یک مؤتلفه پرچم بنر پرواز بیش از Bristol Motor Speedway در بریستول دنیاست. روز چهارشنبه قبل از نسکار همه ستاره مسابقه.

بنر شامل آدرس, تنسی, بر اساس گروه به نام فرزندان جانبازان مؤتلفه واشنگتن پست گزارش داد.

“این است و امیدواریم که از فرزندان جانبازان مؤتلفه که طرفداران نسکار را مجاز اساسی آمریکا حق از نمایش غرور در خود و خانواده و میراث. … ما معتقدیم نسکار تهمت و افترا از ما میراث جنوبی تنها بیشتر تقسیم ملت ما” فرمانده کل قوا از, گروه, Paul C. Gramling جونیور گفت: Columbia Daily Herald در ماه ژوئن.

WCYB گزارش داد که “چند” مؤتلفه پرچم قابل مشاهده بودند در Bristol Motor Speedway.

“آن را متمم اول قانون اساسی حق آزادی بیان را برای انجام هر کاری” یکی از طرفداران NASCAR گفت: ایستگاه. “در همان زمان ما در حال تلاش برای بدست آوردن مردم به ورزش است.”

این مؤتلفه پرچم مدت طولانی است که در ارتباط با این ورزش نیز پرواز بیش سایت از یک فنجان سری مسابقه در آلاباما Superspeedway در آلاباما در 21 ژوئن.

هر دو حوادث اتفاق افتاده پس از 10 ژوئن هنگامی که نسکار ممنوع نمایش از مؤتلفه پرچم در همه آن حوادث است. این تصمیم در مدت کوتاهی پس از یک طناب دار کشف شد در گاراژ غرفه بابا والاس چای. والاس تنها, سیاه, full-time سری جام راننده.

“حضور مؤتلفه پرچم در نسکار حوادث اجرا می شود بر خلاف تعهد ما به ارائه یک استقبال و فراگیر محیط زیست برای همه طرفداران رقبای ما و صنعت ما. گرد هم آوردن مردم در اطراف یک عشق برای مسابقه و جامعه است که آن را ایجاد چیزی است که باعث می شود ما طرفداران و, ورزشی, ویژه” نسکار گفت: در ماه ژوئن از پرچم ممنوعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de