کلرادو رستوران به طور غیر قانونی بازگشایی اجتماعی فاصله و صدها نفر از مشتریان

مسلح لی لی به نظر می رسد دوستانه استقبال از یک خبرنگار محلی در داخل C & C قهوه و آشپزخانه در قلعه سنگ کلرادو به گرفتن فیلم از فیلم های قابل توجه صحنه اتفاق می افتند داخل.

در رستوران در صبح روز یکشنبه در سرپیچی از لیبریا Jared پلیس اجرایی امن تر در خانه سفارش هر جدول نزدیک شد, کامل, با توجه به این فیلم از کلرادو جامعه رسانه ای خبرنگار نیک Puckett. مشتریان شلوغ در اطراف شمارنده انتظار برای سفارشات خود را. خط آنها را به محل رفت و درب بسته بندی در اطراف به سمت ساختمان.

پر پرواز: ایالات متحده پرواز کردن با مسافر, بار, بدون, اجتماعی فاصله

تقریبا هیچ کس با پوشیدن یک ماسک صورت. تنها یک نفر در میان ده ها تن در Puckett فیلم دیده می شود پوشیدن یک.

برای صاحبان کافه صبحانه, این یک راه برای هر دو جشن روز مادر و سرپیچی از فرماندار.

“ما در حال ایستاده برای امریکا کسب و کارهای کوچک قانون اساسی و در برابر نفس بیش از حد از فرماندار ما در کلرادو!!” C & C قهوه و آشپزخانه نوشت و در آن حساب توییتر tagging جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رستوران بازگشایی در روز مادر با ظاهرا هیچ اجتماعی فاصله احتیاطی است که آخرین نمونه از کسب و کارهای کوچک برخلاف کشورهای خود را اجرایی سفارشات در حالی که از ترس برای بقای خود. تحت پلیس’ “امن تر در خانه” سفارش رستوران ها هنوز ممنوع از ارائه ناهار خوردن در خدمات. کلرادو دیده است بیش از 19,700 موارد covid-19 همراه با 973 مرگ و میر.

حرکت درو سریع واکنش به دولت و مقامات محلی محکوم به حرکت می کند و برخی از ساکنان قلعه سنگ می ترسید رستوران می توانست بدتر covid-19 در جامعه است. یک سخنگوی دفتر والی در بیانیه ای گفت به واشنگتن پست که این رستوران انجام است و “به خطر انداختن زندگی خود را, کارکنان, مشتریان و جامعه است.” این سه شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: CBS Denver آن خواهد بود پس با این رستوران را به هر گام لازم را برای اطمینان از آن را مطابق با پلیس’ سفارش.

“ما در حال نا امید که کوکی ها و کرم تصمیم گرفته است به چشم پوشی از فرماندار امن تر در خانه سفارش و باز تا امروز با توجه به اجتماعی فاصله” آژانس گفت: در آن بیانیه است. “این تصمیم اجرا می شود خطر تضعیف تاثیر که دیگر Douglas County کسب و کار و ساکنان را به دست آورد بیش از هفت هفته گذشته با در نظر گرفتن های مختلف اجتماعی فاصله گرفته است.”

کره ای-همجوشی صبحانه کافه صاحبان مارس و جسی Arellano نیست پاسخ به پیام های متعدد به دنبال نظر. اما در آوریل Arellano گفت Puckett که او تا به حال هرگز دیده می شود یک روز جمعیت در رستوران مانند یک روز یکشنبه در هفت سال از عمل. او گفت KDVR رستوران تا به حال حدود 500 مشتریان.

“من انتظار می رود آن را به مشغول است. من هرگز انتظار می رود این,” او گفت:, کلرادو, جامعه رسانه ای. “من خیلی خوشحال هستم که بسیاری از مردم بیرون آمد و به حمایت از قانون اساسی و ایستادن برای آنچه درست است. ما از زمان ما است. ما دو هفته است. ما بیش از دو هفته است . . . و ما شکست شد. ما تا به حال به انجام کاری است.”

چند مشتریان داخل رستوران به نظر می رسد نگرانی در مورد عدم اجتماعی فاصله. در یک پس-حذف Facebook Live تصویری بایگانی شده توسط CBS Denver یک maskless Arellano اسکن پر سر و صدا و شلوغ فضای ضمن تشکر از هر کسی که آمد و گفت: “بسیار برای برخی از کسانی که گفت: هیچ کس نمی خواهد نشان می دهد. و پاسیو ما پر است.”

نشانه ای بر روی درب این گزارش را بخوانید: “توجه: آزادی ما پایان ندارد که در آن ترس خود را آغاز می شود. . . . اگر شما می ترسند به عرض 6 پا از شخص دیگری نیست وارد این کسب و کار!”

