Collin McHugh خواسته های او می شده اند ‘شجاع’ در طول Astros,’ ثبت نام-سرقت

منتشر شده

یک روز پس از امضای قرارداد با این Boston Red Sox Collin McHugh در مواجهه با رسانه ها برای اولین بار و صحبت در مورد وقت خود را با آستروس و این تیم ثبت نام-سرقت رسوایی.

McHugh که دو حذفی حضور در سال 2017 Astros که برنده سری جهانی در حالی که به طور غیر قانونی سرقت علائم گفت که او بخواهد او می شده اند بیشتر شجاع و گفت: چیزی که او می دانست چه هم تیمی های خود انجام شد.

“شما رو به مایل به چوب تا برای آنچه که باور دارید و آنچه شما باور دارید درست است و آنچه شما باور اشتباه است” McHugh به خبرنگاران گفت: جمعه در Red Sox بهار مرکز آموزش در فورت مایرز, Fla. “و من فکر می کنم بسیاری از بچه ها در آن تیم از جمله خودم به دنبال بازگشت در حال حاضر و آرزوی ما شده بود به عنوان شجاع در لحظه ای که ما فکر کردیم که ما از قبل است.”

در تگزاس ورزشی ملت ایران: جو توره انتظار ندارد کوزه به هدف Astros

McHugh گفت که او نمی خواست برای توجیه هر چیزی آستروس بود اما این بازیکنان معتقد بودند تیم های دیگر بودند سرقت نشانه های خود را بیش از حد.

“ما واقعا معتقد بودند و یا ما ساخته شده بودند به این باور بود که برای ما اتفاق می افتد بیش از حد” McHugh گفت. “و ما نمی دانیم که اگر درست بود یا نه اما این توجیهی برای انجام هر چیزی. فقط به خاطر اینکه شما فکر می کنم آنها در حال انجام آن است و نه توجیهی برای انجام چیزی است که شما می دانید درست نیست.”

McHugh امضا یک سال $600,000 قرارداد با Red Sox, اما او می گوید او نمی تواند آماده برای روز افتتاحیه به عنوان بهبود او از یک فلکسور آسیب است.

ASTROS خودی: به دنبال هوستون کرونیکل بهار آموزش پوشش به عنوان Astros آماده شدن برای سال 2020 فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>