کودکان اردک برای پوشش به عنوان افراد مسلح شلیک کنید تا هوستون بلوک های ترک مرد مرده

یک مرد مرده است و پس از چند حمله دو مرد مسلح به آتش سوزی در شمال هوستون بلوک یکشنبه شب جدا کردن کودکان از پدر و مادر خود را به عنوان آنها را در زیر خودرو برای پوشش.

یک بیش از 200 نفر در 5600 بلوک چپمن خیابان چهار مردان شروع به تیراندازی در اطراف 7:40 بعد از ظهر با توجه به هوستون اداره پلیس کارآگاه L. Lange. به عنوان گلوله پرواز چندین نفر از جمله کودکان – ducked برای پوشش و یا پراکنده Lange گفت.

گارد ساحلی جستجو: مرد از دست رفته 2 مجروح پس از جیپ سقوط به گلوستون جاده گارد ریل

مردی که به ضرب گلوله کشته شد فرو ریخت در خیابان لانگ گفت. تماشاگران او را به بیمارستان که در آن او مرده.

پلیس را آزاد شرح, اکشن که بالغ بر چهار عنوان بسیاری از. هیچ کس دیگری مجروح شد.

قربانی هویت نمی شد بلافاصله منتشر شد.

هر کسی با اطلاعات خواست به تماس HPD را قتل تقسیم در 713-308-3600 یا هوستون Crime Stoppers در 713-222-راهنمایی (8477).

این دومین بلوک تیراندازی در هوستون در هفته. در مه 30, یک مرد کشته شد و چهار تن از جمله دو کودک — را به صورت گلوله فوران در یک بلوک بزرگ در 9600 جلوگیری از اسکات که در آن حدود 500 نفر از مردم جمع شده بودند.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>