کالج ها طرح پاییز باز اما دانشگاه نگاه نمی همان

تعداد رو به رشد در ایالات متحده در حال متعهد به بازگشایی این پاییز با تغییرات چشمگیر برای پردیس زندگی برای حفظ coronavirus در خلیج. بزرگ سخنرانی خواهد بود چیزی از گذشته. خوابگاه خواهد بود ابدا ظرفیت. دانشجویان را به صورت اجباری ویروس تست. و در برخی از کوچکتر مدارس, دانش آموزان ممکن است منع از ترک محوطه دانشگاه.

حتی به عنوان برخی از دانشگاه ها رها امید در فرد آموزش ترم بعد با استناد به نگرانی از مقامات بهداشت عمومی ده ها تن در حال اعلام برنامه های استقبال از دانش آموزان در ماه اوت است. آنها اذعان دارند که شیوع می تواند نیروی کلاس های آنلاین, اما بسیاری از رهبران خود را می گویند مالی و فشارهای سیاسی به بازگشایی بیش از حد بزرگ به چشم پوشی است.

UT گرداند: دانشگاه تگزاس دانش آموزان به بازگشت به دانشگاه در این پاییز

دانشگاه غرب ویرجینیا رئیس جمهور E. Gordon Gee گفت: دانش آموزان نمی خواهید به صبر برای واکسن و مدرسه نمی تواند به استطاعت.

“اگر آن را به سادگی بر اساس علم ما را به نگه داشتن همه چیز تعطیل تا زمانی که ما یک واکسن و تا زمانی که آن کار می کند. اما من احساس نمی کنم که این امکان پذیر است یا اقتصادی و یا اجتماعی و قطعا آموزش” هی گفت. “ما باز خواهد شد اما آن را متفاوت خواهد بود.”

کالج برنامه ریزی برای بازگشایی عبارتند از دانشگاه Texas A&M University, دانشگاه نوتردام و ایالت سیستم در آریزونا و فلوریدا, نیوهمشایر و جاهای دیگر. برخی از برنامه ریزی برای تصمیم گیری در این تابستان از جمله دانشگاه پرینستون که در آن مقامات می گویند که آن را بیش از حد به زودی به یک تماس.

سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در مقابل گفته آن 23 دانشگاه خواهد ماند اکثرا آنلاین این سقوط با استناد به پیش بینی یک ویروس تجدید حیات بعد از این سال. دیگران از جمله دانشگاه کارولینای جنوبی, برنج و کریقتن دانشگاه برنامه را به دانش آموزان عقب اما پایان مدت اولیه قبل از روز شکرگزاری پیش بینی موج دوم می رسید بعد از آن در پاییز.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تشویق مدارس برای بازگشایی با وجود نگرانی از بالا, بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci. در سخنرانی خود در سنا در جلسه هفته گذشته Fauci گفت: این امر می تواند “یک بیت از یک پل خیلی دور” به انتظار یک واکسن قبل از سقوط. مغلوب ساختن پیشی جستن مقابله که این نظر بود که “نه یک پاسخ قابل قبول.”

COVID جماعت: هوستون کلیسا recloses پس از رهبران عبادت دریافت COVID-19

در کشورهای دیگر در حال ظهور از مستند دانشگاههای آهسته بوده است به بازگشایی شده است. مدارس ابتدایی در فرانسه اجازه داده شد به بازگشایی در اوایل این ماه اما دانشگاه ها انتظار می رود بسته باقی می ماند از طریق تابستان است. دانشگاه های نیوزیلند شده اند اعطا مجوز برای بازگشایی, اما بسیاری می گویند که آنها قصد اقامت آنلاین تا ماه ژوئیه و یا بعد.

بریتانیا دانشگاه کمبریج چهارشنبه اعلام کرد که همه در شخص سخنرانی ها لغو خواهد شد از طریق 2020-21 سال تحصیلی به دلیل بیماری همه گیر.

در ایالات متحده, کالج که برنامه ریزی برای بازگشایی باید گفت: دانش آموزان به انتظار سخت اجتماعی فاصله اقدامات از جمله استفاده اجباری از ماسک صورت. کالج رهبران می گویند گسترده ویروس تست خواهد بود که رکن اصلی برای امن بازگشایی. در بسیاری از مدارس دانش آموزانی که تست مثبت خواهد بود قرار داده شده در اتاق خوابگاه متعلق به قرنطینه فضا.

اما وجود دارد سوال در مورد مدارس توانایی ارائه تعداد زیادی از آزمایشات است. برخی از تحقیقات دانشگاه ها می گویند که این تجهیزات آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل virus, آزمایش, اما نه به اندازه کافی سواب و تست مواد شیمیایی. کوچکتر مدارس نیاز به استخدام در شرکت مسئولیت رسیدگی به آزمون به احتمال زیاد در هزینه های قابل توجهی.

در تماس با 14 دانشگاه رهبران هفته گذشته معاون رئیس جمهور مایک پنس متعهد به کمک به دانشگاه های سطح شیب دار تا تست عملیات. اما برخی در این تماس گفت: جزئیات به خصوص در مورد بودجه مبهم باقی می ماند.

