شهرستان گلینا پارک مسائل روزمره حکومت نظامی, محدود ساکنان در داخل ساختمان

گلینا پارک شهر کوچک واقع در شمال بانکی هوستون کانال کشتی در روز شنبه صادر امنیت عمومی که شامل مقررات منع رفت و آمد روزانه برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

حدود 11,000 ساکنان این شهرستان را شش کیلومتر مربع در حال حاضر تحت مقررات منع رفت و آمد روزانه از 9 p. m. به 5 صبح تا اطلاع ثانوی با توجه به انتشار اخبار. افرادی که از سفر به و از کسب و کار است که ضروری و یا برای مقاصد اضطراری معاف از سفارش. هر کسی که سفر برای کار در طول این ساعت مورد نیاز است به یک سفر نامه ضروری پرسنل در هر سفارش.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: هوستون مدارس در صورت مشکل فن آوری در طول اقامت در خانه سفارش

“ما می دانیم که با توجه دقیق به امنیت عمومی و صرفا با پیروی از این قوانین و دستورات ما را به شهر ما امن تر” گلینا پارک شهردار Esmeralda در ملا گفت: در انتشار.

این منظور نیز محدود هر کاري ساختمان به بیش از پنج نفر در داخل در یک زمان و نیاز به موسسات به اجرا فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل شش پا بین هر فرد است. هر سطوح را لمس عمومی در داخل یک ساختمان است که باز برای کسب و کار ضروری باید به درستی بررسی در هر سفارش.

سرپرست: هیچ تگزاس دانش آموزان نمی خواهد که به تکرار یک کلاس با توجه به کروناویروس

Montgomery County ساکنان نیز تحت یک حکومت نظامی. از مارس 27 و از طریق آوریل 12, ساکنان مجاز در خارج از خانه های خود را از نیمه شب تا 6 صبح منع رفت و آمد اعمال نمی شود ضروری پرسنل و کسانی که در موقعیت های اضطراری.

هوستون اقامت در خانه سفارش شده است که در اثر از طریق آوریل 30, اما می تواند کوتاه یا طولانی بسته بر روی تعدادی از موارد در روزهای آینده و هفته. این سفارش شامل نیست یک حکومت نظامی اما ممنوع مجامع عمومی و نیاز به تمام ساکنان خانه بمانند مگر اینکه آنها در حال سفر برای کسب و کار ضروری و یا موقعیت های اضطراری.

مقامات با شهرستان هریس بهداشت گفت: اگر هوستون بودند به صدور روزانه یک حکومت نظامی آن خواهد بود به دستور Harris County قاضی لینا هیدلگو است اما نمی تواند نظر اگر یکی خواهد بود توصیه می شود. یک درخواست برای نظر از هیدلگو دفتر بود ملاقات کرد و از دوشنبه بعد از ظهر.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>