خانه استعماری دارای لمس مدرن و تاریخ در ریور اوکس

منتشر شده

این خانه واقع در 2154 اینوود کلاسیک است گرجستان استعماری-خانه های سبک است که طراحی شده توسط لا مارکی معمار F. پری جانستون برای صاحب اصلی J. L. سفید بود و یکی از آخرین خانه های تکمیل شده در ریور اوکس قبل از ساخت و ساز های خصوصی برای متوقف جنگ جهانی دوم است.

در سال 2005 این خانه تحت نوسازی گسترده به ترکیب ضروری امکانات مدرن بدون تأثیر اصلی را صحت و جذبه.

خانه دوره کامل عناصر طراحی شامل نئوکلاسیک آویز گاز فانوس لولایی و قابل علاج و درمان اسپانیایی سرو پرده و چوب ماهون درب جلو با پخ شیشه و جلا نیکل.

دعوت آشپزخانه باز است به دن و ویژگی های فولاد ضد زنگ لوازم.

جادار رسمی اتاق ها از ویژگی های کف به سقف پنجره گسترده millwork و wainscoting و اسپرسو-رنگ بلوط طبقه است.

آراسته سرسبز باغ ارائه فصلی رنگ سنگ hardscape و چشمه ساخت برای آرام واحه برای استراحت یا سرگرم کننده است. ویژگی های بیرونی نیز شامل یک حیاط خلوت, پوشش پاسیو/عرشه جدا, گاراژ, سیستم بارانی و بخشی از حصار حیاط.

بیشتر اطلاعات

مشخصات ملک

عامل: امی برنشتاین

لیست آژانس: برنشتاین ملک

محل سکونت: 2154 اینوود ریور اوکس

داستان: 2

فضای زندگی: 5,278 فوت مربع

اتاق خواب: 4 یا 5

حمام: 5 full, 1 نیم

قیمت: $2,985,000

ویژگی های دیگر عبارتند از یک اتاق صبحانه, اتاق خانواده, اتاق ناهار خوری رسمی اتاق چهارم/مهمان خانه, مطالعه,/, کتابخانه, چوب سوز شومینه و یک خانه, اتاق ابزار.

استاد حمام شامل دو غرق جداگانه و گرداب/jetted وان.

قیمت $2,985,000 این خانه ذکر شده است توسط امی برنشتاین با برنشتاین عقار ارائه می دهد چهار اتاق خواب و یک مهمان مجموعه بیش از گاراژ و همچنین به عنوان پنج حمام کامل و نیمه ،

برای اطلاعات بیشتر www.bernsteinrealty.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>