خود را به عنوان طولانی-پیش بینی سفر به چین برای تکمیل تصویب نزدیک, بث و جیسون چندلر شروع به شنیدن در مورد شیوع کروناویروس. آنها فکر نمی کنم این امر تاثیر برنامه های خود را.

یک هفته قبل از خروج برنامه ریزی شده Jan. 30, آنها متوجه این سفر ممکن است در معرض خطر. در Jan. 27 زن و شوهر از لوول ایندیانا — حدود 40 دقیقه در جنوب شیکاگو – آموخته است که آنها نمی خواهد خود را برآورده جدید پدر به عنوان برنامه ریزی شده.

سه روز بعد وزارت امور خارجه ایالات متحده تخمین اش را در سفر مشاوره برای چین به سطح 4, معنی, نمی, سفر به دلیل سرعت گسترش ویروس.

“آن خرد” بث چندلر گفت. “من هنوز هم زندگی را از چمدان من چون من حتی نمی بستهای و من واقعا نمی خواهید به. این خیلی غم انگیز است.”

Coronavirus موارد سنبله به طور قابل توجهی: چینی با استفاده از جدید شمارش استانداردهای; ما موارد در حال حاضر در 14

که یک احساس مشترک توسط ده ها تن از خانواده هایی که صرف بخشی بهتر از یک سال ساخت ترتیبات برای اتخاذ یک کودک از چین است.

وزارت امور خارجه نیست ارائه یک برآورد که چگونه بسیاری از خانواده ها بود برای به تاخیر انداختن سفر به تکمیل فرایند گفت فرزندخواندگی شده اند را در خود نگه دارد به دلیل شیوع اما ایالات متحده به شهروندان توصیه برای سفر به چین است.

از شایعه تا 1 ، 000 مرگ و میر: چگونه coronavirus شیوع گشوده برای آمریکایی ها در کانون

شده اند وجود دارد بیش از 45,000 تایید موارد coronavirus و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر در سرزمین اصلی چین و اکثریت در هوبئی استان به خصوص شهر ووهان.

در چندلرس گفت: آنها خبر بد از خود تصویب کرد. پس از بث چندلر شده است در تماس با دیگر پدر و مادر آینده در یک وضعیت مشابه از طریق Facebook ، برخی از آنها شرکت در نماز زنجیره ای می شود کودکان به تصویب رسید که اضافه کردن تا 25.

اضطراب در مورد صبر و نگرانی در مورد سلامت کودکان و عدم اطمینان در مورد زمانی که آنها قادر خواهید بود برای پیوستن به خانواده های تم های مشترک بحث و گفتگو میان پدر و مادر باردار. تعداد آنها به احتمال زیاد به افزایش تا شیوع موجود است.

“معمولا ما در هر نقطه از یک تا چهار خانواده سفر هر ماه, بنابراین ما می دانیم این است رفتن به شروع به گلوله برفی کردن تا بیشتر از این تحت کنترل” گفت: آنا گراهام COO آمریکا در جهان تصویب در مکلین ویرجینیا که چندلرس در حال استفاده برای بار دوم. “ما در حال تلاش برای آرام کردن اضطراب ما خانواده هایی که در عشق با کاهش یافته کودکان آنها امید را بخشی از خانواده خود را, و آنها در حال انتظار برای دیدن آنچه که ما می توانید انجام دهید به آنها را به چین پس از آن امن است.”

مایک Pompeo و الکس آذر: Coronavirus پاسخ محافظت از آمریکایی ها

ایالات متحده فرزندخواندگی از چین کاهش یافته و در سال های اخیر در جهان به عنوان پرجمعیت ترین کشور لغو آن سیاست تک فرزندی در سال 2015 اعمال محدودیت بین المللی فرزندخواندگی و becaome باز به داخلی ، اکثر کودکان چینی واجد شرایط برای پذیرش دارای نیازهای ویژه و چند کمتر از 2 سال.

هنوز چین باقی می ماند یک گزینه محبوب برای آمریکایی ها به دنبال برای اضافه کردن به خانواده خود را.

با توجه به گزارش وزارت امور خارجه ٬ در درون کشور فرزندخواندگی در سال 2018 – این گزارش برای سال 2019 به دلیل در مارس – آمریکایی ها به تصویب رسید بیشتر کودکان از چین از از هر نقطه دیگری دور. چین کشور مبدا در 1,475 از 4,059 کل فرزندخواندگی. بعدی نزدیک شد و هند با 302.

