سوء استفاده جنسی از بازماندگان مقابله با ورشکستگی پیر شواهد پس از گسترش قوانین اساسنامه محدودیت ها

رائول دیاز غبطه می خوردند بچه ها از خود شهر نیویورک محله که می خواهم پیوست پیشاهنگی پسر از امریکا در طول 1960s. به امید رفتن به کمپینگ سفر بیش از حد او معتقد مادرش به او اجازه دهید ثبت نام است.

این تصمیم منجر به نیم قرن به طول حماسه — نه از تبادل چادر پارو قایق و درآمد مدالها شایستگی اما از anguishing بیش از سوء استفاده جنسی او رنج می برد.

دیاز در حال حاضر 60 است در میان هزاران نفر از مردم گرفته اند که استفاده از جارو تغییرات قانونی که گسترش اساسنامه محدودیت ها اجازه می دهد تا آزار به شکایت خود را حمله.

“من فکر کردم من هرگز آن روز که من قادر خواهد بود به دنبال عدالت” او گفت:.

اگر چه پرونده های حقوقی مانند خود را ممکن است ارائه تطهیر آنها را در هیچ وعده سریع قانونی امداد.

در برخی از موارد مستقل همخوانی شواهد از بین رفته است و یا وجود ندارد و آن را دشوار است برای اثبات شاکیان ادعا می کند.

ادعا مهاجمان ممکن است ترک این شاکیان به شکایت پیشاهنگی پسر مذهبی, سازمان ها, مدارس, پرورش و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های کودکان متمرکز بر گروه آنها بر این باورند فعال معتادان است. حقوقی که استراتژی نیاز به شاکی برای اثبات این سازمان تا به حال دلیلی برای دانستن در مورد متجاوزین انجام.

علاوه بر این پیشاهنگی پسر از امریکا و نزدیک به دو دوجین دایره اسقفی کاتولیک و مذهبی سه سفارشات را برای ورشکستگی زمینه حفاظت از آن می تواند سپر برخی از دارایی های خود و محدود کردن چقدر پول قربانیان در نهایت دریافت خواهید کرد.

و این اساسنامه است که اجازه می دهد برخی از این دعاوی ممکن است ایستاده است. یک اسقف کاتولیک در نیویورک است که به چالش کشیدن قانون اساسی از قانون که تمدید مهلت برای بازماندگان از سوء استفاده جنسی از کودکان به پرونده های حقوقی.

دیاز مصمم است. “من در آن برای مسافت های طولانی,” او گفت:.

پیشاهنگی پسر از امریکا نوبت به دادگاه: پسر پیشاهنگی فایل های فصل 11 ورشکستگی در برابر هزاران نفر از اتهامات کودک آزاری

مهلت کوتاه ؟ پیشاهنگی پسر می گوید آن را امن ارائه می دهد و سوء استفاده جنسی قربانیان فقط 80 روز به فایل ادعا

طلایه دار رهبر ‘شروع به توجه بیشتر به من’

دیاز یک راننده کامیون که در حال حاضر زندگی در آلن یکی از بسیاری از آمریکایی ها که در مبارزه با سوء استفاده جنسی تحمیل زمانی که آنها کودکان بودند یا جوان.

اگرچه هیچ دقیق شمارش سالانه دولت فدرال گزارش سوءرفتار نکات در شيوع آن. 2018 گزارش ذکر شده 47,124 موارد در سراسر کشور است که در آن کودک خدمات حفاظتی سازمان یافت سوء استفاده جنسی بدون هر گونه اتهام بدرفتاری. کل نشان دهنده نزدیک به 7 درصد از تمام گزارش های که همچنین پیگیری موارد غفلت سوء استفاده فیزیکی و روانی بدرفتاری.

این گزارش همچنین ذکر شده 339 گزارش از قاچاق جنسی کودکان در 18 متحده است.

داده ها را شامل نمی شود شکایت های ساخته شده برای هر کسی که خارج از فرزند حفاظتی خدمات سازمان. و تحقیقات نشان می دهد بسیاری از کودکان خاموش ماندن گاهی اوقات برای سال برخی از موارد دریافت نمی شده است.

دیاز گفت که او مدت طولانی در میان کسانی که گفت: هیچ چیز.

