کلیپرز شکست دادن ناقص موشک

به روز شده

جیمز هاردن در زمان سریع شکستن به ظاهر خاص برای برش به کلیپرز’ 23 نقطه سرب و هیچ کس بین او و سبد با سخت ظاهری به کم کردن سرعت به اندازه کافی به را انتخاب کنید که چگونه او می خواهم به اسلم خانه چه تا به حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نادر سطل.

کلیپرز حتی نمی خواهد اجازه می دهد که. پت بورلی زد سخت از پشت گرفت و او را با یک آشکار ناپاک رفتن به midcourt با دستش به اذعان ناپاک, بلکه ظاهری به هرالد که هیچ چیز مطلقا هیچ چیز خواهد آمد به راحتی.

تا آنجا که موشک,’ طرز حیرت انگیزی بد تیراندازی ساخته شده است این بازی دیدنی و جذاب فوران چاه نفت در آنچه قرار بود مرحله نهایی مسابقات کنفرانس غرب مدعی حیاتی برای نژاد برای بذر کلیپرز تا به حال راه خود را با راکت تا در پایان با یک 120-105 beatdown در راکت ترین دلسرد فلاپ فصل است.

از دست دادن کاهش یافته موشک 3.5 بازی پشت دوم-محل کلیپرز و بازگشت به جایگاه چهارم کراوات با موسیقی جاز.

در عین حال به جای فکر کردن در مورد حذفی پیامدهای این راکت زد تا به طور کامل آنها در سمت چپ جستجو برای هر گونه اشاره ای به سطح بازی آنها تا به حال نشان داده شده در شش بازی برنده خط خط پس به جای از دست دادن به پست نیکز و trouncing توسط کلیپرز.

همه چیز آنقدر بد است که هنگامی که اریک گوردون در نهایت غرق شد 3-اشاره گر با 1:58 چپ در سه ماهه سوم پایان دادن به یک خط از 20 متوالی نتواند از عمیق, طرفداران sarcastically را تشویق به عنوان راکت قطع منجر به 25.

حتی با کلیپرز انجام نمی بسیار هجومی در سه ماهه سوم سال پس از آتش زدن موشک در نیمه اول کلیپرز در زمان 90-65 منجر به سه ماهه چهارم به عنوان موشک ساخته شده بود فقط 6 از 26 عکس در, سوم, ساخت فقط 1 12 3s.

که کاهش یافته است این موشک برای فقط 3 34 3-اشاره گر ساخت 7 42 در این بازی بدترین 3-نقطه تیراندازی 16.7 درصد) از فصل. آنها تا به حال موفق به دو رقمی 3s فقط یک بار در این فصل هدف قرار دادن نه در از دست دادن در شهر اوکلاهما به ضربه محکم و ناگهانی یک 97-بازی خط ساخت حداقل 10. آنها تا به حال ساخته شده است حداقل این است که بسیاری در 18 بازی متوالی قبل از شنبه را منفجر نشده.

هنگامی که راسل وستبروک – که تا به حال 29 امتیاز و 15 ریباند – sat با هشت دقیقه چپ قطع منجر به 20 کلیپرز مورد نیاز فقط دو دقیقه در جلو 107-77 و شروع به پاکسازی خود را از نیمکت. سخت کرده است و 4 از 17 عکس های از دست رفته و تمام هشت از 3-اشاره گر نه در همه بازی در سه ماهه چهارم.

Kawhi Leonard led کلیپرز با 25 امتیاز هشت در نیمه دوم. اما آن را به عنوان اگر او نیاز به انجام بیشتر کلیپرز مدتها پس از فشرده ترین زندگی از موشک ترک آنها را مدفون زیر بهمن از دست رفته 3s.

موشک’ ناتوانی در را باز شات بود غیر ممکن است برای غلبه بر این امکان کلیپرز’ نیمه اول منجر به بالون به آنجا که 26 و به 67-44 در حاصل کار دو تیم.

در عین حال آنها می تواند جمع آوری و در اتاق قفل و بحث در مورد همه چیز که نیاز به اصلاح و هرگز خود را 2 از 22 3-نقطه تیراندازی و 10 3s آنها در سه ماهه دوم بدون هر گونه.

هنگامی که آنها شروع به گرفتن باز به نظر می رسد پس از یک کهنه شروع ادبانه وجود ندارد بسیار برای گفتن در مورد آن فراتر ذکر است که در هنگام عکسبرداری آن بهتر خواهد بود اگر عکس در رفت.

با کلیپرز کمک به شدت در خط راکت می تواند عکس های خود را با یک بیت از حرکت توپ.

آنها تا به حال مقدار زیادی به درست در پایان دفاعی از دمیده سوئیچ فقیر و چرخش به راه لئونارد می تواند انتخاب کنید از ترکیب هیرو و رفتن به محل کار.

لئونارد خصوص توقف نمره 17 امتیاز در 17 دقیقه غرق شدن شش نفر از 12 و بیشتر از 3 (سه) از کل راکت تیم در نیمه اول. با راکت سوئیچینگ مثل همیشه او به طور معمول رفت یک بر یک قدرت راکت’ دفاع.

آنها رتبه دوم در NBA در نقاط مجاز برای هر یک در یک با در اختیار داشتن اما هرگز نمی توانست حدس زده است که از نیمه اول زمانی که کلیپرز – که موفق 37 نیمه اول امتیاز در سفر قبلی به تویوتا مرکز ساخته شده 52.4 درصد از عکس های خود 44.4 درصد از 3s در نیمه اول در روز پنج شنبه.

کلیپرز می تواند سواحل بیشتر از بقیه از راه هدف قرار دادن موشک با انفجار گاه به گاه به عنوان اگر برای نشان دادن آنها می تواند با موشک های ناتوان به انجام هر چیزی در مورد آن تا زمانی که کلیپرز به طور منظم گرفته بود یک صندلی و تویوتا مرکز طرفداران تا به حال رهبری برای خروجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>