Chris Cuomo مثبت برای coronavirus; رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید برادر ‘در حال رفتن به خوب’

سی ان ان اخبار لنگر Chris Cuomo دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

49 ساله و برادر نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد در یک صدای جیر جیر شنبه از او تست مثبت برای COVID-19 پس از در معرض بودن به افرادی که آلوده می شوند. کومو به طور گسترده تحت پوشش coronavirus همه گیر در کابل شبکه خبر در طول نمایش “کومو زمان نخست.”

“Sooooo در این زمان دشوار است که به نظر می رسد سخت تر و پیچیده روز به روز من فقط متوجه شدم که من مثبت برای کوروناویروس. من شده اند در معرض مردم در روزهای اخیر که پس از آزمایش مثبت و من تا به حال تب و لرز و تنگی نفس” کومو نوشت.

“من فقط امیدوارم که من نمی دهد آن را به بچه ها و کریستینا. که به من احساس بدتر از این بیماری! من قرنطینه در زیرزمین (که در واقع باعث می شود بقیه خانواده به نظر می رسد خوشحال!) من نشان می دهد از اینجا” او ادامه داد.

کومو به این نتیجه رسیدند یک نکته مثبت: “همه ما این ضرب و شتم توسط هوشمند بودن و سختی و متحد!”

نیویورک فرماندار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه خود را برادر “در حال رفتن به خوب است.”

“حتی برای کارگران ضروری مردم باید مراقب باشید. دوباره من شده است در تلاش برای برقراری ارتباط است که هر کس – هر کس – منوط به این ویروس” فرماندار گفت. “این ویروس بزرگ اکولایزر. برادر من کریس مثبت است برای کوروناویروس. متوجه این صبح است. در حال حاضر او در حال رفتن به خوب. او را در شکل خوب و قوی – و نه به عنوان قوی به عنوان او فکر می کند – او خوب خواهد شد. اما در این درس. او ضروری کارگر یک عضو از مطبوعات پس از او بوده است در خارج وجود دارد. اگر شما بیرون رفتن وجود دارد شانس که شما را آلوده بسیار زیاد است.”

“او فقط نگران دخترش و بچه های خود را و او امیدوار است او نمی توانید آنها را آلوده” فرماندار گفت. “شما واقعا نمی دانم کریس – شما ببینید Chris خود را نشان می دهد در شب … اما شما فقط یک بعد.

“شما می بینید یک فرد در کار خود را. و در کار خود او را مبارز و او را استدلالی و او را هل دادن مردم است. اما این کار خود را. این نیست که او” فرماندار ادامه داد.

“او واقعا شیرین و زیبا ، و او بهترین دوست من. پدر من همیشه کار پس از آن بود که همیشه فقط من و کریس” فرماندار گفت برادرش به شوخی به او در این صبح است که “حتی سگ نمی خواهد به طبقه پایین می آیند.”

فرماندار نیز توییتی شنبه در مورد برادر کوچکتر: “قوی باش برادر کوچک … اگر کسی #NewYorkTough آن را به شما.”

Chris Cuomo, بود اخیرا در سی ان ان دفتر در هادسون متری محله از شهر نیویورک در روز جمعه سی ان ان تایید کرد سه شنبه.

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده است به تکرار برای کومو برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر