چینی مدیر بیمارستان می میرد از coronavirus با وجود ‘تمام’ تلاش برای صرفه جویی در زندگی خود

مدیر یک بیمارستان در مرکز شیوع کروناویروس شد یکی از قربانیان آن روز سه شنبه با وجود “همه” تلاش برای نجات جان خود, چینی, مقامات بهداشت گفت.

Liu Zhiming رئیس ووهان هاربین بیمارستان در هوبئی استان درگذشت coronavirus مربوط به پنومونی چین روزانه گزارش شده است. این بیمارستان یکی از هفت تعیین شده برای این بیماری همه گیر در ووهان درمان هزاران نفر از مردم هر روز.

لیو, 51, یک چهره برجسته در جراحی مغز و اعصاب ، این ووهان شهرداری کمیسیون بهداشت گفت: لیو ساخته شده “سهم مهمی در کار مبارزه و کنترل” ویروس شناخته شده به عنوان COVID-19.

“متاسفانه او آلوده شد و گذشت در 10:54 صبح روز سه شنبه پس از تمام تلاش ها برای نجات او شکست خورده” کمیسیون گفت.

مرگ او شد یکی از 98 روز سه شنبه نسبت به این ویروس فشار جهانی مرگ و میر به 1,875 از جمله 1,789 در هوبئی. اما یک تعداد انگشت شماری از جهانی ویروس های مربوط به مرگ و میر رخ داده است در سرزمین اصلی چین است.

در مجموع عفونت رز سه شنبه به بیش از 73,000 همه اما چند صد در سرزمین اصلی چین است.

Coronavirus توضیح داد: همه چیز به دانستن در مورد Covid-19 ویروس مرگبار هشدار دهنده جهان

مطالعه: ویروس به مراتب کشنده تر از آنفولانزا

چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری قرار داده و به طور کلی مرگ و میر از COVID-19 ویروس در 2.3 درصد نسبت به فصل آنفولانزا مرگ و میر 0.1%.

هنوز coronavirus مرگ و میر بسیار پایین تر از سندرم حاد تنفسی – سارس – که جاروب در سراسر چین تقریبا از دو دهه پیش. سارس میزان مرگ و میر تقریبا 10 درصد کمتر از 10,000 سارس موارد تا کنون تایید شده است.

چینی مطالعه همچنین نشان داد که بیش از 80 درصد از موارد خفیف بوده اند با بیمار و سالمندان بیشتر در معرض خطر است. این گزارش نشان می دهد شیوع این بیماری به اوج خود رسید و در اواخر ماه ژانویه است.

لورن گاردنر یک دانشگاه جانز هاپکینز مهندسی عمران استاد که رهبری یک نقشه سایت برای coronavirus می گوید آن را بیش از حد در اوایل شیوع برآورد میزان مرگ و میر. میزان مرگ و میر به احتمال زیاد “خیلی کمتر” از زمان تخمین می زند, او گفت:.

“ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از در واقع موارد وجود دارد,” او گفت:. “گزارش ما به تاریخ مغرضانه است با موارد شدید که واقعی به دنبال توجه پزشکی دارد و به احتمال زیاد بسیاری از موارد خفیف که در حال گزارش نشده است چرا که این افراد اصلا به دنبال مراقبت های پزشکی.”

چرا ما شکستن الماس شاهزاده قرنطینه? “چیزی چپ چپ رفت’

کشتی کروز موارد بیش از 500

Coronavirus ادامه داد: برای رفت و برگشت از طریق قرنطینه شاهزاده Cruises’ کشتی الماس شاهزاده خانم لنگر انداخت و قرنطینه در بندر یوکوهاما در ژاپن است. از سه شنبه 542 مورد از این ویروس شناسایی شده اند در میان 3,711 مسافران و خدمه. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت می گوید: قرنطینه تلاش در کشتی “شکست خورده است.”

از شایعه تا 1500 مرگ و میر: چگونه coronavirus شیوع گشوده برای آمریکایی ها در زمین صفر

کمک: رایان میلر و جولیا Thompson, USA TODAY; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>