چینی بیمار می میرد در فرانسه از coronavirus مرگ برای اولین بار در اروپا و رسمی فرانسوی می گوید

فرانسه وزیر بهداشت گفت: یک بیمار مبتلا به کروناویروس سالگی در پاریس در بیمارستان اولین مرگ ناشی از این ویروس جدید در اروپا است.

وزیر اگنس Buzyn گفت: او مطلع شد شب جمعه که 80 سال از فوت بیمار از کروناویروس جدید به نام COVID-19. بیمار در بیمارستان بستری شده بود در Bichat-Claude Bernard بیمارستان در پاریس پس Jan. 25.

بیمار های گردشگری از استان هوبئی تا به حال یک عفونت ریوی ناشی از COVID-19 ویروس. او در فرانسه در ژانویه. 16 و در بیمارستان بستری شد Jan. 25 تحت سخت انزوا اقدامات است. وضعیت او رو به وخامت گذاشته و به سرعت در حال.

دختر خود را نیز در بیمارستان بستری است اما مقامات می گویند او انتظار می رود به بهبود می یابند.

اروپا به 46 مورد از این ویروس که اولین ظهور در مرکزی چین در ماه دسامبر. نه کشورهای اروپایی گزارش موارد با آلمان با داشتن بسیاری در 16.

سازمان بهداشت جهانی هنوز تایید مرگ coronavirus بیمار است.

چین گزارش قطره ای در مورد ویروس جدید

روز شنبه با تایید مواردی از این ویروس در چین افزایش یافت به 66,492 و تعداد مرگ و میر افزایش به 1,523 با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت.

به روز شده در اعداد نشان دهنده 2,641 جدید ویروس موارد به طور قابل توجهی کمتر از افزایش گزارش شده در روزهای اخیر.

پزشکی کارگران حساب برای درصد کمی از کسانی که عفونت. بیش از 1700 چینی پزشکی کارگران آلوده شده اند و شش درگذشت — جدید کروناویروس یک مقام ارشد چینی روز جمعه گفت.

بیش از 580 موارد تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین است. شده اند وجود دارد سه مرگ و میر در فیلیپین به هنگ کنگ و ژاپن که تایید و نه بیشتر موارد شنبه.

از صبح روز شنبه 67,091 مردم در سراسر جهان شده است آلوده به این ویروس از جمله 15 در ایالات متحده با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

راهنمای خود را به کروناویروس: همه چیز به دانستن در مورد Covid-19 ویروس مرگبار هشدار دهنده جهان

ما به تخلیه آمریکایی ها در کشتی کروز

ایالات متحده انتظار می رود به تخلیه نزدیک به 400 آمریکایی مسافران تحت قرنطینه با توجه به کروناویروس در هیئت مدیره شاهزاده Cruises’ الماس شاهزاده آمریکا سفارت و کنسولگری در ژاپن اعلام کرد در اوایل روز شنبه.

الماس شاهزاده خانم است که تصور می شود بزرگترین گروه از coronavirus بیماران در خارج از چین است. از روز شنبه حداقل 218 نفر روی عرشه کشتی تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus از جمله حداقل 20 آمریکایی است.

شاهزاده خانم, کشتی, کشتی حامل 2,666 مهمانان و 1,045 خدمه هنگامی که آن را تنظیم بادبان بود و قرنطینه پس از عرضه اولیه 10 مورد از coronavirus گزارش شد Feb. 4.

Coronavirus قرنطینه: ما به تخلیه نزدیک به 400 آمریکایی ها در هیئت مدیره کشتی کروز

کمک: مورگان Hines, جولیا Thompson, داگ Stanglin ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>