Coachella دلیجان موسیقی جشنواره حرکت به اکتبر میان coronavirus نگرانی

دو با مشخصات بالا, جشنواره های موسیقی در حال حرکت از مارس.

Goldenvoice لس آنجلس بر اساس شرکت است که تولید Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و موسیقی کشور همتای دلیجان بیش از سه تعطیلات آخر هفته در ماه آوریل به تعویق انداخته است هر دو جشنواره با توجه به رشد بهداشت عمومی نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

Coachella است که موکول به صورت Oct. و 9-11 16-18. دلیجان برگزار خواهد شد Oct. 23-25. این تصمیم به تاخیر می آید حوادث پس از لغو نزدیکی BNP Paribas Open مسابقات تنیس در ایندین ولز کالیفرنیا و اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در Coachella Valley را Riverside County بالا بهداشت عمومی افسر در روز یکشنبه 8 مارس.

“در جهت شهرستان ریورساید و محلی مقامات بهداشتی ما باید متاسفانه تایید تغییر زمان از Coachella و دلیجان با توجه به COVID-19 نگرانی” Goldenvoice گفت: در یک ایمیل سه شنبه. “در حالی که این تصمیم در یک زمان می آید جهانی عدم اطمینان ما را به امنیت و سلامت مهمانان ما کارکنان و جامعه بسیار جدی است. ما می خواهیم همه به دنبال دستورالعمل و پروتکل های مطرح شده توسط مقامات بهداشت عمومی.”

Coronavirus: ‘کارشناسی’ به روز رسانی زنده مداخله پروتکل; ‘معرض خطر’ nixes استودیو مخاطبان

Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر دستور داد لغو هر دو مارس جشنواره با استناد به “نگرانی در مورد ممکن است خطرات بهداشتی به دلیل انجام حرکت coronavirus” با توجه به یک ایمیل از سخنگوی بروک Frederico.

“این تصمیم گرفته نشده بود به آرامی و یا بدون در نظر گرفتن بسیاری از عوامل” قیصر گفت: در یک بیانیه آماده. “بدون شک از آن تاثیر بسیاری از مردم, اما اولویت من این است برای محافظت از سلامت کل جامعه است.”

قیصر گفت: این تصمیم برای لغو شد “ساخته شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری است که بیمار صدها هزار نفر در سراسر جهان و هزاران نفر را کشت.”

در مجموع از شش شهرستان ریورساید ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 در غیر این صورت شناخته شده به عنوان coronavirus از دوشنبه بعد از ظهر. دو نفر در حال درمان در خارج از شهرستان دو نفر در حال درمان در بیمارستان در Coachella Valley و دو قرنطینه در خانه در Coachella Valley.

دیگر کنفرانس ها و حوادث در مقیاس بزرگ از جمله جشنواره موسیقی فوق العاده در میامی و جنوب غربی, موسیقی, فیلم و فن آوری در کنفرانس Austin لغو شده است.

Coachella شد و زنجان برگزار می شود بیش از دو تعطیلات آخر هفته – 10-12 آوریل و مارس 17-19. دلیجان خرما بودند مارس 24-26.

Coronavirus: Pearl Jam, تصویر حضرت مریم, Pentatonix و بیشتر لغو و به تعویق انداختن را نشان می دهد

Travis Scott Frank Ocean و خشم علیه ماشین شد و به تیتر Coachella. این دلیجان صف شامل Thomas Rhett, کری آندروود, Eric Church, Lil Nas X, Billy Ray Cyrus, ZZ Top و Alan Jackson. Goldenvoice نیست تغییر آدرس به صف در آن ایمیل.

Goldenvoice در حال حاضر منتشر شده در این سال را تنظیم دلیجان.

می توانید من بازپرداخت?

سازمان دهندگان گفت: ticketholders اطلاع داده خواهد شد توسط جمعه, مارس 15 در چگونه برای به دست آوردن بازپرداخت اگر آنها قادر به شرکت در تاریخ بعد. همه خرید برای مارس تاریخ مفتخر خواهد بود در ماه اکتبر با توجه به Goldenvoice.

Coachella بازگشت به ریشه اکتبر

Goldenvoice هیچ غریبه ای به میزبانی جشنواره در امپراتوری باشگاه چوگان در ماه اکتبر. این شرکت یک قرارداد پنج جشنواره هر سال با شهر Indio. آن صحنه کویر سفر و Phish متحرک در ماه اکتبر است که مهم ماه به دلیل آب و هوا — علاوه بر آن در تضاد نیست با polo فصل اجرا می شود که از ژانویه تا مارس.

علاوه بر این, Coachella مراسم تحلیف رویداد در محل Oct. 9 و 10 سال 1999 و برجسته خشم علیه ماشین به عنوان یک headliner.

اکتبر به طور کلی یک کمی داغتر ماه در Coachella Valley از مارس. در مارس متوسط بالا است 87 درجه و دمای پایین 60 با توجه به ملی اقیانوسی و جوی اداره. در ماه اکتبر به طور متوسط بالا است 92 و میانگین کم است 63.

جشنواره های موسیقی خار اقتصادی

موسیقی جشنواره آورده اند و ده ها هزار نفر از مردم به صحرا کالیفرنیا هر بهار پر کردن هتل ها و تقویت اقتصاد محلی. ترکیب آن وقایع هستند که به تولید حداقل 400 میلیون دلار در محلی تاثیر اقتصادی.

در 2019 در شهر Indio دریافت حدود 3 میلیون دلار از این جشنواره حدود دو سوم آن از بلیط اضافه بهایی و یکی دیگر از $1 میلیون از همراه فروش درآمدهای مالیاتی و گذرا اشغال مالیات از اعضای کمپ.

در سال 2017 جشنواره Coachella به خود جلب کرد در مورد 250,000 بازدید کنندگان به هر دو تعطیلات آخر هفته به همراه یکی دیگر از 75,000 مردم برای هفته بعد را دلیجان موسیقی کشور جشنواره است. ترکیب 2017 منطقه ای تاثیر اقتصادی بیش از $403 میلیون, با توجه به 2017 گزارش از بیشتر پالم اسپرینگز کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>