کلت صاحب جیم Irsay می گوید او اهدا خواهد شد 10,000 N95 ماسک به ایندیانا وزارت بهداشت

INDIANAPOLIS — کلت صاحب جیم Irsay نگه می دارد پیدا کردن راه هایی برای زمین در طول ایندیانا را مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Irsay یکشنبه اعلام کرد در حساب توییتر خود را که او می خواهم به دست آمده 10,000 N95 ماسک تنفسی ماسک های مهم برای محافظت از پزشکان و پرستاران شاغل با COVID-19 بيمار.

بارگیریها صاحب اهدای ماسک برای ایالت ایندیانا وزارت بهداشت برای توزیع به بیمارستان که در آن آنها بیشتر به فوریت مورد نیاز است.

CORONAVIRUS & SPORTS: دریافت آخرین اخبار و اطلاعات درست در صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا.

برگزاری روز دوم: trump’s پیشنهاد که فصل NFL در زمان شروع خواهد شد هیچ پایه و اساسی در واقعیت

Irsay شده است بی وقفه مثبت و خیریه از آغاز شیوع. زمانی که مدارس برای اولین بار تعطیل Irsay به چالش کشیده ایندیانا ساکنان برای اهدای $200,000 برای Gleaners مواد غذایی بانک و همسان سازی آن با 1 میلیون دلار برای کمک به تغذیه کودکان در معرض خطر از دست دادن وعده های غذایی آنها شده بود در مدرسه.

Irsay نیز همچنان خود را بی مطالعه جالب در توییتر توزیع پول نقد در حداقل سه نوبت. او همچنین با استفاده از حساب توییتر خود را برای حمایت از رستوران های محلی و افزایش آگاهی از محلی تحولات در مبارزه با کروناویروس و ثبت پیام اصرار طرفداران به ماندن در خانه است که او به پایان با یک تفسیر Bob Seger آهنگ “به نوبه خود صفحه.”

به گفته نیویورک تایمز پایگاه داده ایندیانا تا به حال 4,411 coronavirus موارد و 127 کشته از بعد از ظهر یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>