به روز شده

هوستون (AP) — یک دادگاه تجدید نظر فدرال در کالیفرنیا به طور موقت متوقف اخراج از 5 سال به کودک مجروح سر خود را قبل از مهاجرت عوامل دستگیر خانواده اش و که طرفداران می گویند نیاز به دیده می شود توسط یک متخصص مغز و اعصاب.

9 متحده مدار دادگاه تجدید نظر صادر سفارش اواخر دوشنبه که مانع از حذف فوری از پسر 1 ساله برادر و مادر خود که در حال برگزار شد بازداشت در ایالات متحده مهاجرت و گمرک خانواده بازداشتگاه در Glazer, Texas. دادگاه تجدید نظر خواسته برای کسب اطلاعات بیشتر از هر دو طرف روز سه شنبه و چهارشنبه.

کودک شکسته جمجمه او و دچار خونریزی در اطراف مغز خود را در یک ماه دسامبر سقوط یک ماه قبل از خانواده اش بازداشت شد. پدر پسر در یک زندان در کالیفرنیا است.

خانواده طرفداران می گویند که کودک هنوز سردرد و مشکل شنوایی نرمال سطح صدا نشان می دهد او می تواند از پس از آسیب تروماتیک مغز. آنها خواسته اند که او گرفته شود به یک متخصص مغز و اعصاب کودکان.

یخ کرده در دفاع از مراقبت های داده شده به کودک گفت: کادر پزشکی در Glazer و در سن آنتونیو بیمارستان تعیین می شود او نمی نیاز به مراجعه به یک متخصص مغز و اعصاب.

یک قاضی منطقه در روز دوشنبه طرفه با یخ حاکم است که خانواده و وکلا را ثابت کند که اخراج خواهد بیشتر آسیب کودک است. دولت ایالات متحده در سازمان “لازم نیست تعهد به ادامه … مراقبت های پزشکی به طور نامحدود” ایالات متحده در منطقه قاضی استفان V. ویلسون گفت:.

قبل از دادگاه تجدید نظر مداخله, مادر و دو فرزند شد و گفت: برای آماده شدن برای ترک Glazer یک شبه در انتظار است که آنها را از هیئت مدیره اخراج پرواز به گواتمالا گفت: Amy مالدونادو یک وکیل برای خانواده است.

وزارت دادگستری ایالات متحده کاهش یافته است به نظر به دلیل شکایت های قانونی در حال انجام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im