سی ان ان ‘Sesame Street” به آدرس نژادپرستی در آینده تاون هال نشست

منتشر شده

“Sesame Street” و سی ان ان را میزبان جدید 60 دقیقه ای ویژه “با هم: ایستاده به نژادپرستی” در ساعت 9 صبح روز شنبه, ژوئن 6.

“به عنوان خشم و دل شکستگی را جاروب در سراسر آمریکا بیش از کشتن دیگری مرد سیاه پوست به دست پلیس سی ان ان و “Sesame Street” در حال تمرکز خود را دوم تاون هال به آدرس نژادپرستی” با توجه به بیانیه ای در سایت سی ان ان.

هوستون قوی: وبلاگ و هوستون رهبران که با حضور در راهپیمایی برای جورج فلوید

نشان می دهد بحث نژاد پرستی با کودکان با پرداختن اخیر در سراسر کشور تظاهرات و برجسته تنوع همدلی و درک بیشتر با توجه به سایت سی ان ان.

پرنده ای بزرگ است که به برنامه ریزی برای پیوستن به مفسر سی ان ان ون جونز همراه با سی ان ان لنگر و ملی خبرنگار Erica Hill.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: از تب و تاب بودن چوب به PPE: هوستون شهرستان هریس به نوبه خود به نامتعارف فروشندگان برای همه گیر لوازم

“Sesame Street” شخصیت های مانند علم و ابی Cadabby و رزیتا ملحق خواهد شد دیگر کارشناسان در پاسخ دادن به سوالات است که خانواده ها ارسال شده در پیشبرد.

پدر و مادر می توانید با ارسال سوالات خود در تظاهرات نژادپرستی و تنوع به سایت سی ان ان.

در ماه آوریل برای اولین بار سی ان ان “Sesame Street” تالار شهر برگزار شد به آدرس بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان پدر و مادر در مواجهه با توضیح خطرات ناشی از COVID-19 به فرزندان خود. به نظر که کل تاون هال جلسه بازدید از سایت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>