دیگران در صنعت رستوران گفت: آنها درک رستوران سرخوردگی اما به طور کامل مخالفت با صاحبان تصمیم گیری است.

“هی C & C صبحانه + آشپزخانه کره ای, صاحب, چه, شما مجاز به امروز به طور کامل به ضرر کلرادو ، شما ممکن است برنده نبرد اما شما از دست دادن جنگ” کریس Fuselier صاحب بلیک خیابان میخانه در دنور هشدار داد در توییتر. “بقیه از ما صاحبان خواهد شد تماشای آنچه دولت Douglas County و قلعه سنگ به شما انجام خواهد شد!”

مرد دیگری که رفت به رستوران را انتخاب کنید تا takeout گفت: دنور پست او آنقدر به عقب گرفته شده توسط فقدان اجتماعی فاصله و این واقعیت که هیچ کس با پوشیدن ماسک های صورت که او تصمیم گرفت که او را نمی خواهم مواد غذایی دیگر.

“این باور نکردنی” مشتری نیک Whitehill گفت: این روزنامه اضافه کرد که او شکایت با county health department.

اما این رستوران نیز تا به حال مقدار زیادی از هواداران است. در میان آنها بود و دولت تشکر. پاتریک نویل یک جمهوری خواه است که در میان تعدادی از قانونگذاران محافظه کار در سراسر کشور که پیوست تشکیل خود را در اعمال بشود. او گفت: در Facebook بعد از آن که او آن را “تکان دهنده” است که پس از گرفتن یک عکس از خودش با Arellano در رستوران روز یکشنبه “چپ اراذل و اوباش در حال آمدن است بعد از من بیش از این سخت.”

محصول محدودیت: Costco به طور موقت محدودیت خرید گوشت به 3 مورد در هر عضو

در یک پیام متنی به واشنگتن پست نویل گفت: او را به رستوران در روز یکشنبه به بازگشت مهربانی صاحبان خود را نشان داد خانواده یک زن و شوهر از سال پیش, زمانی که همسر خود را با یک ماشین تصادف شد در یک nonfatal حادثه در خارج از رستوران و آنها آورده کاکائو داغ به نویل دختران.

“آنها ساخته ماندنی در خانواده من و ما می خواستیم به ما نشان می دهد حمایت از آنها به عنوان تامین برای خود و خانواده” نویل گفت.

دیگر صاحبان کسب و کار شده اند به طور مشابه مبارز در مورد بازگشایی حتی پس از تهدید به عواقب هر چند برخی را انتخاب کرده اند برای حفظ و اجتماعی فاصله محدودیت در محل. سالن مو دالاس صاحب شلی لوتر به عنوان مثال محکوم شد و به مدت هفت روز در زندان هجوم حکم دادگاه را تعطیل اگر چه سالن کارکنان هنوز هم با پوشیدن ماسک و با در نظر گرفتن مشتریان درجه حرارت. او با زندانیان در تگزاس دیوان عالی کشور دو روز پس از صدور حکم.

در جای دیگر 77 ساله آرایشگر در میشیگان گرفته شده است که در کسب و کار از سال 1961 دریافت تقدیر نامه برای بازگشایی شده است اما به خبرنگاران گفت که او را عامل “تا زمانی که عیسی می آید.” در مین یک brewpub صاحب خود را از دست داده مشروب و رستوران مجوز پس از بیش از 150 نفر نشان داد تا برای استقرار در اوایل این ماه. صاحب, دردناک و وحشیانه, حال اعلام کرد بازگشایی در فاکس نیوز را “Tucker Carlson امشب” – که در آن او به لیبریا جانت کارخانه های تولید تلفن همراه شماره زنده در هوا.

اما صاحبان کسب و کار تصمیم گیری برای بازگشایی نیز تا حد زیادی یک قمار در دادگاه افکار عمومی. اخیر واشنگتن پست-نظرسنجی دانشگاه مریلند نشان داد قابل ملاحظه اکثریت آمریکایی ها مخالف بازگشایی ناهار خوردن در رستوران و سینما و سالن های ورزشی.

Yelp از بررسی صفحه به صورت C & C قهوه و برجسته برخی از این مخالفت یکشنبه به عنوان ده ها تن از مردم – برخی از آنها به وضوح از قلعه سنگ – آب گرفتگی رستوران با شکایت. Arellano حامیان سعی کردم به دفاع از او با تعارف از جمله یک زن که گفت: “قهوه است برای مردن.”

“من ایستاده پشت مارس تلاش در این زمان برای همه ما,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>