پذیرش کالج رسوایی: Ex-UCLA مربی تیم فوتبال پنجه نرم می کند گناه به مصرف 200K $در رشوه

بوستون — Jorge سلکدو یک دیرین سابق مردان فوتبال مربی در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس, توافق در روز سه شنبه به اعتراف به گناه به اتهام اخاذی با تهدید در کشور پذیرش کالج رسوایی پس از حفظ بی گناهی خود را برای بیش از یک سال است.

Salcedo, سر مربی تیم فوتبال در UCLA از سال 2004 تا سال 2019 را تبدیل به 33rd پدر و مادر به اعتراف به گناه در دادگاه و چشم پوشی محاکمه وسیع در سراسر کشور “Varsity Blues” پذیرش طرح. درخواست شنوایی تاریخ روشن نشده است.

در مقابله با فدرال دادستان سلکدو توافق به اعتراف به گناه برای یک تعداد از توطئه برای ارتکاب racketeering برای پذیرش $200,000 در رشوه به منظور تسهیل در پذیرش دو دانشجو به UCLA به عنوان جعلی فوتبال استخدام.

دادستان توصیه می شود Salcedo, 47, دریافت حکم در “پایین” از صدور حکم دستورالعمل است که طیف وسیعی از 24 تا 30 ماه در زندان, یک سال از نظارت انتشار جریمه جمعا به مبلغ 200,000, نامشخص میزان جبران و خوب است.

بیشتر: یک سال بعد دادستان در حال پیروزی تاریخی پذیرش کالج مورد اما مبارزه تمام نشده

دادستان گفت: سلکدو در سال 2016 موافقت با این طرح را متفکر ریک خواننده و همچنین علی Khosroshahin یک مربی فوتبال زنان در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و دیگر co-توطئه گران برای تعیین دختر Davina و بروس Isackson به عنوان یک فوتبال استخدام به پذیرفته UCLA.

در مقابل دادستان گفت: سلکدو دریافت $100,000 $250,000 پرداخت Isacksons ساخته شده است به خواننده.

خواننده Khosroshahin و Isacksons هر گناه التماس کرد به اتهامات سال گذشته شده اند و همکاری با دادستان. در هر حال انتظار صدور حکم است.

دو سال بعد دادستان گفت: سلکدو در سال 2018 موافقت با خواننده و Khosroshahin به “استخدام” پسر Xiaoning سوئی دیگر مشتری از خواننده به UCLA مردان فوتبال تیم حتی اگر Sui پسر نیست فوتبال بازی رقابتی. در بورس سلکدو پذیرفته 100.000 دلار رشوه از خواننده های خارج از $400,00 پرداخت Sui ساخته شده است به خواننده.

Sui های ملی و ساکن ساری, بریتیش کلمبیا, گناه التماس کرد به اتهامات رشوه خواری در ماه فوریه پس از گذراندن بیش از پنج ماه در زندان در میان آهسته ایالات متحده روند استرداد او را زیر سپتامبر. 17 دستگیری در حالی که در تعطیلات مادرید.

بیشتر: پذیرش کالج رسوایی ردیاب: کسی که گناه التماس کرد که رفته زندان — که هنوز هم مبارزه

سلکدو استعفا از UCLA پس از تحت تعقیب در مارس 2019. قبل از مربیگری سلکدو بازی فوتبال حرفه ای در مکزیک, فوتبال, لیگ برتر و لیگ برتر فوتبال. به عنوان یک ورزشکار کالج, او با بازی برای UCLA از سال 1990 تا 1993 و یک قسمت از سه NCCA قهرمانی تیم.

سلکدو را گناه برگ فقط سه سابق, کالج, مربیان سابق جورج تاون مربی تنیس گوردون ارنست سابق Wake Forest, والیبال, مربی ویلیام فرگوسن و سابق USC پولو مربی Jovan Vavi – هنوز هم مبارزه با اتهامات در مورد پذیرش.

همچنین مبارزه با اتهام به اتهام شرکت در توطئه گران از خواننده ها: دانا Heinel سابق USC ورزشی, بخش, رسمی, Niki ویلیامز سابق آزمون مدیر و میکائلا Sanford یک کارمند سابق خواننده.

محاکمه خرما برای شش متهم شده اند تنظیم شده است. یک گروه جداگانه از 14 پدر و مادر از جمله بازیگر Lori Loughlin, در حال برنامه ریزی برای رفتن به دادگاه در دو مرحله ابتدا در ماه اکتبر.

بیشتر: قاضی تماس اتهام محقق سوء رفتار در Lori Loughlin مورد ‘جدی و نگران کننده’

رسیدن به جوی پادگان در توییتر @joeygarrison.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>