محل سکونت و زندگی: چرا ساکنان محل سکونت خود را دوست دارم خانه

منتشر شده

تجربه دست اول است بهترین راه برای درک آنچه محل سکونت ساکنان در مورد زندگی در یک ساختمان.

در Dorcondos.com’s وبلاگ, 5 دلیل برای سکونت و زندگی است و بهترین نوع زندگیوجود دارد چند اجزای چرا ساکنان این خانه بسیار مطلوب است.

این محدوده از داشتن یک کم-تعمیر و نگهداری زندگی به ساخته شده است در امکانات زندگی در داغترین مکان احساس امن و مطمئن و همچنین توسعه روابط اجتماعی در جامعه است.

با کم تعمیر و نگهداری زندگی جنبه نه تنها ساکنان مجبور به نگرانی در مورد نیاز به حفظ یک خانه با تعمیرات و معلم آنها نیز به نفع صرفه جویی در پرداخت هزینه محل سکونت که پوشش طیف گسترده ای از امکانات و خدمات است.

Hedley Karpas با مارتا ترنر Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول گفت: چیزهای مختلف درخواست تجدید نظر به بالا افزایش ساکنان زمانی که آنها در حال انتخاب یک کاندومینیوم.

“امنیت No. 1 دلیل” Karpas گفت. “دیگر دلایل سهولت ‘قفل-و-ترک’ انعطاف پذیری. همچنین با هوستون جاری شدن سیل در شرایطی که در بالا حذف نگرانی از خانه خود را سیل.”

بازخورد از Karpas مشتریان مثبت بوده است.

“شگفت انگیز احساس امنیت چیزی است که اجازه می دهد آنها را به احساس آرامش بیشتر. این یک عارضه جانبی است که خریدار ندارد به طور معمول متوجه چه اندازه ما استرس بیش از خانواده خود و امنیت” گفت: Karpas.

به عنوان یک محل سکونت و اقامت خود Karpas می توانید سهم خود را از تجربه شخصی خود. زمانی که او و همسرش برای اولین بار ازدواج کرده بودند و زندگی می کردند در یک ساختمان محل سکونت و سپس در ادامه به منظور بالا بردن کودکان خود را در یک خانه با یک استخر. بعد آنها تصمیم گرفت از آن زمان به دوباره محل سکونت در شیوه زندگی به ساده زندگی خود را.

بهترین از همه آنها به زندگی می کنند زندگی آنها می خواهند بدون هیچ گونه نگرانی.

“ما در حال حاضر سفر بدون نیاز به مقابله با محیط خانه تا به دور” Karpas گفت. “هنگامی که ما یک توقف من لازم نیست که به نگرانی در مورد بسته بندی لوله ها و یا پوشش گیاهان به طوری که آنها مسدود نیست.”

وجود دارد بسیاری Karpas دوست دارد در مورد اینکه محل سکونت و اقامت.

“در این چشم انداز می کنید و سپس می شود که ثانویه و چه می شود برای شما مهم است این حس قوی از امنیت داشتن یک استخر ورزشگاه و باغ است که شما لازم نیست که برای حفظ و یا تعمیر, تکنسین,” او گفت:.

او همچنین قدردانی چگونه توجه ساختمان کارکنان به ساکنان.

“کارکنان است که در ساختمان بیرون رفتن از راه خود را به مطمئن شوید که شما را خوشحال به خانه گفت:” Karpas.

وجود دارد می تواند یک حرکت نزولی گاهی اوقات اگر ساخت و ساز او اضافه شده است.

“زندگی در یک hi-rise, شما در حال زندگی در یک جامعه” Karpas گفت. “اگر کسی در حال انجام کار در محل سکونت خود شانس شما را برای شنیدن برخی از سر و صدا. خبر خوب این است که این فقط اتفاق می افتد در برخی از روز و زمان. پس از زمان به زمان به شما خواهد شد برخی از ناراحتی.”

اگر شما در حال فکر کردن در مورد زندگی در یک محل سکونت Karpas گفت: شما باید چیزی برای از دست دادن و همه چیز برای به دست آوردن.

“اگر شما انجام می شود با حیوانات خانگی و آماده برای ساده کردن و لذت بردن از زندگی خود را به آن را امتحان کنید,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>