چین گزارش بالاترین روزانه coronavirus تلفات روز سه شنبه 103 اضافی مرگ و میر هل دادن کل گذشته 1000 و ارائه یک یادآوری و هشدار داد که این بیماری همه گیر شد و حال شتاب گرفتن است.

اما دو تا از 1,018 مرگ و میر نسبت به شیوع پدید آمده است که در ماه دسامبر صورت گرفته است در سرزمین اصلی چین است. این ویروس ادامه دارد و رو به گسترش به کشورهای دیگر با تقریبا 500 از 43,138 در حال حاضر تایید موارد در جای دیگر. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در این هفته گزارش 13 مورد در ایالات متحده آمریکا

از 103 مرگ و میر را شکست رکورد روزانه مجموعه یک روز قبل از زمانی که 97 مرگ و میر گزارش شده است. یک تیم از سازمان بهداشت جهانی وارد چین این هفته به “زمینه سازی برای بزرگتر تیم بین المللی” است که به کمک چینی ها تلاش در حالی که یادگیری صفات وقوع است که می تواند کمک های جهانی در تلاش است که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

Coronavirus توضیح داد: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد این ویروس کشنده هشدار دهنده جهان

ما کارگران در هنگ کنگ کنسولگری داده شده OK را ترک کنند

وزارت امور خارجه مجاز است از خروج داوطلبانه از غیر اضطراری کارکنان در کنسولگری ایالات متحده به طور کلی در هنگ کنگ است. یک مرگ و 49 coronavirus موارد گزارش شده در منطقه اداری چین است. تصمیم گیری اجازه می دهد تا کارکنان و خانواده های آنها گزینه ترک ساخته شد “از فراوانی احتیاط” یک گروه سخنگو در بیانیه ای گفت. وضعیت بررسی خواهد شد در 30 روز بیانیه ای گفت:.

کروناویروس جدید نام

که اعلام رسمی نام برای coronavirus – COVID-19. Tedros گفت: مقامات نیاز به یک نام که با مراجعه به یک موقعیت جغرافیایی یک حیوان یک فرد یا گروهی از مردم است. آن را نیز تا به حال به تلفظ و مرتبط با این بیماری است.

“داشتن یک اسم مهم برای جلوگیری از استفاده از نام های دیگر است که می تواند نادرست و یا stigmatizing,” او گفت:. “همچنین به ما می دهد یک فرمت استاندارد برای استفاده برای هر آینده شیوع کروناویروس.”

جدید کروناویروس می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر: چه چیزی است ؟ من باید نگران شود ؟

13th ما مورد تایید

CDC تایید 13th coronavirus مورد دوشنبه. مورد شناسایی شده در کالیفرنیا درگیر یک بیمار تحت قرنطینه فدرال سفارش در Marine Corps Air Station میرامار در نزدیکی سن دیگو به تازگی پس از بازگشت از ووهان چین.

ووهان و هوبئی استان هستند که در آن شیوع بیماری تنفسی ناشی از ویروس کشف شد در ماه دسامبر 2019.

CDC گفت: آن انجام کامل “تماس با بررسی” از کسی است که آزمایش مثبت برای تعیین اینکه آیا دوستان و بستگان و یا دیگران باید تلقی معرض خطر.

حدود 800 آمریکایی از تخلیه ووهان باقی می ماند تحت قرنطینه.

جهان coronavirus اجلاس سران جریان

که اعلام کرد که یک اورژانس جهانی دو هفته پیش در روز سه شنبه تشکیل دو-روز جهانی فروم برای تشویق بین المللی اقدام و پیگیری سریع تست های جدید درمان و واکسن با هدف محدود کردن شیوع. فروم نشست در ژنو با برخی از کارشناسان حضور از راه دور شامل دانشمندان و محققان از بهداشت عمومی سازمان تنظیم مقررات و کارشناسان و bioethicists با تخصص در پژوهش حاضر ،

“ما می خواهم شما بدانید که ما در کنار شما در همبستگی و ما برای شما آرزو شجاعت, صبر, موفقیت و سلامتی در این بسیار تلاش شرایطی” Tedros گفت: شرکت کنندگان است.

چینی, دکتر, درگذشت: او مقصر برای هشدار در مورد کوروناویروس

ژاپن ممکن است اجازه سالمندان خروج از قرنطینه کشتی کروز

دولت ژاپن در نظر دارد یک برنامه اجازه می دهد تا افراد مسن و مسافران با بیماری های مزمن به پیاده کشتی کروز قرنطینه در یوکوهاما بیش از coronavirus عفونت ترس. در مجموع 135 از 3,700 سرنشین آزمایش مثبت برای ویروس.

دولت خواسته بود در مورد 3600 مسافران و خدمه به ماندن در هیئت مدیره در طول دو هفته انزوا دوره از طریق Feb. 19 در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ذات الریه-باعث بیماری است. بسیاری از مسافران باید تلاش خود را طولانی انزوا در کشتی. حدود 80 درصد از 2,666 مسافران 60 ساله یا مسن تر با 215 در 80s و 11 در 90s, مقامات می گویند که.

Masahiro کامی های پزشکی غیر انتفاعی حکومت موسسه تحقیقات گفت: افراد مبتلا به بیماری های مزمن رنج می برند سریع aggravations از سلامت خود را با توجه به شرایط استرس اگر محدود به تنگ کابین.

“آنها را مستعد ابتلا به عفونت با ویروس و جان خود را به خطر” کامی گفت Kyodo News.

شیوع: یک نگاه در داخل کشتی کروز قرنطینه توسط coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de