کروناویروس و برای خرید لوازم: با رسیدن به پایین از کاغذ توالت کمبود

در اخیر بعد از ظهر جمعه در غرب, آیووا, یک مرد بود که انتظار در خط به خرید کاغذ توالت در یک محلی دلار General store که یکی دیگر از مشتری آغاز شده و به این مرد غم و اندوه در مورد آن به گفته پلیس محلی.

در مورد میزان کاغذ توالت در حال خریداری شده است. پس از احساس تهدید توسط دیگر مشتری رفتار پرخاشگرانه کاغذ توالت خریدار نمایش داده می شود اسلحه در دفاع از خود.

“آن را تشدید تقریبا به نقطه فیزیکی رویارویی” اطلس Iowa police سرهنگ Devin Hogue گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

در پایان نه فرد مجروح شد اما اولیه متجاوز متهم شد در این هفته با رفتار آشوبگرانه اضافه کردن به های اخیر پلیس کاغذ بیش از داخل بافت. در فلوریدا ماه گذشته معاونین کلانتر بازداشت یک مرد به اتهام سرقت 66 رول کاغذ توالت از یک هتل ماریوت. در کالیفرنیا در هفته گذشته, بورلی هیلز پلیس یافت 192 رول کاغذ توالت در یک سرقت SUV.

نیاز به پول کمک کند ؟ ما به شما: مشاوره پول در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

همه علائم کمبود در طول COVID-19 pandemic – تامین کسری ناشی از افزایش تقاضا است که می رود فراتر از فقط وحشت خرید و احتکار.

پس چرا ما نمی توانیم پیدا کردن کاغذ توالت هنوز ؟

کارشناسان می گویند خالی کردن قفسه های فروشگاه نیز ناشی از یک تغییر اساسی در تقاضا برای یک نوع خاصی از کاغذ توالت برای استفاده در خانه به عنوان به خوبی به عنوان ممکن در زنجیره تامین بین کارخانه ها و فروشگاه ها.

هنوز امید وجود دارد: از اصلی ترین مواد مورد استفاده برای ساخت کاغذ توالت و کاغذ از فیبر و آب هستند و در قوی از عرضه است. تولید است که ramped تا در آمریکا عامل کارخانه 24/7. و کارشناسان انتظار فراوان سهام به زودی در قفسه های فروشگاه.

“من نمی توانم به شما تعداد دقیق اما من به شما بگویم که ما در حال ساخت بیشتر از همیشه گفت:” Arist Mastorides رئیس جمهور از خانواده مراقبت Kimberly-Clark, شمال امریکا, ساز Cottonelle کاغذ توالت و دیگر محصولات کاغذی. “این یک مقدار قابل توجهی به پوشش آنچه ما فکر می کنیم مورد استفاده قرار خواهد گرفت با مردم رفت و آمد کمتر و ماندن در خانه بیشتر است.”

که بخشی از این مشکل در حال حاضر — و نه فقط احتکار و نه به این دلیل که مردم در حال رفتن به حمام بیش از حد نرمال است. همچنین از آنجا که بسیاری از مصرف کنندگان در حال رفتن به حمام در مکان های مختلف از قبل از همه گیر – در صفحه اصلی به جای محل کار که اغلب با استفاده از یک نوع متفاوت از کاغذ توالت از در خانه استفاده می شود.

چه تفاوت بین کاغذ توالت در خانه و در محل کار ؟

یک نوع از داخل بافت – تجاری بازار – اغلب ساخته شده است یک طبقه از بازیافت الیاف و به طور کلی بر روی غلطک در کسب و کار و اماکن عمومی. نوع دیگر – خرده کاغذ توالت – اغلب ساخته شده از دو لایه باکره فیبر است و به طور کلی بسیار نرمتر برای استفاده در خانه.

این محل تغییر باعث پناهگاه در خانه قوانین منجر به حدود 40 درصد افزایش بیش از متوسط روزانه خانه استفاده با توجه به گرجستان-اقیانوس آرام که باعث می شود دوخته شمالی کاغذ توالت و دیگر محصولات کاغذی.

تقاضا کرده است “افزایش در خرده فروشی و این ثابت ماندن و یا رسید در بازار تجاری” به دلیل استفاده از در مشغول مراقبت های بهداشتی و امکانات دیگر ضروری کسب و کار گفت: Eric Abercrombie سخنگوی گرجستان-اقیانوس آرام مستقر در آتلانتا. Abercrombie گفت که این شرکت هنوز هم انتظار تجاری-بازار کاغذ توالت تقاضا به کاهش به عنوان “کسب و کار و تعطیلات برنامه را تغییر دهید.”

در ضمن خرده کاغذ توالت تقاضا دارای عقاید به ارتفاعات پیش بینی نشده در آوریل با $1.45 میلیارد دلار در کاغذ توالت فروش در چهار هفته دوره پایان مارس 29 تا 112% از سال قبل با توجه به جمهوري اسلامي ايران شیکاگو شرکت تحقیقات بازار. فروشگاه های خرده فروشی نمی تواند نگه دارید به اندازه کافی عرضه در قفسه و زنجیره تامین شد تیره و تار با تقاضا است.

حمام لوازم: اینجا مکان های که در آن شما هنوز هم می توانید خرید کاغذ توالت

نیاز به کاغذ توالت? Procter & Gamble گیاه می رود به اوردرایو در طول coronavirus بحران

عرضه زنجیره ای برای کاغذ توالت “ساخته شده است نه به صورت نمایشی تغییرات فصلی و تغییرات تقاضا گفت:” اسکات Luton, مدیر عامل و موسس زنجیره تامین در حال حاضر رسانه های دیجیتال شرکت می باشد. “آن را مانند کدو تنبل در طول پاییز و بال مرغ در سوپر باول.”

