناکافی باقی مانده است و با کمبود شدید در تجهیزات پزشکی مانند لباس محافظ و ماسک های پزشکی.”

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de