کنر با استفاده از بزرگ دفاعی در تلاش برای ناراحت وستفیلد

بهار — کنر بسکتبال دختران برنامه به تصویب رسید ‘کسب این عنوان رسمی توییتر در رسانه های اجتماعی برای این برنامه در آغاز سال است.

همه چیز در مورد شب دوشنبه ناراحت است و برنده شدن بیش از وستفیلد بود که فقط. به دست آورده است.

بانوی ببر جایگاه چهارم را از منطقه 15-6A قرار داده تا فوق العاده ای دفاعی تلاش کرده متعادل شب به ثمر رساند و پیشرفته به دور بعدی در یک 43-39 Region II-6A bi-منطقه پیروزی بر منطقه 16-6A قهرمان بانوی ایرانی در گرند اوکس دبیرستان.

کنر (19-15) بازی خواهد کرد یا فلاگرویل Hendrickson یا سرو دریاچه ها. که بازی دوشنبه اما نتایج نبودند شناخته شده در مطبوعات زمان.

بانوی ببر تا به حال به نگه اواخر وستفیلد (19-11) افزایش به فرار.

“من در رفت (ورزشگاه) و من عصبی با دختران دیدن اندازه آنها” بانوی ببر مربی Tamisha هوستون گفت. “من به آنها گفتم آنها در حال رفتن به ورزشکاران بزرگ. آنها در حال رفتن برای به دام انداختن و آنها در حال رفتن به سرعت. اما ما باید برای رسیدگی به آنها فشار است.”

کنر منجر 43-29 در 2:01 علامت سه ماهه چهارم بعد از ارشد JaKayla برادفورد یک سطل زیر حلقه. وستفیلد رفت و در 10-0 اجرا پوش الکسیس Babineaux با یک تعداد انگشت شماری از ثانیه باقی مانده است.

“ما در حال انجام کارهایی است که ما را به این نقطه” وستفیلد مربی والری جکسون گفت. “آن زمان ما در یک مدت زمان طولانی برای گرفتن آغاز شده است. یک بار ما رو رفتن و موتور در حال اجرا ما شبیه ما پیر شویم.”

سه ماهه اول کم بود به ثمر رساند با وستفیلد پیشرو 8-4. کنر بزرگ دفاعی شب آغاز شده و با 12 گردش اجباری در هشت دقیقه است.

بانوی ببر ” جرم مشتعل در سه ماهه دوم به عنوان junior لیلی Rodel موجب این تیم با یک جفت از سطل رنگ. او تا به حال شش امتیاز در سه ماهه به عنوان تیم بسته بود 18-همه در استراحت.

سه ماهه سوم بود و محوری یکی.

کنر دفاع برگزار شد وستفیلد به تک 3-اشاره گر با 22 ثانیه به سمت چپ توسط کایلی جانسون. بانوی ببر outscored آنها 15-3 در قاب با پنج بازیکن کمک.

“کنر بازی سخت” جکسون گفت. “آنها بازی دفاع خوب. آنها در زمان ما از برخی از چیزهایی.”

بانوی ببر مجبور 25 گردش به عنوان سه ماهه چهارم و 30th یکی آمد در اواخر وستفیلد پرتاب یک توپ به بیرون از مرزهای.

“از آنجایی که من در زمان بیش از اینجا, من موعظه دفاع” هوستون گفت. “شما باید قادر به محافظت از مردم است. شما باید قادر به گرفتن متوقف می شود زمانی که شما نیاز به متوقف می شود. من باید آنها را به می خواهید به دفاع از. این واقعیت است که آنها در خارج وجود دارد, آنها ابلاغ و آنها تهاجمی…سپس سه ماهه سوم وستفیلد به ثمر رساند سه امتیاز است.”

دانشجوی سال دوم کندی پاول led کنر با 11 امتیاز از جمله معلوم شد چه بزرگ 3-اشاره گر به دنبال یک لیآپ میدوی را از طریق سه ماهه چهارم. برادفورد بود نه امتیاز دوم ایزابلا استافورد تا به حال هفت زمین و Rodel اضافه شده شش.

“واقعیت این است که ما چیزی رو از همه آن چیزی است که ما شده ایم به دنبال تمام سال در” هوستون گفت. “ما به حال یک بازی که در آن همه کمک ادبانه. آن را همیشه یک نفر شاید دو نفر — با بسیاری از نقاط و هر کس دیگری است که راه را به پایین.”

اما ارشد دیانا Sneed است که ایستاده بود به هوستون بیشتر. Sneed بالغ بر پنج امتیاز اما برداشت حداقل نیم دوجین توهین آمیز پرتاب ریباند.

“Sneed است و این بازیکن از بازی” هوستون گفت. “او 4-پا-هیچ چیز و او را در خارج وجود دارد گرفتن توهین آمیز ریباند حمله به سبد خرید putbacks. او اما او به قلب است. در این سال من خیلی خوشحال با راه او است که نوع مصرف برخی از اقتدار راهی که او بازی می کند.”

کنر در حال حاضر 3-0 در دو منطقه بازی پس از هوستون شد این تیم سر مربی در سال 2014. آنها شکست الداین مک آرتور در این مقطع از یک سال پیش.

“آن بزرگ” هوستون گفت: پیشبرد دوباره. “ما قادر به نه فقط از اینجا دریافت کنید اما در اینجا و پیش از آن را نشان می دهد که آنها قرار است به اینجا. این یک اتفاق است. آن را نمی, شما خوش شانس. آن را به شما آن آسیاب کردن و کوس ته قنداق تفنگ خود را و کار را برای همه چیز که شما می توانید.”

پیشرو در وستفیلد شد Babineaux با 12 امتیاز. پنج بانوی دیگر ایرانی نیز کمک ادبانه.

سودای بانوی ایرانی نه تنها بازگشت به پلی آف برای اولین بار در دو سال اما آنها نیز برنده این منطقه عنوان شده است. از دست دادن چهار شنبه نیش اما آینده روشن است با یک مقام ارشد ترک در Jailyn Brackens.

“ما به پایان رسید پنجمین سال گذشته” جکسون که فقط به پایان فصل دوم در راس گفت. “ما در این سال به عقب آمد و آن را به دست آورد. ما در حال از دست دادن یکی ارشد سال آینده و اکثر ما استارت می آیند و بچه ها با تعداد زیادی از دقیقه. ما فقط در حال رفتن به عقب بر گردیم در ورزشگاه قرار داده و در زمان و کار می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>