گراهام با اشاره به این که کودکان در نامنظم ترتیبات زندگی مانند یتیم خانه ها به ویژه آسیب پذیر هستند به پزشکی بحران های پس از آن مهم است که نهایی شدن فرزندخواندگی مجددا شروع می شود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. به عنوان آن است که تعداد زیادی از کودکان در این شرایط نیاز به مراقبت بیشتری.

Jodi سه نامزد زن فوتبال, معاون رئیس جمهور از تصویب خدمات برای همه فرزندان خدا بین المللی در ونکوور واشنگتن گفت: آژانس مکان های 25 تا نزدیک به 50 چینی, کودکان با خانواده های ایالات متحده در هر سال است. همه آنها دارای نیازهای ویژه.

“کودکانی که واجد شرایط برای پذیرش در حال حاضر در چین قطعا اغلب یک ترکیب پیچیده تر نیاز دارد و به طور معمول بیش از در گذشته” سه نامزد زن فوتبال گفت. چین در حال پردازش اولیه مدارک مورد نیاز برای فرزندخواندگی اما نه نهایی مرحله, او گفت:.

افزود: چالش هایی که ویژه نیازهای کودکان و نوجوانان حاضر نشده اند یک مانع برای بسیاری از خانواده های آمریکایی است. در سال 2018 به چندلرس به تصویب رسید 3 سال از پکن و آنها را به نام کورا. او تا به حال رشد و نمو تاخیر اما خوب انجام شده است.

شناور مشکل: به کروناویروس در کشتی های کروز چه معنی برای موبایل و خطوط کروز? ‘آن را روز به روز’

خواهر او مشتاقانه در انتظار دیدار, خواهد شد که به نام سوفی است 3 سال و دارای نشانگان داون است.

“او ممکن است آنچه در جهان می داند اما ما به او است. ما او را در حال حاضر دختر ما گفت:” بث چندلر مادر سه بیولوژیکی پسران. “ما می خواهیم به او یک زندگی زیبا و در هر فرصت ممکن است.”

دقیقا زمانی که آنها به شما یک شانس برای انجام این کار نامشخص باقی مانده است. تصویب آژانس رهبران گفت: وزارت امور خارجه بوده است در پاسخ به نگرانی های خود را نگه داشته و آنها را مطلع اما وجود دارد هیچ پاسخ فوری به برخی از پرسش های خود را.

یک چیزی که وزارت امور خارجه مشورتی بود را بسیار دشوار تصمیم گیری از دست خانواده ها که در مواجه با معضل: آنها می تواند خطر ابتلا به ویروس و افشای خود را فرزند جدید به بیماری و یا آنها می تواند صبر کنید و امید خود را از عضو جدید خانواده نیست بیمار در غیبت خود را زمانی که آنها می تواند کمی کمک کند. برخی فکر چه اتفاقی خواهد افتاد اگر آنها رو قرنطینه در چین و نمی تواند بازگشت به خانه برای هفته ها.

چنین معضلاتی در حال اجرا از طریق ذهن تونی و دیتون Puckett یک زن و شوهر از Farmville, Virginia. آنها برنامه ریزی برای پرواز به چین در ژانویه. 30 به اتخاذ یک دختر کوچک آنها برنامه ای به نام ورا Riese.

“آن احساس می کند مانند کتمان حقیقت می گویند که وزن طرف از این تصمیم کاملا دردناک را تجربه کنند. این احساس یا تصمیم می تواند عواقب وخیم موثر بر کسی که ما را دوست داشت” تونی Puckett گفت: از طریق e-mail. “ما احساس صلح در مورد تاخیر اما ما نیز بسیار غمگین در مورد آن به خصوص در طول هفته گذشته و نیم در حالی که ما قرار بود در چین است.”

این Pucketts که سه فرزند بیولوژیکی و برنامه ریزی شده خود را به 15 سال در سفر بمب چه آن روزها را مانند شده است. آنها قرار بود به ملاقات دختر خود را Feb. 3 و بازگشت در روز ولنتاین, Feb. 14 که 22nd سالگرد روز آنها مشغول شدم.

آنها سعی کنید به مصرف با نگرانی در مورد چگونه این 3 سال انجام شده است. آنها heartened زمانی که آنها شنیده ام از پرورشگاه شنبه که همه بچه ها وجود دارد سالم است.

“من می تواند از دست دادن ذهن من نگرانی در مورد او اما به جای من انتخاب کنید به این باور است که خدا او را دوست دارد حتی بیشتر از من و که چین در نظر گرفتن هر احتیاط ممکن است به نگه داشتن کودکان سالم” تونی Puckett گفت. “من فقط باید ایمان داشته باشد که او خوب خواهد بود تا زمانی که ما می توانیم به او.”

Coronavirus توضیح داد: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد Covid-19 ویروس مرگبار هشدار دهنده جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im