را انتخاب کنید خود را قرنطینه خانه: هوستون ورزشی نسخه

به روز شده

اگر شما تا به حال به قرنطینه با چهار هوستون ورزشی افسانه که شما را انتخاب کنید?

شروع با سه 34s – ارل Campbell, Hakeem Olajuwon و نولان Ryan – و در پرتاب یکی دیگر از هوستون مورد علاقه (Craig Biggio? ادم بیکار و تنبل فیلیپس است ؟ ورنون ماکسول?) و شما می تواند زندگی بسیار خوبی برای زمانی که ما گیر کرده در داخل خانه با توجه به کوروناویروس.

جاناتان FEIGEN در تگزاس ورزشی ملت ایران: سواری راکت’ rollercoaster در 2019-20 فصل

ما نیست, آن است که آسان برای شما. ما انداخت هوستون افسانه ها و فن مورد علاقه های شما را در یک مخلوط کن و آمد تا با 25 هوستون ورزشی قرنطینه خانه های که از آن شما می توانید انتخاب کنید.

شما می توانید اقامت با تازه ازدواج کرده وات (J. J. و Kealia) خواهد شد که با راکت’ Daryl Morey و سابق Astros جالب براد Ausmus ما تظاهر قرنطینه سناریو.

از استعداد به تنهایی می توان آن را سخت به اشتباه با یک قرنطینه چهار که شامل خوزه Altuve راسل وستبروک سیمون مانوئل و بیلی “کفش سفید” جانسون.

سرگرم کننده ترین خانه احتمالا خواهد بود سخت که شامل جیمز هاردن آستروس’ Lance McCullers و سابق فی Slama Jama عضو راب ویلیامز همراه با Oilers قدرتمند بروس متیوز به نگه داشتن همه در خط.

مرور از طریق عکس در بالای صفحه به سعی کنید به کشف کردن با هوستون ورزشی قرنطینه خانه شما می خواهم را انتخاب کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>