شهر هوستون می دهد تا از نزدیک مشاهده آسیب دیده آب اصلی که باعث جاری شدن سیل عمده

منتشر شده

آن را مقصر پشت عمده جاری شدن سیل در زمانی که هیچ باران وجود دارد آن رشته رانندگان و آن را حمایت کردن ترافیک, نه به ذکر است باعث سراسر شهر بود جوشاندن آب توجه کنید.

در حال حاضر شهر هوستون عمومی آثار بخش است که ما به یک نمای نزدیک از درشت 96-inch pipe که فوران در نزدیکی کلینتون درایو و شرق حلقه در روز پنج شنبه.

با توجه به گزارش قبلی با هوستون کرونیکل لوله مسئول سیل و جوش منظور نصب شد 35 سال پیش. آن را باز میکنه فقط قبل از ظهر شنبه هنگامی که یک شهر پیمانکار شروع به حفاری برای تعمیر “نشت تدریجی” در آب در نزدیکی خط کلینتون درایو و شرق حلقه گفته مقامات باعث آب به حباب بر روی همسایه بزرگراه.

HoustonChronicle.com: آنچه ما در مورد پیمانکار کار در هوستون آب اصلی که پشت سر هم

هوستون می کند سخنگوی ارین جونز گفت: آب آشامیدنی جایگزین به سایر لوله ها در سیستم.

بخش خدمات عمومی گفت: آن را در حال کار در سراسر ساعت به آب جدید خط نصب شده است.

دنی ارموسییو ٬ سونورا است Sr. اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>