Chron دختران ورزشکار این هفته: Kyndall شکارچی سرو نهر

منتشر شده

Kyndall شکارچی Cypress Creek

شکارچی به ثمر رساند 44 امتیاز از دو بازی در کلاس 6A منطقه سوم مسابقات است. او به ثمر رساند 22 هر کدام در برابر تابستان نهر و چشمه روشن به عنوان Cypress Creek رهبری به دولت مسابقات برای دومین بار در سه سال است.

چه مربی جنیفر الکساندر گفت: “فوریه 22nd, آن شب ما از دست به تابستان نهر Kyndall (شکارچی) و روری (هارمون) گفت: ما از رفتن به آن را انجام داده گفت:” الکساندر با اشاره به سال گذشته منطقه ای نیمه نهایی از دست دادن. “این درست است که یک عزم و تمرکز پس از آن برای یک سال تمام. هر روز این بچه ها بود که هدف نهایی.”

دیگر نامزد

Jodie Aguirre, آلوین

در برنده بیش از فاستر HCYA و سرو جنگل در هفته گذشته او بالغ بر 15 نوبت شش بازدید, فقط یکی به دست آورده اجرا و پیاده مجاز با 27 strikeouts.

یک’Leah فرانکلین هایتاور

به او امتیاز از 16 امتیاز در یک 65-52 بیش از Manvel در منطقه پلی آف در هفته گذشته ارسال هایتاور به کلاس 5A منطقه سوم نیمه نهایی.

Kenna گیبسون روشن چشمه

او تا به حال 12 امتیاز با دو 3-اشاره گرها در پیروزی بیش از ریج نقطه در III-6A نیمه نهایی بود و 11 امتیاز و سه 3-اشاره گر در از دست دادن به سرو نهر در منطقه ای به عنوان بازی هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>