چین مغولستان داخلی منطقه گزارش طاعون مورد

به روز شده

پکن (AP) — در حالی که چین به نظر می رسد که کاهش coronavirus موارد نزدیک به صفر دیگر عفونی تهدید باقی می ماند با محلی مقامات بهداشتی اعلام کرد یک مظنون به طاعون مورد در منطقه خودمختار مغولستان داخلی.

مقامات در Bayannur منطقه مطرح طاعون هشدار روز یکشنبه دستور داد ساکنان نه به شکار حیوانات وحشی مانند marmots و ارسال برای درمان هر کسی که با تب یا دیگر ممکن است نشانه ای از عفونت است.

طاعون می تواند کشنده باشد در تا 90 درصد از افراد آلوده اگر درمان نشود در درجه اول با انواع مختلفی از آنتی بیوتیک ها.

Pneumonic طاعون می تواند به توسعه از طاعون و در نتیجه یک عفونت شدید ریه باعث تنگی نفس و سردرد و سرفه است.

چین تا حد زیادی ریشه کن طاعون اما گاه به گاه موارد هنوز گزارش به ویژه در میان شکارچیان آینده در تماس با فلس حمل باکتری. آخرین عمده شناخته شده شیوع بود و در سال 2009 هنگامی که چندین نفر در شهر Ziketan در استان چینگهای در فلات تبت.

همراه با کروناویروس اولین بار در شناسایی مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته چین در برخورد با تب خوکی آفریقایی که ویران خوک گله.

چین رفته هفته بدون گزارش های جدید از مرگ ناشی از کروناویروس و در روز دوشنبه گزارش داد فقط یک مورد جدید از عفونت موضعی در پایتخت پکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>