سردرگمی در مرز: دادگاه توقف مغلوب ساختن پیشی جستن ‘باقی می ماند در مکزیک’ حکومت و سپس معکوس خود را

AUSTIN — سردرگمی ricocheted در سراسر مرز جمعه به عنوان یک دادگاه تجدید نظر فدرال مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از سیاست بازگشت پناه جویان به مکزیک به انتظار جلسات دادگاه یک عمل مهاجر طرفداران را محکوم کرد به عنوان غیر انسانی و کشنده است.

زودتر تصمیم گیری در جمعه 9 متحده مدار دادگاه تجدید نظر در سان فرانسیسکو ضربه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. روند — به نام مهاجر حفاظت پروتکل یا MPP همچنین به عنوان شناخته شده “باقی می ماند در مکزیک” — تا به حال دیده شده است به عنوان یک ابزار موفق در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پناهندگی شده اند.

جمعیت کثیری از مهاجران در برنامه flocked به بین المللی عبور از مرز از جمله Matamoros, Ciudad Juárez, Nogales و تیجوانا رو با شانس بودن اجازه به آمریکا عبور این صبح باقی مانده تحت محافظت سنگین است.

اما تصمیم و مهاجران امید — به طول انجامید تنها چند ساعت است. حدود 7 p. m. روز شنبه, 9th مدار قضات اعطا اضطراری ماندن در این دستور به درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور موثر به برقراری MPP در حالی که بیشتر استدلال ها شنیده می شود. این مورد به نظر می رسد به رهبری به دادگاه عالی ایالات متحده.

“در این شب با پشتیبانی از DOJ وکیل و CBP را اعلام 9th مدار اعطا ماندن از آن منظور قبل از امر به معروف MPP” اقدام به CBP کمیسر Mark Morgan توییتی اواخر جمعه. “@CBP بلافاصله دوباره MPP!”

از آنجا که وزارت امنیت داخلی ایالات متحده نورد از این برنامه در ماه ژانویه 2019 دولت ایالات متحده فرستاده است بازگشت بیش از 60 ، 000 نفر به هفت مکزیکی, شهرهای مرزی از تیجوانا به Matamoros. کسانی که شامل برخی از کسانی که در خطرناک ترین مناطق از مرز افشای مهاجران به ضرب و جرح و آدم ربایی قتل و اخاذی است.

در دادگاه تشکیل پرونده پنج شنبه, رابرت پرز CBP معاون کمیسر گفت: وجود حدود 25,000 مهاجران در حال حاضر در MPP برنامه. توقف سیاست ایجاد “فشار زیادی” در مرز امکانات و پرسنل در صورتی که این مهاجران به طور ناگهانی نیاز به پردازش به آمریکا نوشت.

مقامات ایالات متحده استدلال کرده اند که سیاست را نگه می دارد مهاجران از لغزش به ایالات متحده و مانع دیگر مهاجران با توجه به عبور از مرز جنوبی ایالات متحده.

در اوایل روز شنبه طرفداران و مهاجران وکلای تحسین تصمیم گیری اولیه محکوم MPP برنامه به عنوان غیر انسانی و نقض حقوق بین المللی برای مهاجران.

“این است که واقعا فوق العاده ای تصمیم به رسمیت شناختن غیر قانونی از این باقی می ماند در مکزیک برنامه” گفت: الیسا Steglich مدیر شرکت مهاجرت درمانگاه در دانشگاه تگزاس مدرسه قانون در Austin, که باعث می شود به طور منظم سفر به تگزاس و شهرهای مرزی به مصاحبه MPP مهاجران و نظارت بر مراحل قانونی آنها. “این بدان معنی است که پناه جویان می توانید در حال حاضر دسترسی به آمریکا پناهندگی سیستم در یک راه انسانی.”

خبری که MPP برنامه شده است به طور موقت متوقف گسترش سرعت را از طریق این پناهگاه ها و اردوگاه های موقت در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک که در آن مهاجران در انتظار پناهندگی خود را در جلسات.

در ماتاموروس و Ciudad Juárez, ده ها تن از مهاجران رفتند بین المللی پل امید CBP عوامل خواهد آنها عبور تنها برای پیدا کردن پل بسته و شورش بشود پلیس گشت زنی در این نزدیکی هست. این Paso Del Norte بین المللی پل و بندر ورود در Juárez, سراسر, El Paso, به طور موقت بسته و از آنجا که از ده ها تن از پناه جویان تجمع وجود دارد.

در نوئوو لاردو, سایت گسترده ربایی و ضرب و جرح در مهاجران پناهگاه به سرعت پر از وزوز از MPP سیاست به طور بالقوه ، کشیش لورنزو اورتیز که مسئول نظارت بر دو پناهگاه وجود دارد گفت: “فیلدینگ تماس از مهاجران درخواست اگر آنها باید عجله به پل.

“وجود دارد یک کمی وحشت” گفت: Ortiz, اجرا می شود که دو پناهگاه پر از MPP مهاجران در نوئوو لاردو.

حکم “ایجاد برخی از تعارض و سردرگمی” او گفت:. “من گفتن مردم فقط منتظر هیچ چیز را نمی اشتباه است که می تواند تاثیر خود را در مورد.”

