شاید شما قطع بند ناف از کابل یا ماهواره ای و سپس آمد تا خالی زمانی که سوپر باول بود در تلاش برای پیدا کردن یک راه برای تماشای این بازی خود را با آنتن.

یا با اسکار پخش این آخر هفته شما دیگر دریافت ABC و تلویزیون های هوشمند برنامه نمی خواهد برای شما کار می کنند چرا که شما نمی توانید ارائه احراز هویت کابل برنامه خواسته است.

جای شگفتی است که پس از آن بسیاری از طناب برش در حال ثبت نام برای کابل جریان خدمات ؟ آنها پخش و شبکه های کابلی, فقط کمتر از آنها برای کاهش هزینه های ماهانه و می توانید دسترسی به برنامه های تلویزیون, تلفن, قرص, حتی ماشین.

یکشنبه, ملی, برش طناب بعد (یک ساخته شده تا تعطیلات اختراع توسط مردمی در تلویزیون رسن اما این که ما بازی همراه) پس شاید آن زمان به نگاه در زندگی بدون جعبه کابل و یا سخت به درک از راه دور.

در ابتدا طناب برش متصل لپ تاپ خود را به تلویزیون و رفت و تبادل نظر ، اما در حال حاضر با فراوانی از ارزان ابزار برای آوردن اینترنت به تلویزیون از طریق آمازون و Roku streaming چوب است که می تواند به عنوان کمی تا $20 – سرگرمی های آنلاین جریان اصلی.

گوگل فقط گزارش داد که یوتیوب آن تلویزیون در حال حاضر 2 میلیون مشترک پرداخت 50 دلار ماهانه. زنجیر تلویزیون مقرون به صرفه ترین از کابل streamers با شروع در $30 ماهانه تا 2.6 میلیون مشترک. دیزنی است که اکثر صاحب Hulu نشده خراب کردن اعداد برای آن Hulu با Live TV streaming جایگزین اما برش طناب اخبار می گوید تعدادی تاپ 3 میلیون نفر است. AT&T که عملا دو برابر نرخ خدمات است که استفاده می شود به نام DirecTV شرکت (شرکت AT&T در حال حاضر و با شروع در $65 ماهانه) گزارش کرده است ضرر و زیان در سه ماهه خود را يافته و در حال حاضر فقط بیش از 800,000 مشترکین.

Hands-on: ما سعی Mohu آنتن به صورت رایگان کانال های تلویزیون

لاغر: به عنوان قیمت بالا اینجا است که چگونه شما هنوز هم می توانید صرفه جویی در پول پخش آنلاين

در اینجا چگونه آنها پشته:

یوتیوب تلویزیون

قیمت: $49.99 برای بیش از 70 کانال. تا شش حساب می توانید دسترسی به برنامه نویسی برای هزینه ماهانه. پیشنهاد: رایگان 2-هفته آزمایشی (معمولا 1 هفته) منقضی می شود Feb. 13.

شامل: در این ارائه از شماره 1 ویدیو های آنلاین شبکه شامل شبکه های پخش کابل و کانال های از دیزنی/ABC NBCUniversal Fox, AMC و Turner Broadcasting. از دست رفته در حال ویاکام (Nickelodeon, MTV, Comedy Central.) کشف شبکه های که شده بود از دست رفته اطلاعات شما مانند Discovery Channel و حیوانات سیاره به تازگی اضافه شده به شبکه PBS.

با این نسخهها کار میکند: Roku اپل و Chromecast, تلویزیون هوشمند از سامسونگ ال جی Vizio و سونی و همچنین ایکس باکس یک و پلی استیشن 4 کنسول های بازی ویدیویی. علاوه بزرگ: که شرکت های بزرگ از شکاف بین YouTube صاحب گوگل و آمازون حل شده است. یوتیوب تلویزیون در حال حاضر با این نسخهها کار با آتش تلویزیون پخش آنلاين چوب.

ابر DVR: بدون محدودیت ذخیره سازی; شما می توانید نگه دارید نشان می دهد تا نه ماه.

مزایا: بیشترین مصرف کننده-دوستانه (تا شش صفحه نمایش هیچ DVR محدودیت ذخیره سازی) بهترین راهنمای برنامه ناوبری ساده با یک کلیک برای اضافه کردن نشان می دهد به DVR لیست رکورد. برنامه فوق العاده که باعث می شود آن را آسان به تماشای تلویزیون را نشان می دهد از اتاق خواب, اتاق نشیمن, اتاق کار پارک – در هر نقطه. به علاوه اگر یوتیوب تلویزیون ندارد خود را نشان می دهد اصلی سایت یوتیوب احتمالا برخی از تغییرات آن است. وجود دارد به اندازه کافی به شما را مشغول نگه دارید برای روز.

منفی: زمانی که شما یک رکورد در یوتیوب نشان می دهد آن را با انتظار است که شما می توانید آن را راه بند-برش می خواهید – با توانایی به سرعت رو به جلو از طریق آگهی های بازرگانی. اما برخی از نشان می دهد در آمده به عنوان video-on-demand نسخه – و هیچ قابلیت zip از طریق تبلیغات.. یا برخی از نشان می دهد ثبت شده در یک نسخه جایگزین. “CBS یکشنبه صبح” نشان نمی دهد تا در CBS اما در عوض پاپ شبکه که متعلق به فردا.

Hulu با برنامه های زنده تلویزیونی

قیمت: $54.99 برای 60 کانال بر روی دو صفحه نمایش و یا اضافه کردن $9.99 ماهانه نامحدود صفحه نمایش.

شامل: تمام شبکه های پخش و بسیاری از رسانه های کابل. گم شده در عمل: Viacom کانال (Nickelodeon MTV و Comedy Central), PBS و مشخصه کانال.

