روشن چشمه کلیپ پرلند به کسب مسابقات منطقه ای اسکله

DEER PARK-حتی زمانی که آن جرم ناقص روشن چشمه معمولا می توانید تکیه بر دفاع از آن به رنگ جذاب تصویر.

محدود کردن یک حذفی حریف دو امتیاز در سه ماهه اول سال دوم راست, بازی, بانوی, شارژر رهبری از آغاز تا پایان در سرنگونی پرلند, 41-35 در یک کلاس 6A منطقه ای چهارم بسکتبال بازی دوشنبه در واتکینز ،

روشن چشمه (30-7) آینده را در فورت خم ریج نقطه یا ماه نمایشگاه در یک منطقه 3-6A نیمه نهایی در 6 بعد از ظهر جمعه در کتی.

بانوی شارژر ارشد گارد D’Nae جانسون او را تماشا می کردند پیروزی تیم 30 از آن گذشته 32 بازی پس از 7-5 شروع می شود.

“زمانی که ما پا در دادگاه امشب ما می دانستیم که ما تا به حال به بازی روشن چشمه توپ” جانسون گفت. “در آغاز سال ما در برقراری ارتباط و ما تا به حال یک برجستگی در جاده ها به بیش از, اما ما فقط کار سخت است.

“این هیجان انگیز برای رفتن به مسابقات منطقه ای. ما کار کرده و این عمل هر روز. ما یک خانواده و ما در حال بازی مانند یکی است.”

بانوی شارژر تاریخ ارسال Niyah جانسون به ثمر رساند بازی را برای اولین بار چهار امتیاز به چشمه سرب آن را نمی خواهد ترک. روشن چشمه استفاده خواهد رسیدن به 7-0 قبل از پرلند خواهد نمره خود را برای اولین بار امتیاز در دو د’Yona گاستون رایگان می اندازد با 1:31 در سمت چپ باز سه ماهه.

Niyah جانسون و کایلی Minter خواهد و سپس اضافه کردن زمینه اهداف برای یک 11-2 چشمه سرب پس از یک دوره.

هونت (24-11) رفت و در یک 8-0 اجرا در سه ماهه دوم برش کسری به 15-14 در دو سبد هر یک از 6 فوت و 3 اینچ ارشد گاستون و 6-2 تاریخ ارسال نفع Ebonka با 2:21 سمت چپ در نیم.

Minter و Kylenn Tolopka پاسخ با سبدهای برای روشن چشمه به ارائه بانوی شارژر با یک 19-14 لبه در تنفس.

در سه ماهه سوم پرلند ارشد گارد Kyah بارلو به ثمر رساند با 4:30 به سمت چپ برای اولین امتیاز از این دوره به عنوان هر دو تیم تلاش بر جرم.

اما پس از آن سطل کمرنگ چشمه ” منجر به 19-16 بانوی شارژر می خواهم این دوره در یک 10-1 اجرا شود.

دانشجوی سال دوم گارد Kenna گیبسون و ارشد گارد Peyton لی هر ضربه 3-اشاره گر به سوخت است که ولگردی و قانونی شکنی و ارشد رو به جلو اما مک اینتاش به پایان رسید تپش با دو اشاره گر برای یک 29-17 چشمه سرب ورود به سه ماهه چهارم.

روشن چشمه نگهداری می شود که برآمدگی برای اولین بار از شش دقیقه از دوره نهایی منجر 35-23 با 2:32 چپ.

این زمانی است که پرلند در نهایت در بر داشت بسیار مورد نیاز جرم.

آنها بانوی تانکر گل نه از آینده 11 امتیاز برای کاهش کسری بودجه به 37-32 در یک سبد توسط دانشجوی سال دوم Aryelle استیونس با 30 ثانیه به سمت چپ. بارلو را دفن یک trey با هشت ثانیه نمایش برای 39-35 نمره اما پرلند را نزدیک تر است.

Minter دو پرتاب آزاد با دو ثانیه به سمت چپ به مهر و موم پیروزی برای روشن چشمه.

در حالی که بانوی شارژر مصرف شد یک پیروزی بیش از Galena Park, North Shore, پنجشنبه گذشته, پرلند ناراحت ازل در روز جمعه ترک پرلند با فقط یک روز برای آماده شدن برای این خانم شارژر.

“ما انرژی خیلی بالا برای ازل بازی و ما آغاز شده و کمی کندتر امشب” پرلند سر مربی لورن Martens گفت. “و چون ما را به بازی حق دور سطح انرژی ما غرق.

“ما غرور خودمان را در بازی با انرژی و ما در نهایت در بر داشت که در سه ماهه دوم. ما فقط نمی رسید عکس ما به طور معمول انجام دهد. ما باید یک بار بهترین گلزن و دیگر بچه ها که تراشه در اینجا و آنجا و امشب فقط نبود ما شب.”

گاستون یک ایالتی می سی سی پی signee به پایان رسید و با 17 امتیاز به رهبری پرلند که تا به حال 16 بازی برنده خط خط جامعی.

روشن چشمه سر مربی Pam کرافورد می گوید تیم او بازی باید رسیدن به سطح دیگری در روز جمعه.

“من هنوز هم احساس نمی مانند ما آغاز کردم” کرافورد گفت. “من احساس می کنم مثل ما از دست داده است. من می دانم که ما برنده, اما ما باید به بازی بهتر از آن است.

“ادبانه و ما نمی توانیم با تکیه بر سه اشاره گر 24/7. من می خواهم تلاش اما ما باید به یاد بگیرند که تداوم این بازی است. ما نمی توانیم صبر کنید برای چیزهایی اتفاق می افتد. ما باید به چیزهایی اتفاق می افتد.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>