کنر ISD تعلیق فعالیت های فوق برنامه

کنر ISD به حالت تعلیق در همه حالت تعلیق همه فعالیت های فوق برنامه از جمله قدرت و تهویه اردوهای ورزشکاران تا تاریخ 13 ژوئیه با توجه به افزایش اخیر در COVID-19 مورد در منطقه هوستون بیشتر منطقه اعلام کرد بعد از ظهر جمعه.

تعلیق فعالیت های همچنین شامل تشویق گروه و تمرین تیم.

چندین مناطق دیگر در سراسر شهرستان از جمله هوستون ISD کتی ISD کلاین ISD, Cy-نمایشگاه ISD و بهار ISD ساخته شده مشابه اطلاعیه در اوایل این هفته متفاوت در طول تعلیق.

در تگزاس ورزشی ملت: جمعه شب چراغ و coronavirus یک کار در حال پیشرفت

آزمون مثبت در ورزشکاران یا مربیان قبلا تعطیل فرد در تابستان آموزش در بومانت وست بروک, West Orange-استارک دیتون ISD, Bay شهرستان و Orangefield در جنوب شرق تگزاس.

جان کوپر مدرسه در جنگل یک مدرسه خصوصی و عضو غربی مقدماتی کنفرانس پنج شنبه اعلام کرد که این امر می تواند تعلیق تمام فعالیت ها از طریق جولای 13 به عنوان به خوبی. هیچ دیگر مناطق و یا مدارس در مونتگومری اعلام کرده اند هر گونه تعلیق نشده است.

دانشگاه Interscholastic لیگ اجازه داده است در آموزش حضوری در این تابستان از ژوئن 8 با متعدد الزامات و دستورالعمل های برنامه به دنبال مانند هیچ شریکی غذا یا آب شستن دست و بهداشتی ایستگاه ممنوع دسترسی به, رختکن, ظرفیت محدود در داخل ساختمان و اجتماعی فاصله گرفته است.

ایالت تگزاس دیدم از 6000 مورد جدید از coronavirus روز پنج شنبه با توجه به تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی. وجود دارد بیش از 5000 مورد جدید گزارش سه شنبه و چهارشنبه نیز هست. هوستون منطقه شاهد افزایش بیش از 1,600 موارد جدید پنج شنبه.

Montgomery County است که به کنر ISD شاهد افزایش 58 موارد پنج شنبه. وجود بیش از 700 تجمعاتی موارد در این شهرستان با توجه به Montgomery County بهداشت عمومی منطقه است.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>