Coronavirus نگرانی در خانه های سالمندان که 75 درصد ذکر شده است برای کنترل عفونت خطاهای

خانه های پرستاری در حال کامل-طوفان محیط زیست برای coronavirus جفت شدن ساکنان در معرض خطر بیشتری از بیماری های جدی و با امکانات است که ممکن است بیمار مجهز به جلوگیری از گسترش عفونت در دیوار خود را و فراتر از آن.

هفتاد و پنج درصد از آمریکایی خانه های پرستاری شده اند ذکر شده برای عدم به درستی نظارت و کنترل عفونت در سه سال گذشته — نسبت بالاتری از آنچه قبلا شناخته شده با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز و تحلیل فدرال بازرسی داده است. آن استناد شده است به عنوان خفیف به عنوان کاغذ بازی مشکل جدی به عنوان یک خانه سالمندان نه گفتن مقامات دولتی در مورد شیوع به عنوان unmonitored کارگران گسترش بیماری به بیماران است.

در هر مورد استناد است که یک سیگنال هشدار برای شیوه ها و کاستی ها است که می تواند تبدیل به عوامل بسیار مهم در شیوع هر دو در داخل و خارج از مرکز. کارولینای شمالی فرماندار گفت: دولت اولین coronavirus مورد در آمد از طریق ایالت واشنگتن که در آن ویروس را ویران کرده است زندگی مرکز مراقبت در کرکلند.

این پاک کننده ها کشتن coronavirus: Lysol, Clorox, Purell محصولات را به سازمان حفاظت محیط زیست مواد ضد عفونی کننده لیست

شکست خورده کنترل عفونت به معنی خانه های سالمندان می تواند گسترش کروناویروس جدید, همچنین شناخته شده به عنوان COVID-19 فراتر از دیوار خود گفت: Charlene Harrington یک استاد بازنشسته دانشکده پرستاری در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو.

“پرستاری از خانه ها تنها به عنوان یک مشکل برای ساکنان و شاید کارکنان, اما در این مورد شما می توانید آن را ببینید می تواند بر کل جامعه” او گفت:. “مراقبت های ضعیف در یک خانه سالمندان می شود یک کانون برای کل جامعه.”

تأکید بر ارتباط بین کنترل عفونت و گسترش coronavirus در جمعه مراکز مدیکر و مدیکید خدمات اعلام کرد که خود را بازرسی خواهد تمرکز صرفا بر روی مسائل مربوط به کنترل عفونت و سایر جدی ایمنی و بهداشت تهدیدات از جمله اتهامات سوء استفاده — شروع با خانه های پرستاری و بیمارستان ها.

این سازمان ساخته شده است که تغییر بلافاصله موثر اجازه می دهد بازرسان به تمرکز بر پرداختن به گسترش COVID-19.

Coronavirus اسطوره افشا و خنثی: یک گاو واکسن bioweapons و $3,000 آزمون

دکتر دیوید Gifford که نماینده ملت در خانه های سالمندان به عنوان افسر ارشد پزشکی در آمریکا مراقبت های بهداشتی انجمن هشدار داد که اکثریت قریب به اتفاق استناد نیست و مربوط به شرایطی است که باعث آسیب قابل توجهی. او گفت: بازرسان گرفتن بسیاری از مسائل اولیه به اندازه کافی است که امکانات را می توانید در آدرس آنها قبل از هر کسی صدمه دیده است.

“آن همیشه مفید است که فدرال برداران در آمده و شناسایی مناطق که می تواند بهتر در کنترل عفونت” Gifford گفت. “آنچه باید بدانید این است که… اگر آنها اصلاح مقررات نیاز به (دولت) به بسته خانه سالمندان پایین ظرف شش ماه.”

‘عفونت-محیط غنی’

زندگی مرکز مراقبت که مقامات ایالات متحده بر این باورند به سایت از اولین شیوع بیماری در دراز مدت تسهیلات دریافت پنج ستاره امتیاز کلی تنظیم کننده فدرال اما قبلا برای انتقاد از آن, روش های کنترل عفونت.

