کودکان چپ به تنهایی با مادر مرده در داخل شرقی, شهرستان هریس, خانه

نمایندگان در بر داشت سه فرزند به تنهایی در داخل خانه خود مرده 37 ساله و مادر چهار شنبه در شمال شرق شهرستان هریس.

کشف اتفاقی افتاد لحظات پس از یک مرد تبدیل شده خود را به بیتون اداره پلیس ادعا او حکم برجسته, بعد, افشای که همسرش مرده بود در داخل خانه خود را در 13100 جلوگیری از اشلی, Lane, Meadow, با توجه به Harris County Sheriff اد گونزالس. 37 ساله که هویت نمی شد بلافاصله منتشر نمی دهد هر گونه اطلاعات گونزالس گفت.

‘جداسازی ترکیبات خشونت’: قربانیان سوء استفاده بیشتر در معرض خطر در طول coronavirus قرنطينه

نمایندگان با شهرستان هریس حوزه 3 پاسبان دفتر رفت به صفحه اصلی به بررسی و مورد استقبال قرار گرفت در درب توسط سه نفر از کودکان سنین 4 و 7 و 11. یکی از فرزندان رهبری نمایندگان به یک اتاق خواب داخل خانه که در آن زن مرده بود با “زا” صدمات گونزالس گفت.

معلوم نیست که آیا کودکان می دانستم که مادر آنها فوت کرده قبل از نمایندگان وارد شده است.

خانه تزئین شده برای عید پاک ساخته شده بود در سال 2019 و در واقع یک نام تجاری جدید و توسعه و سوابق نشان می دهد.

کارآگاهان مرد گفت: حال سوال بود اما نه “در زندان” که از اواخر دوشنبه صبح. آنها در انتظار یک کالبد شکافی برای تعیین چگونه زن مرده.

گونزالس گفت: کارآگاهان هنوز در تلاش برای قطعه همه چیز را با هم و نمی گویند که آیا آنها فکر می کردند این مرد مشکوک قاتل.

بیشتر از JAY R. JORDAN: هوستون پدر را تهدید می کند, پسر با تفنگ برای مصرف بیش از حد طولانی در حمام

“ما در حال رفتن به حدس و گمان” گونزالس گفت. “بدیهی است که همه خواهد بود مصاحبه. این واقعیت است که او در اینجا ساکن و بدیهی است که هر کس خواهد شد نگاه. قوی وجود دارد نشانه آن بود پس از سانحه مرگ است که او می توانست تا به حال برخی از دخالت.”

گونزالس گفت: این زن از مرگ می تواند مربوط به خشونت خانگی یک مسئله که کلانتر است گفت افزایش می دهد به عنوان بیشتر و بیشتر مردم مجبور به ماندن در خانه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در Montgomery County, دادستان اعلام کرد آنها دیده می شود 35 درصد سربازان ارتش در خشونت های مربوط به حوادث پس از شروع این بیماری همه گیر که نسبت به موارد مطروحه در همان زمان در قاب 2019. گونزالس گفت که او را دیده می شود مشابه را افزایش می دهد در شهرستان هریس و ترس همه چیز می تواند بدتر به عنوان پناهگاه سفارش همچنان ادامه دارد.

کودکان چپ بودند با اعضای خانواده گونزالس گفت.

“این رفتن به ضربه بر روی هر کسی اگر نه بلافاصله پس از آن بعد از آن – به خصوص کسانی که کمی قدیمی تر مانند 7 و 11 ساله” گونزالس گفت. “امید ما این است که آنها در نهایت بازیابی از این همه و مناسب عشق و حمایت از دیگران است.”

هر کسی با اطلاعات خواست به تماس هوستون Crime Stoppers در 713-222-راهنمایی (8477).

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>