کلت نشانه Pro کاسه بیمارستان روزولت هیچ کس, اضافه کردن قدرت بیشتر به مجازات در حال اجرا بازی

یک مجازات Indianapolis Colts, در حال اجرا بازی اضافه شده است یکی دیگر از چکش بلانت نیروی ابزار برای ضربه حفره باز در مقابل مارلون مک اولین ایندیاناپولیس در حال اجرا بازگشت به شکستن 1,000-حیاط مانع از Frank Gore در سال 2016.

بارگیریها در حال امضای سابق Pittsburgh Steelers بیمارستان روزولت هیچ کس یک لیگ منبع گفت IndyStar آوردن پشت یک عنصر از سال 2018 جرم که نیست به عنوان شایع در 2019.

هیچ کس یک دانشگاهی پایان دفاعی که صرف یک فصل در عرصه فوتبال لیگ قبل از درآمد دائمی نقطه در پیتسبورگ است که بخشی از یک نژاد نادر در فوتبال این روزها: یک بیمارستان که بیشتر از کار خود را به عنوان یک مسدود کننده.

5-پا-11, 248 پوند هیچ کس صرف پنج فصل در پیتسبورگ و 575 توهین آمیز جرقه بزند برای استیلرز اما او به ندرت لمس توپ و حمل توپ فقط چهار بار و 12 پذیرایی هرگز بیش از چهار در یک فصل است.

اما وجود سابقه برای سرب blocker مانند که در فرانک رایش جرم. بازگشت در سال 2018 به کلت امضا سابق Bengals تنگ پایان Ryan هویت پس از نهایی فهرستی کاهش و استفاده او را بیشتر به عنوان یک بیمارستان. Hewitt برگزار 182 جرقه بزند برای کلت جرم آن فصل و توپ را لمس کرد تنها یک بار 1-حیاط زمین نشستن کامل هواپیما با شتاب در به طور منظم فصل آخر.

پیش نویس NFL: دلفین غول در میان تیم های بسیاری در خطر

نظر: هیچ بد خون است. آن زمان فقط برای بردی به ترک میهن پرستان

بقیه زمان هویت یک جاده-گریدر.

بدون یک بازیکن مانند هویت در فهرست فصل گذشته ایندیاناپولیس با استفاده از “بیمارستان” موقعیت کمتر حتی به عنوان یک ماک-led بازی اجرا شد اولین بچههای تیم به عجله برای بیش از 2000 متری در یک فصل از سال 1994. با هیچ “بیمارستان” در فهرست تنگ پایان موقعیت به کار گرفته شده و نقش داده شد 1,612 توهین آمیز snaps در سال 2018; تعداد کاهش یافته و به 1,513 در سال 2019 با وجود این کلت’ تعهد به اجرای بازی.

هیچ کس باز می شود برخی از کسانی که گزینه های بالا اضافه کردن یک هویت-نوع بازیکن به جرم ارائه شده است که سابق استیلرز جای عقب سالم است پس از از دست رفته تقریبا تمام فصل را به دلیل مصدومیت زانو سال گذشته است. هیچ کس تعیین شد به بازگشت خاموش مجروح رزرو در اواخر ماه دسامبر شاخص که او سالم بود در پایان فصل است.

به عنوان با استعداد یک مسدود کننده که هیچ کس او را نیز علاوه بر این مهم در لگد زدن به بازی.

هیچ کس یک کلید ویژه-teamer در طول کار خود را با استیلرز بازی 1,078 جرقه بزند در لگد زدن بازی و در نهایت بدست آوردن شناخت به عنوان پیتسبورگ ویژه تیم کاپیتان فصل گذشته. در چهار فصل پر با پیتسبورگ از 2015-2018, هیچ کس ساخته شده 34 تکل روی تیم های ویژه, مجبور, دو گیر میکنه و مسدود زدن توپ.

به عبارت دیگر کلت اضافه شده یک چکش است که می تواند مورد استفاده برای بیش از یک شغل در فصل آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>