منتشر شده

* تغییر دکوراسیون خانه خود را می تواند تجربه نشاط بخشی با توجه به psychologymagazinetomorrow.com’s مقاله زیبایی شناسی و رفاه: چگونه طراحی داخلی تاثیر می گذارد شادی خود را.

آن را اظهار داشت که تحقیقات نشان داده است که عناصر طراحی داخلی می تواند موجب مثبت یا منفی پاسخ و آگاهانه تغییر این عناصر تزئینی می تواند بر خلاقیت و شادی و صلح است.

رنگ های روشن و تازه ملافه مبلمان جدید و روند دکور می تواند درمان مناسب برای شروع تازه در محل سکونت خود را به خصوص در حالی که ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر.

آدریان دونس مدیر عامل شرکت BeDesign گفت: سازمان شده است مسری در قرنطینه.

“همه ما با آن مواجه cabin fever با فرآیندهای مختلف اما آنچه که تقریبا همه در حال رایج است و ما سعی می کنیم برای سازماندهی همه چیز در همه اتاق گفت:” دونس. “از آنجا که ما صرف زمان بیشتری را در خانه ما دیده ایم که نیاز به پیدا کردن ذخیره سازی مکان است.”

از کتابخانه به دوستانه فایل کابینت دونس تاکید ترکیب عملکرد و دکوراسیون تأثیر است ما دکور.

“ما نمی خواهید به نگاه مانند یک دفتر اما ما نمی خواهیم به همه چیز سازمان یافته است. جستجو برای میز های مختلف برای صفحه اصلی قابل توجهی افزایش یافته. ما باید تجدید نظر ما دکوراسیون آن را کاربردی است. امیدوارم اگر COVID از بین می رود و مردم را درک کنند و آنها می توانند در خانه های خود را, اما آنها باید فقط چیدمان و طراحی متفاوت است. ظروف ذخیره سازی آسان برای مخفی کردن و یا در ترکیب با خلق و خوی فعلی از خانه به عنوان خانه میز و یک صندلی راحت,” او گفت:.

با این redecorating رویکرد دونس مشترک جدید پاییز روند تأثیر دکور از جمله خود کار و تمرین فضاهای.

“این روند به یک فضای اداری یا دو مهم نیست چقدر کوچک هستند. شما می توانید تبدیل که مهمان اتاق هیچ کس استفاده می کند و یا یک آشپزخانه گوشه به یک دفتر. روند بعدی است که از یک محل به ورزش حتی اگر محل سکونت خود را شگفت انگیز ترین, جای بدنسازی, همه ما ترسیده بود و مسری است. کوچک تجهیزات سالن های بدنسازی است که با داشتن بهترین خود را به روز. مشتریان ما در آپارتمانهای ما خواست برای کمک به آنها پیدا کردن یک محل برای یک دوچرخه و یا وسایل بدنسازی با ذخیره سازی برای حوله و آب” دونس گفت.

محل سکونت مالکان نیز در ساخت بسیاری از خود را در فضای باز تراس.

“فروش برای بالا پایان مبلمان فضای باز افزایش یافته است” گفت: دونس. “در هوستون آب و هوا باید آن را مقاوم و سازگار با آب و هوا تغییر کند. پس از تعطیلات ممکن است شده اند ممکن است در این سال مردم تصمیم به تمدید پاسیو و استخر در مناطق با یک صندلی راحت یک مبل های جنسی برای, دو, زیبا, هوای آزاد, میز ناهار خوری برای حداقل شش و یک سایبان با sunbeds.”

مهم دیگر جنبه های زندگی در فضای خارج از سایه مانند پیچیده چتر بزرگ به ایتالیایی cabanas.

شما همچنین می توانید اضافه کردن برخی از لمس طراوت را به اتاق خواب و اتاق خانواده دونس گفت.

او پیشنهاد کرد یک کاسه میوه برای زیبایی و راحتی در آشپزخانه. برای اتاق خانواده, تمرکز بر راحتی و قابلیت های خیلی تغییر کردن یک میز قهوه برای بزرگ عثمانی می تواند یک تغییر خوش آمدید. در اتاق خواب علاوه بر این از یک آینه می تواند در ایجاد احساس یک فضای بزرگتر و به مالکان فرصت برای بررسی در قبل از خود و بعد زوم نشست.

در نهایت دونس به اشتراک گذاشته شده است که این لحظه مناسب برای خرید بالا پایان مبلمان.

“ایتالیایی ها در حال ارائه معاملات بزرگ” او گفت:. “مشتریان ما می دانند که آنها نمی خواهد رفتن به خارج از کشور سفر بنابراین ما شاهد بسیاری از نوسازی و مبلمان در حال تغییر است. اگر شما صرف زمان بیشتری را در خانه خود آن را نگاه مثل شما همیشه می خواستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de