تراشه و جوانا Gaines میزبان 4 ساعته ویژه در DIY Network پنج شنبه, مارس 26

منتشر شده

تراشه و جوانا Gaines برنامه ریزی برای ارائه یک نگاه در پروژه بعدی خود این هفته در تبادل نظر شبکه است.

“ماگنولیا ارائه: یک نگاه به عقب و نگاه به آینده” خواهد شد پنج شنبه, مارس 26.

“من تاریخ و تراشه برای 4 ساعت ویژه که ما را به قدم زدن پایین خط حافظه به جایی که آن را همه آغاز شد و با Fixer Upper و نگاهی به آینده در چه آمده جدید ماگنولیا شبکه.” گفت: Joanna Gaines در Facebook post. ⠀

در HOUSTONCHRONICLE.COM: احساس گیر کرده ؟ در اینجا 25, فیلم, مجموعه ای در یک محل در خانه به تماشای

پیش از آن در هفته زن اعلام کرد این امر می تواند به تعویق انداختن اکتبر 4 تاریخ راه اندازی برای آخرین پروژه خود ماگنولیا شبکه با توجه به COVID-19 شیوع.

“در حال حاضر این مهم است که همه ما همچنان به نگاه کردن به یکدیگر با رعایت دستورالعمل مندرج توسط کارشناسان رهبران و خط مقدم قهرمانان کار خستگی ناپذیر برای دریافت همه ما را از طریق این زمان دشوار” گفت: تراشه و Joannna Gaines.

با تولید در برگزاری این Gaines گفت: در Facebook پست آنها می خواستند برای ارائه به بینندگان هیجان انگیز دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از آنچه آمده است.

اتصال به DIY, شبکه, پنج شنبه, مارس 26 در 4 بعد از ظهر مرکزی زمان و یا شما می توانید جریان به صورت رایگان و پس از آن ايران در DIY Network بروید برنامه.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>