تنظیم کننده فدرال اختصاص امتیاز برای نقض — بدون امتیاز در همه خوش خیم ترین تخلفات که بر تعداد کمی از مردم در بسیاری از نقاط برای نقض که تهدیدی برای زندگی و یا گسترده. آمریکا در خانه های سالمندان به طور متوسط حدود 10 امتیاز بیش از سه سال امروز ایالات متحده آمریکا تجزیه و تحلیل را نشان می دهد. زندگی مرکز مراقبت های تک تخلف در سال گذشته به خود اختصاص 16 امتیاز. آن را دریافت کرده بود هیچ کنترل عفونت استناد در دو سال گذشته.

2019 گزارش بازرسی توصیف ساکن دختر گفت: او مادر کفش پاشنه زخم اغلب زمین را لمس کرد در حالی که پرستاران مشغول به کار بودند. بازرسان یافت دیگر مشکلات اساسی در زندگی و مراقبت و مانند کارکنان آشپزخانه به درستی شستن دست های خود را و یا تغییر دستکش, سوابق فدرال دولت است.

پس از اخیر COVID-19 شیوع زندگی, مرکز مراقبت از آن گفت: اجرا و کنترل عفونت توصیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و از دولت و ادارات بهداشت محلی. این مرکز همچنین گفته است که محدود کردن بازدید کنندگان نظارت ساکنان و کارکنان و درخواست کارکنان به ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستند.

“Coronavirus در دراز مدت مراقبت از امکانات وحشتناک مثال از یک طوفان کامل” گفت: وکیل استیون لوین از Levin & Perconti در شیکاگو یک عمل متمرکز به نمایندگی از ساکنان خانه سالمندان و خانواده های آنان است. “در نظر من از خانه های سالمندان که ما در برخورد با دشواری های افراطی در اداره روزمره عفونت و آن را یک عفونت های غنی از محیط زیست است.”

چرا coronavirus قربانیان ناشناس ؟ انتشار نام خود یک فاجعه خواهد بود.

حدود 26.8 درصد از خانه های پرستاری را دریافت کرده اند حداقل به عنوان بسیاری از نقض امتیاز به عنوان زندگی مرکز مراقبت در سه سال گذشته ایالات متحده آمریکا امروز و تحلیل نشان می دهد. و هزاران نفر از خانه های پرستاری — بیش از 15 درصد از آنها خواهان مشکلات فردی حداقل به عنوان بد به عنوان کسانی که در زندگی مراقبت است. حدود 1 درصد مشکلات که بدتر است.

بدترین بیش از سه سال تجزیه و تحلیل دوره بود Westbury جایی در هوستون ذکر شده برای دو 8-نقطه نقض و دو 150 نقطه نقض. در میان شکست اشاره کرد: عدم استفاده از استریل تجهیزات برای مراقبت از تراکئوستومی; نه نگه داشتن بیماران در انزوا زمانی که آنها تا به حال سخت به درمان عفونت شناخته شده به عنوان MRSA; و نه به درستی تمیز کردن یک catheterized بیمار به مدت پنج روز.

بیشتر رایج شد این نوع اشتباهات در گندم دولت مانور در Whitewater کانزاس که انباشته 64 امتیاز از بازرسان فدرال. در یک بازرسی و یک کارمند بررسی یک بیمار بی اختیاری تمیز کردن یکی دیگر از بیمار بی اختیاری کمک به بیماران حرکت به صندلی و سپس سمت چپ — همه بدون دست شستن از بین بیماران و یا بعد از کار انجام شد. تنظیم کننده گفت: این نوع از کنترل عفونت مشکل تحت تاثیر بسیاری از ساکنان اما باعث شد کمی واقعی آسیب برساند.

گندم دولت مانور یکی از بیش از 300 خانه های سالمندان که متصلب تا چهار استناد برای کنترل عفونت مشکلات بیش از سه سال است. شش خانه های سالمندان به حال هفت نقض هر: Lakeview Terrace, York, بهداشت و درمان و مرکز سلامتی و کشور ویلا مرکز توانبخشی در لس آنجلس; Urbana Champaign پرستاری و توانبخشی در پیچ ایلینوی; Aperion مراقبت از پارک جنگلی در پارک جنگلی ایلینوی; و محاصره در سن آنتونیو.

همه انباشته امتیاز بیشتر از زندگی مرکز مراقبت.

