محل سکونت و زندگی: محل سکونت لوکس آشپزخانه باید صاحب خانه پخت و پز با سهولت

منتشر شده

یک آشپزخانه زیبا که در آن خانواده و دوستان جمع آوری در اطراف مواد غذایی خوب و نوشیدنی است که قلب هر خانه از جمله آپارتمان لوکس.

طراحان باید خطاب به تمام نیازها و می خواهد از مصرف کنندگان به دنبال ایجاد یک محل سکونت خود را به خانه تبدیل شده است که حتی بیشتر مهم است در طول این همه گیر بار. امروز آشپزخانه شده اند finessed با یک طراح داخلی و معمار تخصص دادن به صاحب خانه قابلیت حداکثر راحتی و بصری خشنود فضاهای با بالای خط مواد و تجهیزات.

مسکن کیسی Ebel با بالا گروه, قطب نما گفت: آشپزخانه در آپارتمان خود را قرض دادن به فضای باز مفاهیم است که محبوب برای سرگرمی و تجمعات.

“این مهم است که آشپزخانه جریان به فضای زندگی به جای آن مجالس حتی اگر تجمعات محدود به خانواده است. پخت و پز تبدیل به یک رویداد خانواده, بنابراین شما نیاز به فضا برای همه درگیر است” Ebel گفت.

برخی از ویژگی های محبوب خریداران به دنبال طیف وسیعی از paneled لوازم خانگی به تعمیر و نگهداری پایین کارایی بالا کانتر و سازمان های سفارشی عناصر در داخل زیر شلواری و کابینت.

“آنها همچنین به دنبال تکنولوژی خانه های هوشمند” گفت: Ebel. “روشنایی کلید است به عنوان به خوبی. نور مناسب می تواند یک آشپزخانه احساس بزرگتر و باز تر. آن را همچنین می توانید در مقابل اگر آن را به خوبی انجام می شود.”

امروز آپارتمانهای لوکس در بازار ارائه آخرین روند در طراحی آشپزخانه Ebel گفت. یکی اجاق القایی.

“القای پخت و پز با استفاده از امواج الکترومغناطیسی به حرارت قابلمه یا تابه به طور مستقیم به جای گرم کردن سطح است که اجازه می دهد تا برای لحظه گرما. این فرایند اجازه می دهد تا به شما برای جوشاندن آب در یک ماده از ثانیه و آن را توزیع گرما در سراسر سطح پخت و پز به طور مساوی. آنها انرژی کارآمد ارائه یک نگاه براق و آنها آسان برای حفظ” گفت: Ebel.

اضافی روند صاحب خانه در حال لذت بردن هستند لوازم خانگی هوشمند است که وای فای را فعال کنید و از کنترل یک برنامه به عنوان به خوبی به عنوان barista-سبک-ساخته شده در ماشین آلات قهوه تک حوضه غرق در حال اجرا کانتر تا backsplash و رفع آشپزخانه سخت افزار با هم فشار به قفسه باز و یا ساخته شده در شیار.

“در Parklane بوش دارای یک برنامه به نام خانه اتصال به کار با لوازم خانگی هوشمند” Ebel گفت.

با توجه به لوازم وجود دارد بسیاری از گزینه های بزرگ در محل سکونت آشپزخانه.

پیدا کردن هوشمند کوره که قبل از حرارت قبل از رسیدن به خانه از محل کار و تنظیم درجه حرارت در حالی که دور از آشپزخانه سفارشی-paneled یخچال/فریزر شراب یخچال مایکروویو با همرفت قابلیت از بین بردن نیاز برای دو کوره.

بهترین از همه, شخصی سازی و ارتقاء آشپزخانه شما یک گزینه است.

“بله آنها می توانید انتخاب کنید به پایان خود کابینت, کانتر و backsplash. آنها همچنین می توانید لوازم جانبی داخل کابینت. در Parklane همه ما کابینت ارائه شده توسط Eggersmann” گفت: Ebel.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>