لوتن همچنین اشاره می کند که repurposing تجاری-بازار کاغذ توالت به قفسه های خرده فروشی “است و نه ساده برای انجام” حتی با سهام آن نشسته و دست نخورده در اتاق های ذخیره سازی از بسته کسب و کار.

هنگامی که کاغذ توالت به فروشگاه ؟

گرفتن بیشتر محصول به بازار موضوع دیگری است. Georgia-Pacific مثلا 14 امکانات در 11 ایالت ساخت کاغذ توالت. قبل از آن را به خرده فروشی, فروشگاه, قفسه, که بسته ممکن است برای اولین بار به یک منطقه ای مرکز توزیع توسط کامیون.

“ما سخت در حال کار برای به حداکثر رساندن تعداد تحویل ما می توانید بار و کشتی از امکانات ما – شما می توانید فقط بار کردن و خالی کردن خیلی سریع” Abercrombie نوشت در پست الکترونیکی. در آخرین هفته از ماه مارس “ما کارخانه های تولید و توزیع منطقه ای مراکز موفق به کشتی 120 درصد از ظرفیت عادی. ما همچنین در حال کار با مشتریان به طور مستقیم محموله های که ممکن است به کاهش توزیع زمان. ما در حال حاضر نمی هر گونه مسائل را با حامل ظرفیت (کامیون و تریلر) به کشتی است.”

به طور معمول این است که بهنگام روند بر اساس مداوم تقاضا برای یک محصول است که نمی کشد طولانی را در کارخانه ها. برای Kimberly-Clark فیبر به طور کلی می آید از درختان در شمال و یا آمریکای لاتین و پس از آن حمل و نقل به آمریکا کارخانجات بزرگ سفید ورق. مواد را ریخته به سطل با آب آن مخلوط و به شکل گسترده رول برش به سیاهههای مربوط و سپس کوچکتر فردی رول.

“کل فرایند اتفاق می افتد بسیار سریع گفت:” Mastorides که کاهش یافته است به می گویند دقیقا چه مدت به دلیل رقابتی دلایل.

این روند نیز کاملا خودکار.

“هنگامی که وجود دارد یک افزایش در تقاضا است که ما هرگز دیده می شود قبل از کاغذ توالت تولید کنندگان نمی تواند نگه دارید تا گفت:” پاتریک Penfield استاد زنجیره تامین تمرین در سیراکیوز. “آنها خواهد بود قادر به تامین همه تقاضا اما آنها نیاز به گسترش ظرفیت های خرید تجهیزات است. آن را بسیار گران است. پس در واقع همه آنها می توانید انجام دهید برای افزایش حداقل ظرفیت خود را با استفاده از اضافه کاری و یا شاید با اضافه کردن یکی دیگر از تغییر اگر آنها می توانند.”

بزرگترین کاغذ توالت سازان در ایالات متحده می گویند کارخانه های خود را در حال کار در سراسر ساعت به تولید و ضبط مقادیر از جمله Procter & Gamble که باعث می شود Charmin و سایر محصولات کاغذی. همه چالش های اضافه شده از نگه داشتن کارگران خود را سالم در طول شیوع کروناویروس.

“ما در حال اولویت ما پرفروشترین اندازه به حداکثر رساندن مقدار از محصول ما می تواند کشتی را به خرده فروشان گفت:” لورن Fanroy یک سخنگوی Procter & Gamble.

Mastorides از کیمبرلی-کلارک نیز گفت: این افزایش تولید با به حداقل رساندن انواع بسته های آن به طور معمول باعث می شود مانند چهار بسته هشت بسته و 24 بسته. برخی از کشتی به طور مستقیم به فروشندگان دیگران به مراکز توزیع که آنها مخلوط با دیگر Kimberly-Clark محصولات.

“ما محدود است مجموعه ای است که ما را قادر می سازد که برای دریافت محصول از طریق و به مراکز توزیع سریع تر به عنوان ما با شرکای خرده فروشی ما به آن محدود طبقه بندی آنها قادر به ساخت کامیون سریع تر” Mastorides گفت.

آنچه در مورد حوله کاغذی?

حوله کاغذی تولید شده در همان راه به عنوان کاغذ توالت و توسط همان شرکت است. اما از آن است که پرواز کردن قفسه ها مانند کاغذ توالت برای انواع دلایل حتی اگر تمیز کردن وسایل در حق بیمه در طول بیماری همه گیر. یک دلیل این است که قابل استفاده مجدد پنبه حوله اغلب به جای استفاده می شود. یکی دیگر این است که ترس از در حال اجرا از ضروری جهانی اول محصول – کاغذ توالت – اسپرد را از طریق رسانه های اجتماعی و کانال های دیگر.

“ما شناخته شده برای یک مدت طولانی آن را ضروری برای یک زندگی بهتر” Mastorides گفت. “این چیزی است که آنها انتخاب کرده اید به سهام تا در.”

مشتریان خرده فروشی به زودی انتظار می رود برای دریافت کمک بیشتری به تولید کنندگان افزایش تولید خانه حمام و سرویس بهداشتی اجرا از اتاق را برای ذخیره و حداقل برخی از تجاری-بازار محصول است repurposed به دیدار خرده فروشی تقاضا است.

“این واقعا فقط سعی کنید که زنجیره تامین گرفتار” گفت: Abercrombie گرجستان-اقیانوس آرام است. “ما در زمان مراقبت از تقاضا ما می تواند در شرایط موجود موجودی. ما تلاش برای افزایش عملیات های که در آن ما می تواند و پس از آن نیز تلاش برای مدیریت هوشمندانه توزیع به آن را دریافت کند.”

پیگیری خبرنگار برنت Schrotenboer @Schrotenboer. E-mail: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>