“من فقط نگران’: Coronavirus دهید شرکت ها به جلو و عقب در استخدام به عنوان عدم رشد می کند

یک گزارش بازرسی برای Lakeview Terrace زد 28 صفحه. در میان مشکلات: یک کارگر که ممکن است عفونی دست سینی غذا. کارگران وجود ندارد شستن دست های خود را قبل از کمک به کسی که با مواد مخدر-مقاوم در برابر عفونت و پس از آن نمی شستن دست های خود را قبل از رفتن برای کمک به سایر بیماران ،

برخی از ایالت ها ایستاده بود که بیشتر مشکل ساز است. در ایالت واشنگتن که در آن خانه سالمندان شیوع آغاز شد حدود 85 درصد از خانه های پرستاری دریافت یک کنترل عفونت استناد ایالات متحده آمریکا امروز, تحلیل یافت. اما کالیفرنیا و میشیگان هر دو شانس بدتر با بیش از 90 درصد اشاره کرد. گوام یک خانه سالمندان ذکر شده بود که تمام شد شش نفر از کسانی که در پورتوریکو.

در رود آیلند و کارولینای شمالی هر چند تنها حدود یک سوم از خانه های پرستاری بودند ذکر شده برای کنترل عفونت نقض.

حتی در میان خانه های سالمندان که دریافت تنظیم کننده فدرال’ بالاترین رتبه بندی کلی و بالاترین بهداشت و درمان رتبه 41 درصد هنوز هم تا به حال مشکلات با کنترل عفونت. این است که از نگرانی های خاص چرا که در یک بحران بهداشت و درمان و خانه های پرستاری اغلب تبدیل به یک کلید فرار شیر.

گرافیک: ردیابی گسترش coronavirus موارد در ایالات متحده و در سراسر جهان

“بخشی از منابع بحران مواجه هستیم این است که اطمینان دارد که به اندازه کافی خوب مراقبت موجود در پرستاری ماهر امکانات به برخی از بار خاموش بیمارستان مراقبت حاد در یک اپیدمی گسترده گفت:” مایک تیره, کارکنان, وکیل کالیفرنیا برای طرفداران برای پرستاری صفحه اصلی اصلاحات است.

او گفت: پرستاری ماهر امکانات در ایالات متحده در حال حاضر به صدها نفر از هزاران نفر از بیماران از یک سال و زمانی که آنها در حال ترخيص از بیمارستان مراقبت حاد.

‘یک اجتماعی قضاوت شما را به’

حتی قبل از coronavirus به نظر می رسد به عنوان بسیاری از 380,000 مردم بودند در حال مرگ از عفونت هر سال در دراز مدت مراقبت از امکانات با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. برخی از مطالعات ذکر شده توسط CDC پیشنهاد کرده اند که 1.5 میلیون آمریکایی در مراقبت دراز مدت از جمله خانه های سالمندان ممکن است به عفونت هر سال دیگر ارسال شاید 150,000 از آنها به بیمارستان.

برخی از این طرفداران می گویند ناشی از راه پرستاری خانه ها اداره می شود. به طور معمول understaffed خانه های سالمندان می تواند در مکان های که در آن پول و یا حتی فقط آن را از طریق یک شیفت بستگی به برش گوشه ها.

وندی Meltzer, مدیر اجرایی, ایلینوی شهروندان برای مراقبت بهتر گفت: خوب کنترل عفونت طول می کشد زمان.

“اگر شما لازم نیست که کارکنان به اندازه کافی برای شروع و سپس زمان را به شستن دست های خود را و قرار دادن بر روی دستکش و تغییر دستکش و مطمئن شوید که ورق در حال تغییر مناسب و مردم متوسط و آنچه شما نیاز به انجام,” او گفت: “این همه طول می کشد به دور از روز به روز و دقیقه به دقیقه و ساعت به ساعت فشار.”

فناوری همایش ها و کنسرت های ورزشی: ترس از coronavirus را لغو این حوادث

اغلب زمانی که مردم فکر می کنم در مورد خانه سالمندان, آنها تمرکز بر پزشکان و پرستاران گفت: گرگ کلی جمهور SEIU, بهداشت و درمان, ایلینوی, ایندیانا, میسوری و کانزاس یک اتحادیه است که نشان دهنده بیش از 91,000, بهداشت و درمان, مراقبت از کودک, مراقبت در منزل و خانه سالمندان کارگران است.