“این تست است رفتن به هزینه پول و بسیاری از موسسات دانشگاهی در حال حاضر در حال رفتن به از لحاظ مالی به چالش کشید” گفت: Michael Lovell رئیس دانشگاه در Milwaukee, Wisconsin. “وجود دارد یک مسیر روشن از نهادی نقطه نظر.”

هنگامی که دانش آموزان در حال برگشت در محوطه دانشگاه هدف اصلی خواهد بود برای نگه داشتن آنها را از فاصله ها می گویند. کلاس درس, میز چیده می شود 6 فوت از هم جدا. برنامه کلاس ممکن است مبهوت. بزرگ سخنرانی ها تقسیم خواهد شد و یا نقل مکان کرد آنلاین. برخی از کالج ها در حال بحث در مورد آموزش برخی از کلاس خارج و یا در چادر.

تعداد فزاینده ای از کالج ها می گویند که آنها ارائه خواهد شد “هیبریدی flex” که در آن کلاس های آنلاین ارائه شده و در فرد و در همان زمان دانش آموزان می توانید انتخاب کنید یا گزینه است. اساتید در برخی از کالج ها نیز مجاز به ادامه آموزش از راه دور از طریق فید های ویدئویی پیش بینی شده در کلاس درس.

بیشتر آزار دهنده برای کالج, اما معضل خوابگاه زندگی است. در برخی از مدارس سوئیت که برای چند تن از دانشجویان را محدود به یک یا دو. حمام و سرویس بهداشتی مشترک کل طبقه خواهد بود محدود به یک تعداد انگشت شماری از دانش آموزان است. با تنها بسیار خوابگاه فضای برخی از کالج ها شده اند تقلا برای اجاره در نزدیکی آپارتمان به عنوان سرریز مسکن.

در کالج ترینیتی یک مدرسه 2000 در Hartford, کانکتیکات, امیدوار به جای هر دانشجو در اتاق خود را. اعضای هیات شده اند تمیز کاری پردیس با اقدامات نوار در هفته های اخیر به مطمئن شوید که دانش آموزان را باید فضا برای اقامت 6 فوت از هم جدا.

“من انگیزه می خواهید برای بازگشایی شده است. من می خواهم برای دیدن ما دانش آموزان است. من می خواهم برای دیدن آنها تحصیل کرده در بهترین راه ممکن است” ترینیتی جمهور جوآن برگر-Sweeney گفت. “و من همچنین می خواهم به باقی می ماند قابل توجه و خوب کارفرما در ایالت کانکتیکات در زمانی که واقعا مهم است.”

دانشگاه بوستون است که به بررسی اینکه آیا مشکل مسکن حل می شود با قرار دادن دانش آموزان به “گروه خانواده” است که با هم زندگی می کنند اما باید کمی تعامل اجتماعی با گروه های دیگر. رابرت براون مدرسه جمهور گفت: قرار دادن تمام دانش آموزان به تنهایی “ممکن است بیش از حد منزوی برای دانش آموزان و منجر به یکی دیگر از مجموعه ای از مشکلات.”

در Claremont McKenna کالج در نزدیکی لس آنجلس مقامات بدانم که چگونه خود را تنها سالن ناهار خوری را در خود جای 900 دانش آموزانی که خرید برنامه های غذایی. مدرسه توزین اقدامات برای محدود کردن ظرفیت سالن است که ممکن است نیاز دانش آموزان به خوردن در شیفت و یا وعده های غذایی خود را در خارج.

این فقط یکی از راه های که در آن پردیس زندگی را “نمی شود این همان چیزی است که ما آنقدر عادت کرده اند” گفت: مشعر Chodosh رئیس جمهور از کالج.

امیدوار به نگه داشتن ویروس دور برخی کوچکتر از کالج ها با توجه به محدودیت و یا حتی آشکار ممنوعیت سفر در داخل و خارج از محوطه دانشگاه. در اخیر نامه به دانش آموزان کالج امهرست در ایالت ماساچوست گفت: مقامات “ممکن است نیاز به که شما نیاز به محدود کردن حرکت خود را به دانشگاه محل تنها.”

در غرب ویرجینیا, هی گفت که او را تکیه بر دانش آموزان به پلیس رفتار خود را. او استدلال می کند که فشار همسالان موثر تر است “از یک زن 76 ساله دانشگاه رئیس جمهور گفت: آن را ندارند.” هی شناخته شده برای خود را بداهتا حضور در فعالیت های دانشجویی در دانشگاه و خارج گفت: او را مقیاس این سقوط خیلی به غم وغصه.

“این رفتن به یک مقدار زیادی متفاوت برای من است و من قصد دارم به دست که” هی گفت. “اما به نظر من ما به عنوان رقص با کوروناویروس. این است برای رفتن به با ما برای همیشه حتی زمانی که ما پیدا کردن یک واکسن. ما فقط نیاز به یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت آن در راه است که اجازه می دهد تا زندگی برای رفتن بر روی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>