Cincinnati Bengals انتخاب LSU QB جو با نقب زدن شماره 1 انتخاب کنید در سال 2020 پیش نویس NFL

جو نقب زدن به طور رسمی سینسیناتی پس از Bengals انتخاب او شماره 1 به طور کلی در سال 2020 پیش نویس NFL در پنج شنبه شب.

نقب زدن به LSU کارفرمایی است سینسیناتی اولین شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید پس از Carson Palmer در سال 2003. 23 سال است که بهترین بازیکن برای اولین بار پس گیری نیوتن را به نفع خود یک Heisman جایزه ملی مسابقات قهرمانی و انتخاب شماره 1 به طور کلی.

نقب زدن به حال یک رکورد تنظیم ارشد کمپین در LSU که به اوج خود رسید در برنده Heisman جایزه ملی و قهرمانی. این Bengals امیدوار هستند نقب زدن می تواند برخی از فرمول برنده به سینسیناتی پس از گردابی 2-14 فصل که همسان بدترین تنها-رکورد فصل در تیم تاریخ است.

Bengals مربی زک تیلور صحبت کرد و از روی علاقه نقب زدن بودن یک برنده در ظاهر خود را در Bengals ضرب و شتم پادکست در ماه فوریه است. تیلور و Bengals نشستم با نقب زدن برای اولین بار در سال 2020 NFL سراغ ترکیب در ماه فوریه و به شدت تحت تاثیر قرار نقب زدن فوتبال فراست. اولیه 18 دقیقه مصاحبه اطمینان Bengals که نقب زدن بود حق کارفرمایی به کمر از دیرین استارت اندی دالتون که همچنان در این فهرست هستند.

“ما احساس می کنیم بسیار راحت و با او به عنوان یک چشم انداز” تیلور گفت: در ESPN. “ما صحبت های زیادی از بچه ها اما قطعا با تشکیل یک روابط خوبی با جو شده واقعا تحت تاثیر قرار با همه چیز را دیده ایم از او. . . . او را به عنوان آگهی. تمام چیزهایی که ما در مورد او شنیده بودیم از ما برای اولین بار ملاقات با او را که ما بدست می دانید که او در طول چند هفته.”

پیش نویس NFL ردیاب: زنده به روز رسانی تجزیه و تحلیل در هر انتخاب در دور اول

در طول دو ماه است که اقدام به ترکیب این Bengals انجام علت سعی و کوشش در نقب زدن و بالا کارفرمایی چشم انداز از جمله. اما Bengals می دانستم که در تمام طول که با نقب زدن خود بود مرد – و به طوری که اکثریت سینسیناتی طرفداران.

Bengals طرفداران حمایت برای نقب زدن در طول سال 2019 فصل به طور منظم. نشانه مبارزه برای نقب زدن می تواند دیده می شود در اطراف کم شلوغ بازی در پل براون ورزشگاه در طول دومی بخشی از سال گذشته است. 2019 Bengals تا به حال خود را در کمترین حضور و غیاب از آنجا که پل براون ورزشگاه افتتاح شد در سال 2000.

نقب زدن, طبیعی, اتصال به اوهایو — او حدود دو ساعت و 15 دقیقه به دور از سینسیناتی در آتن ساخته شده از جفت شدن و حتی بیشتر اتصالات.

“هر آنچه که حق رای دادن میدارد من میخوام انجام آنچه آنها می پرسند. اگر آنها به من نیاز به نگه داشتن یک تخته برای دو سال اول من آن را انجام دهید” نقب زدن گفت USA TODAY Sports’ Nate دیویس در روز سه شنبه. “اگر آنها به من نیاز به در آمده و شروع به سمت راست دور من بهترین بازیکن من می تواند باشد.

“من میخوام کار به عنوان سخت به عنوان من می تواند به ادامه این رول که من در گذشته چندین بازی و سال و نیم گذشته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>