مس خم ارائه می دهد مجموعه ای از امکانات سایت

منتشر شده

مس خم در مسیرهای شمال غربی هوستون جدیدترین جامعه است. واقع در سرو نزدیکی اعطای جاده و بهار سرو دانش آموزان در مس خم حضور در تامبال مدارس لیکوود ابتدایی,بید چوب دبیرستان و تامبال یادبود دبیرستان.

این جامعه ارائه می دهد مجموعه ای از امکانات سایت که در آن ساکنان اقامت می تواند فعال, بالا بردن خانواده و لذت بردن از زندگی.

صاحب خانه می تواند حلقه در سرگرم کننده در جامعه را از دریاچه و یا استفاده از خارج از منزل در نزدیکی پیاده روی و دوچرخه سواری در مسیرهای پیاده روی. یک رفت و آمد مکرر به سبک, استخر, محله پارک و اقامت حوادث اجازه می دهد تا فرصت کافی به خارج و دیدار با همسایگان. جامعه نیز از ویژگی های کم نرخ مالیات از 2.9 درصد و کشور تپه و محوطه سازی.

مس خم یک محل “که در آن جامعه به طور طبیعی می آید.” توسعه محلی کالدول جوامع با همکاری پری خانه و نیومارک کریگ خانه به ارائه عملکرد و خانواده-خانه دوستانه از $310,000 s.

این خانه طرح ایده آل برای هر کس از خریداران خانه اولین بار به nesters خالی به خانواده ها از کودکان در سن مدرسه به دنبال استفاده از یک تامبال ISD آموزش و پرورش است.

Nestled بین آمریکا 290 و تگزاس 249 مس و خم است که در نزدیکی به سرو و تامبال و مناسب به هوستون. ساکنان می تواند لذت بردن از خرید در پارک و ناهار خوری در مرور. این منطقه پر جنب و جوش ویژگی های ملی خرده فروشان و رستوران ها و همچنین به صورت محلی متعلق به بوتیک ها و نقاط ناهارخوری.

بازدید از یکی از دو خانه مدل کفش روزانه در مس خم به دیدن دست اول امکانات طرح های طبقه و شیوه زندگی جامعه ارائه کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید آنلاین در www.CopperBendTX.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>