اورتیز گفت که او امیدوار است که دولت ایالات متحده در طول مراحل آنها بود که جمعیت کثیری از مهاجران کوبایی انباشت اشیاء بدست آمده در پای پل در نوئوو لاردو پس از دولت را لغو کرد “مرطوب پا/خشک پا” قاعده آن کاسته و راه را برای کوبا رسیدن به خاک ایالات متحده آمریکا به اقامت در ایالات متحده آمریکا

پس از آن اندازه گیری به پایان رسید در سال 2017 تحت ریاست جمهوری اوباما گمرک و حفاظت از مرزها در زمان حدود 20 تا 30 کوبا در روز تا زمانی که آنها همه خام به ایالات متحده در حدود نه ماه است.

اورتیز گفت که او شک و تردید او را ببینید همان منظم واکنش این زمان در اطراف.

“این برای تلفن های موبایل مانند یک خبر خوب, اما من فکر نمی کنم آن را واقعا می شود یک خبر خوب,” او گفت:. “مغلوب ساختن پیشی جستن را پیدا خواهد کرد یک راه برای جلوگیری از این.”

در آن زودتر تصمیم 9th مدار ابقاء پایین تر دادگاه دستور مسدود کردن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اجرای قانون ساخته شده است که مهاجران فاقد شرایط لازم برای پناهندگی اگر آنها عبور از مرز ایالات متحده و مکزیک در بین بنادر از ورود.

یازده مهاجران برای بازگشت به مکزیک تحت برنامه و مجموعه ای از شش مدنی و طرفداران حقوق از جمله نوآوری های قانون, آزمایشگاه, Al Otro Lado و Tahirih Justice Center, واصل طرح دعوی در دادگاه در سال گذشته با این استدلال که سیاست آمریکا نقض قانون مهاجرت.

دولت ایالات متحده نورد مهاجر حفاظت پروتکل در سن دیگو-تیجوانا در ژانویه 2019. آن را بعد از آن شروع به فرستادن پناه جویان به کشور مکزیک در کالکزیکو-مخیکالی در کالیفرنیا مرز; ال پاسو-Ciudad Juárez, Brownsville-Matamoros, لاردو-نوئوو لاردو و ایگل-پیدرس نگرس در امتداد مرز تگزاس و نگلس-Nogales, Sonora در مرز آریزونا.

وزیر امنیت داخلی چاد گرگ با صدور بیانیه ای خواستار زودتر دستور “قبر و بی پروا” در حالی که همچنین متهم قضات از دور زدن کنگره و تضعیف قانون اساسی است.

او با اشاره به مهاجر حفاظت پروتکل به عنوان یک “gamechanger” اجازه داده است که دولت ایالات متحده به روند “شایسته” ادعا می کند سریع تر و کاهش جعلی ادعا می کند.

“با اجرای MPP ما همچنین به طور موثر کاهش می یابد و انگیزه ای برای قاچاقچیان مواد مخدر و قاچاقچیان به استفاده از کودکان در قاچاق مرزی فعالیت های” گرگ گفت. “باید این حکم موضع ایمنی و امنیت از ما مرز جوامع بین المللی روابط و ثبات در منطقه در معرض خطر است.”

حقوق بشر برای اولین بار به شمارش 1,001 مورد از حملات در MPP مهاجران از جمله آدم ربایی و تجاوز به عنف و شکنجه و قتل و حداقل 228 آدم ربایی و یا اقدام به آدم ربایی کودکان است.

در یک گزارش اخیر پزشکان بدون مرز نیز گزارش داد که در ماه اکتبر به تنهایی 75 درصد از مهاجران در MPP برنامه آنها به صحبت کرد در نوئوو لاردو شده بود به تازگی ربوده شده است.

این اتحادیه کارگری برای فدرال پناهندگی افسران آمریکایی فدراسیون کارکنان دولت محلی در سال 1924 را محکوم کرد, سیاست در یک amicus جلسه توجیهی ثبت شده در ماه ژوئن به همراه طرح دعوی در دادگاه. “MPP رها سنت ما ارائه پناهگاه امن به آزار و اذیت و نقض ما داخلی و بین المللی به تعهدات قانونی,” اتحادیه نوشت.

اسکات ویور, Austin وکیل به نمایندگی از بیش از 50 MPP مشتریان در ماتاموروس و نوئوو لاردو گفت: او را تشویق به شنیدن از دادگاه زودتر تصمیم اما نمی دانم آنچه در آن به معنی برای مشتریان خود است.

او می ترسید یخ خواهد در حال حاضر بازداشت MPP مهاجران در ایالات متحده آمریکا مهاجرت بازداشتگاه پناهندگی خود را به عنوان روند بازی خواهد بود که بهتر از مرز مکزیک شهرهای آنها در حال حاضر در اما هنوز ایده آل نیست, او گفت:. او ترجیح می دهند برای دیدن آنها paroled در دادگاه خود, روند, او گفت:.

مهاجران اعطا آزادی مشروط مجاز به قرار داده می شود با یک حامی مالی در آمریکا و نیاز به حضور آنها پناهندگی جلسات.

“من نگران آینده چه اتفاقی می افتد,” ویور گفت. “من مطمئن هستم که آنها می تواند بیشتر موانع برای مشتریان من.”

به عنوان سیاست مورد بحث در دادگاه, یک سوال مهم باقی می ماند: چه اتفاقی می افتد به 25000 مهاجران در حال حاضر در مکزیک در MPP برنامه به عنوان مبارزه قانونی ایفا می کند.

“باید وجود داشته باشد تسکین فوری برای کسانی که در حال حاضر در MPP برنامه” Steglich گفت. “در حال حاضر معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد.”

رافائل کررنزا را پوشش می دهد و مرز است و در توسان Ariz. جرویس مستقر در آستین برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. به دنبال رافائل کررنزا و ریک جرویس در توییتر: @RafaelCarranza و @MrRJervis.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>