اما کلی گفت خانه های پرستاری تکیه بر خانهدار غذایی کارگران و دیگران برای حفظ امکانات خود را عامل. کسانی که کارگران در خط مقدم از کنترل عفونت ممکن است فقر به سطح دستمزدها و دریافت به اندازه کافی بیمار روز و یا زمان پرداخت کردن.

و هیچ کس به آنها را جایگزین. این بدان معناست که بیمار اغلب کارکنان نشان می دهد بازگشت به کار.

یک وزارت بهداشت و خدمات انسانی, برنامه ریزی برای پرداختن به خانه سالمندان گفت: عفونت آنفولانزا گسترش می تواند به راحتی در میان ساکنان که زندگی در نزدیکی یکدیگر و اغلب کارکنان بهداشتی درمانی.

اما بهداشت و درمان کارگران خود این طرح گفت: کمک به مشکل بسیاری از نمی سالانه واکسن آنفولانزا.

ساکنان نیز اغلب به طور معمول رنج می برند از بیماری هایی مانند ذات الریه که تهدیدی برای زندگی خود و کسانی که از ساکنان دیگر.

Coronavirus pop-up shop: به عنوان coronavirus موارد تا موسیقی پاپ ما یک پاپ آپ فروشگاه فروش ماسک ضد عفونی کننده دست

چند خانه های پرستاری تمام وقت عفونت-کنترل متخصصان است. یک مطالعه نشان داد کمتر از 10 درصد از عفونت پیشگیری متخصصان در خانه های پرستاری و پرستاری ماهر امکانات تا به حال آموزش های خاص مانند گواهینامه کنترل عفونت در روش. در مراقبت حاد محیط مانند بیمارستان 95 درصد بود که آموزش.

Gifford از انجمن بهداشت آمریکا گفت: خانه های پرستاری مورد نیاز به کنترل عفونت و برنامه آمادگی اضطراری که شامل چگونه برای مقابله با شیوع و یا بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم که حتی با تمام برنامه ریزی که شما را به انجام همه چیز آمده است که واقعا سخت و پیچیده است که نیاز به خطاب به نوعی گسترده تر جامعه” Gifford گفت: “و من فکر می کنم که آنچه که ما در حال دیدن در واشنگتن است.”

در واشنگتن گفت: بسیاری از کارگران در معرض ویروس و می تواند به کار نمی آیند. در ابتدا بخشی از این طرح به سطحی با پرستاران از امکانات دیگر. اما تسهیلات آموخته است که دولت اجازه نمی دهد که پرستاران به حرکت به سرعت و به راحتی در سراسر خطوط دولت است. هنگامی که آنها سعی در بسیج فدرال کارگران Gifford که منجر به چالش های مختلف از جمله با پرداخت.

دیگر مشکلات پدید آمده ، نتایج آزمون نبودند به آسانی در دسترس او گفت:, و تسهیلات به سرعت فرار از برخی کلیدی منابع مانند ماسک. هنگامی که آن را واقع منابع او گفت: برخی از تولید کنندگان از ترس به آنها ارائه.

‘آن را در دست خدا’: به عنوان coronavirus گسترش تغییرات آمده برای کاتولیک ها در توده

ملتزر وجود دارد گفت: ساده-صدایی راه های جلوگیری از coronavirus از گسترش در خانه های پرستاری: نگاهی به بازدیدکنندگان و کارکنان درجه حرارت به عنوان آنها را به این ساختمان نیاز هر مرکز به کسی که مشغول به کار در کنترل عفونت و قیمومیت است که امکانات زندگی کمک و جاهای دیگر به دنبال دولت های فدرال’ قوانین و مقررات برای خانه های سالمندان. همه که نیاز به نیروی انسانی که به معنی پول بیشتر.

در حالی که کسانی که راه حل های ممکن است صدای ساده آنها می توان پر هزینه.

“نود درصد از خانه های پرستاری در کشور خواهد بود جیغ در مورد چگونه آنها نمی تواند استطاعت برای انجام این کار” ملتزر گفت. “و این فقط یک اجتماعی قضاوت شما را در مورد کسی که ارزش چه. … برای اکثر ساکنان واقعا نمی آیند به خوبی در این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>