با این نسخهها کار با: Apple TV, Google Chromecast ، Roku آمازون آتش تلویزیون استیک, آتش, TV Edition و اکو نمایش تصویری بلندگو, نینتندو, سوئیچ, ایکس باکس 360, و, یک, سامسونگ تلویزیون های هوشمند.

ابر DVR: رکورد 50 ساعت پرداخت 15 دلار اضافی ماهانه تا 200 ساعت.

مزایا: شما می توانید پخش و کانال های کابل و همچنین Hulu خدمات ارائه می دهد که اصل (“خدمتکار داستان”) شبکه تلویزیونی در تقاضا و فیلم های زیادی وجود دارد به تماشای. آسان بر روی چشم و رابط کاربری است که باعث می شود آن را ساده برای پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید. آن را نشانی از یک کار واقعا خوب با پیشنهادات دیگر نشان می دهد که شما می خواهید برای دیدن.

منفی: بیش از حد بسیاری از DVR ضبط شده نشان می دهد که تصویری بر روی تقاضا و ارائه نمی دهد سریع به جلو ابزار. این نیاز به بهتر نشاندار شده است.

AT&T در حال حاضر

قیمت: $65 45+ کانال تا سه حساب. هفت روز تست رایگان.

شامل: لاغر بسته نرم افزاری از مردمی که شما به ارمغان آورد DirecTV سرویس های ماهواره ای – گران ترین از هر یک از پرداخت-TV ارائه شده – دارای یک شبکه گسترده ای از انتخاب. چهار پخش شبکه های کابل و رسانه ها هستند در اینجا به همراه کانال های از دیزنی/ABC, Fox, کشف, Viacom, NBCUniversal ترنر و بیشتر. از دست رفته: PBS.

با این نسخهها کار میکند: Roku, تلویزیون اپل, آمازون آتش تلویزیون گوگل Chromecast, سامسونگ, تلویزیون های هوشمند و قرص از اپل و آندروید.

ابر DVR: 500 ساعت ذخیره می شود و به مدت 90 روز.

نرم افزار: شما می دهد HBO و می تواند همراه با سرویس های بی سیم برای تخفیف. دهکدهای از دست رفته ویاکام کانال (MTV Nickelodeon است, شرط بندی, Comedy Central) که در هیچ جا یافت می شود در یوتیوب تلویزیون و Hulu. DVR استفاده شده بود که اشباع شده در 20 ساعت است که در حال حاضر سخاوتمندانه 500 ساعت.

باهم: گران قیمت ترین خدمات. منوی گیج کننده است و کابل-و شما در حال برخورد با AT&T که شما را از این صفحه ثبت نام به بی سیم ارائه می دهد.

Sling TV

قیمت: شروع می شود در $30 ماهانه تا سه صفحه نمایش. به مناسبت گرامیداشت روز ملی برش طناب روز رسن ارائه شده است کانال های خود برای 5 دلار در ماه برای اولین بار در ماه و یا $20 برای هر دو. معامله منقضی Feb. 11.

شامل: از مردمی که به ارمغان آورد شما ظرف شبکه های ماهواره ای مشاهده زنجیر یک اعتصاب رنگی کانال صف بیش از دیگران است. “پرتقال” ارائه شده است برخی از کانال های محبوب مانند ESPN سی ان ان و Comedy Central, اما آن را از دست رفته آنهایی که بزرگ مانند CBS, ABC و PBS. “آبی” ارائه نیز برای $30, بیشتر ورزش گرا صف. (شما می توانید هر دو آبی و نارنجی ترکیب برای 45 $ماهانه.) بسیاری از مورد علاقه های شما ممکن است از دست رفته از “آبی” یا “نارنجی” را برای شما. در ماه دسامبر زنجیر خطاب دو برنامه نویسی سوراخ و افزود: فاکس نیوز و MSNBC به صف خود را. برای دریافت کانال های دیگر شما ممکن است مانند شما می تواند پرداخت هزینه اضافی. به TCM به دنبال برای تلفن های موبایل اضافی بسته ام تی وی و تلویزیون زمین در کمدی های اضافی ارائه شده است. تمام اضافه کردن 5 دلار در هر ماه. Nickelodeon از دست رفته است از همه آنها.

با این نسخهها کار با: Apple TV, Roku, آمازون, Chromecast را انتخاب کنید ال جی و سامسونگ تلویزیونهای هوشمند و ایکس باکس یکی از کنسول بازی.

ابر DVR: ظرف در حال حاضر ارائه می دهد 10 ساعت DVR ضبط بدون هیچ اتهام یا 5 دلار ماهانه برای 50 ساعت ضبط شده است.

نرم افزار: قیمت گذاری. زنجیر دارای بالاترین نرخ. اگر شما می خواهید تنها تعداد انگشت شماری از کانال های این بهترین معامله شما – اگر شما می توانید پیدا کردن مورد علاقه خود را در شبکه های.

باهم: قیمت گذاری. گیج کننده ترین از همه ارائه. آنچه به نظر می رسد بهترین نرخ ممکن است به نظر نمی آید خیلی خوب است هنگامی که شما نمیفهمد که شما باید به رویه اضافی برای به دست آوردن آنچه شما نیاز دارید. علاوه بر این زنجیر است که تنها یکی از کابل جایگزین ذکر شده در اینجا نیست که ارائه فهرست کامل از شبکه های پخش. CBS و ABC هستند و حذفیات. اما اگر شما نمی مراقبت در مورد شبکه تلویزیون شما نمی توانید ضرب و شتم قیمت گذاری شده است.

خوانندگان: مورد علاقه خود را از تلویزیون کابلی جایگزین ؟ اجازه دهید بحث شروع در توییتر جایی که من هستم @jeffersongraham.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im