شهرستانها اقدامات شدید مانند از بین بردن رینگ نگه داشتن مردم از بازی بسکتبال در دادگاه

هیچ تیراندازی در شهر نیویورک, زمین بازی, بسکتبال دادگاه. هیچ 3-در-3 یا 5 در 5 در ایندیانا عمومی دادگاه.

بسکتبال هرگز متوقف نمی شود – مگر اینکه یک رمان coronavirus همه گیر به ارمغان می آورد تیراندازی, دریبل و عبور را متوقف کند.

در سراسر ایالات متحده پارک ها و تفریح و سرگرمی ادارات را تعطیل دادگاه در میان COVID-19 شیوع و آنها در حال رفتن به طول فوق العاده به دستور اجتماعی فاصله پروتکل های. پارک ها و rec بخش را حذف کرده و رینگ بستن شبکه به رینگ قرار داده و چوب بیش از رینگ.

این بلوک نهایی. این است که پارک ها و rec ادارات دادن گلوله سازهایی که Dikembe Mutombo انگشت تکان دادن.

در شهر نیویورک 138 دادگاه غیر فعال شد با از بین بردن رینگ از سبد.

“شهر نیویورک است که یک افتخار بسکتبال شهر و ما هرگز حذف hoops مگر اینکه مطلقا لازم” نیویورک پارک کمیسر Mitchell نقره گفت: USA TODAY Sports, در بیانیه ای. “پاسخگو به دولت ممنوعیت تجمعات و گروه بازی شهر خواست نیویورکی خود را به استفاده از عقل سلیم و موظف اجتماعی فاصله. همانطور که مردم همچنان به بی اعتنایی به دستورالعمل های ما استراتژیک برداشته پرتال تخصصی اولی در 138 سایت در سراسر شهر و ادامه خواهد داد به انجام این کار به عنوان مورد نیاز است.”

این داستان در حال تکرار در سراسر کشور است. شبکه کردن در آرلینگتون ویرجینیا; رینگ حذف شده اند در فورت ورث تگزاس; دادگاهها در سان دیگو و نیواورلئان در تحت اللفظی مستند – شبکه شده اند و زنجیر و پیچ و مهره ای به لبه.

Bleacher Report هوارد بک را بازتوییت کرد عکس های مسدود شده سبد با هشتگ #hoopocalypse و New Orleans Pelicans گارد J. J. Redick پرسیدم که من در آنها به معنای واقعی کلمه برداشته رینگ از backboard.”

لوئیزیانا و نیواورلئان را دیده اند و تعداد فزاینده ای از COVID-19 موارد است. در مارس 16, New Orleans, تا به حال 94 تست مثبت و در مارس 30, آن افزایش یافته بود به 1,480 مثبت آزمون با 86 مرگ و میر.

شهر پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه خود را بسته 11 داخل سالن دادگاه در مارس 16 و آن 66, در بیرون دادگاه در مارس 23, لری Barabino جونیور, مدیر عامل شرکت شهر تفریح و سرگرمی, بخش, گفت, USA TODAY Sports. کارکنان خود را برداشته رینگ و با استفاده از دو-با-چهار دست و پا و زنجیر به بلوک رینگ.

در شیکاگو اکثر دادگاه ها باز هستند به جز دادگاه در لیک فرانت پارک که بسته تحت شهردار لری Lightfoot باشد.

“همه دیگر CPD پارک ها و فضای دادگاه در حال حاضر باز” شیکاگو پارک های منطقه مدیر ارتباطات میشل لیمو نوشت: در یک ایمیل به ایالات متحده آمریکا امروز ، “ما نه حذف هر گونه رینگ. این منطقه به طور مداوم نظارت بر فعالیت های در پارک های ما خواهد بود و چنین عملی برای کمک به اجرای اجتماعی فاصله اگر لازم است.”

در دادگاه های بسکتبال در ساحل ونیز — که در آن یک صحنه از فیلم “White Men can’t Jump” فیلم برداری شده بود — بسته شد و پس از عکس ها و ویدئوها نشان داد بازیکنان نادیده گرفتن اجتماعی فاصله داشتیم.

“همه داخل سالن و فضای ورزشی و امکانات بسته شده است. این شامل تمام اسکیت پارک, زمین تنیس, زمین بازی بیس بال, زمینه, چمن طبیعی زمین فوتبال و بسکتبال دادگاه” لس آنجلس پارک های سایت گفت.

در ایندیانا کارمل-خاک رس پارک ها و تفریح و سرگرمی مدیر Michael W. Klitzing گفت: hoops برداشته شد از در بیرون دادگاه.

“در طول این بی سابقه بار, به خصوص به عنوان ساکنان cooped در خانه مردم در حال کشف ارزش ها و پارک ها به دنبال فرصت هایی برای ورزش و تنفس هوای تازه” Klitzing نوشت: در یک ایمیل به ایالات متحده آمریکا امروز ، “اگر ما می خواهید به عقب بر گردیم به حالت عادی در هر زمان به زودی همه ما باید برای متوقف کردن اقدام مانند طبیعی است.”

Klitzing گفت: در یک کنفرانس تلفنی با پارک ها و تفریح و سرگرمی مقامات در سراسر کشور “حذف از hoops شده است نسبتا رایج و موثر ترین وسیله برای جلوگیری از مردم را از استفاده از دادگاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>