Chron پسران ورزشکار این هفته: Anthony لئون کنر

منتشر شده

Conroe’s Anthony Leon (11) reacts after scoring the game-winning goal during the second period of a District 15-6A high school soccer match at Buddy Moorhead Stadium, Tuesday, March 10, 2020, in Conroe. Photo: Jason Fochtman/Staff Photographer

عکس: Jason Fochtman/عکاس

Conroe’s Anthony لئون (11) واکنش نشان می دهد پس از به ثمر بازی برنده هدف در طول دوره دوم منطقه 15-6A دبیرستان مسابقه فوتبال در دوستان مورهد ورزشگاه سهشنبه, مارس 10 سال 2020 در کنر.

آنتونی لئون, کنر
قابل توجه: در اواخر هدف این بود که این تفاوت که در 3-2 برنده بیش از جنگل در منطقه 15-6A بازی هفته گذشته است. پیروزی قابل توجهی است که در آن جامعی 10 بازی از دست دادن خط به Highlanders شد و در نتیجه برای اولین بار در این سری برای کنر پس از 2015. جنگل برنده اولین جلسه در اوایل این فصل 4-1.

چه مربی مایکل Pistor گفت: “من فوق العاده با افتخار از بازیکنان. ما گلزنان امشب یک کار شگفت انگیز بود. ما دفاع برگزار جامد در طول بازی. جنگل جنگیدند اما این پسران هرگز سر خود را آویزان و گران ته خود را برای همه 80 دقیقه کردم و نتیجه امشب.”

دیگر نامزد
دیوید فاستر, Tompkins
او زد 11.04 در سنت اگنس دعوتی برای یکی دیگر از اول هفته گذشته است. فاستر 10.29 از فوریه بابا نی لبک رله در حال حاضر بالای 100 متر فاصله زمان در دولت است.

دوک Lawniczak, Coldspring-Oakhurst
او به ثمر رساند بازی-بالا 21 امتیاز در کلاس 3A دولت نیمه نهایی از دست دادن به دالاس مدیسون هفته گذشته است. آن Coldspring را به حالت اول مسابقات ظاهر.

Dom مارتینز Dobie شرکت
مارتینز انداخت کامل-بازی-hitter در 10-0 برنده بیش روشن می افتد در هفته گذشته. وی افزود: شش strikeouts در عملکرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>