تقریبا یک دهه پیش او به کاوش و پر کردن طرح دعوی در دادگاه. اما او یاد گرفته که نیویورک اساسنامه محدودیت ها محروم موارد مربوط به چندین دهه اتهامات سوء استفاده.

که تغییر در سال گذشته زمانی که دولت تصویب یک سال پر فرمت برای چنین پرونده های حقوقی. با حمایت از او می خواهم و جلب اعتماد در دیاز واصل طرح دعوی در دادگاه نامگذاری پیشاهنگی پسر از امریکا و بیشتر آن در نیویورک شوراها به عنوان متهمان.

طرح دعوی در دادگاه مدعی دیاز مورد آزار قرار گرفته بود توسط جان Rosenquist یک طلایه دار رهبر و یا داوطلب. Rosenquist شده بود سراغ نماینده در سابق کلیسای مقدس عذاب در شرق هارلم محله که در آن دیاز بزرگ شده, با توجه به آنچه قبلا محرمانه سراغ پرونده. دیاز گفت که او مواجه می شوند او.

“او شروع به توجه بیشتر به من” دیاز گفت. در طول سفر کمپینگ “او را دزدکی حرکت کردن را به من چادر در اواخر شب و سوء استفاده از من است.”

Rosenquist شد به طور دائم محروم از سراغ در سال 1990 و پس از او متهم به سوء استفاده جنسی یکی دیگر از طلایه سوابق نشان می دهد.

وکلای مدافع برای Diaz گفت Rosenquist مرده است.

دیاز گفت: سوء استفاده از زمانی آغاز شد که او 10 و ادامه داد: تا زمانی که او 13. چیزی نمی گفت او مادر بود که پدر و مادر تنها به دلیل “این بود که یک فرد از قدرت” که به اعتقاد او به نحوی ممکن است تبدیل به قانونی او پدر یک روز.

دیاز گفت: سوء استفاده از led به سال از الکل و سوء مصرف مواد به عنوان او مبارزه گناه و احساس کم ارزش خود را. او موفق به شکستن رایگان از آن مارپیچی و در حال حاضر وی به طرح دعوی در دادگاه به عنوان یک راه برای بستن یک فلج فصل در زندگی خود.

قانونگذاران پاسخ به رشد آگاهی از سوء استفاده جنسی از کودکان

بیش از چند سال گذشته این #MeToo جنبش و اتهامات علیه سرگرم کننده بیل کازبی, هالیوود, فیلم مغول Harvey Weinstein و خواننده R. Kelly هم زده اند ملت و افزایش آگاهی از سوء استفاده جنسی.

“قربانی حساب است و دیگر با تخفیف راه آن بود 20 یا 30 سال پیش گفت:” مایکل Pfau یک شریک در سیاتل بر اساس Pfau کوکران Vertetis Amala شرکت حقوقی است که به نمایندگی از نمرات از قربانیان سوء استفاده جنسی.

نیویورک, 15 دیگر ایالت و ناحیه کلمبیا در سال های اخیر احیا آستین منقضی شده اساسنامه محدودیت ها است که قادر به قربانیان سوء استفاده در دوران کودکی برای رفتن به دادگاه با توجه به کودک, ایالات متحده آمریکا یک سازمان متمرکز بر پیشگیری از کودک آزاری و غفلت است.

یازده متحده با توجه به صورتحساب مشابه با توجه به گزارش های این گروه را صادر کرد در اوایل سال 2020 است.

در نیویورک, قانون باز کرده floodgate. تا کنون 1,577 پرونده های حقوقی از جمله دیاز را واصل شده است با توجه به دولت در سیستم دادگاه. صدها نفر بودند ظ روز قانون را به اثر رفت.

در نیوجرسی 110 سوء استفاده از پرونده های حقوقی ثبت شد و در دسامبر و ژانویه برای اولین بار دو ماه پس از دولت تمدید آن شد. اما چهار واصل شد به نمایندگی از مردم بودند که کودکان در زمان به اتهام سوء استفاده و منع شده اند از پیگرد گفت: MaryAnn Spoto سخنگوی دولت در سیستم دادگاه.

طلایه دار ورشکستگی تغییر خواهد کرد که چگونه قربانیان ادعا می کند به کار گرفته

اما موانع حقوقی پدید آمده اند.

ورشکستگی براده توسط پیشاهنگی پسر از امریکا نیویورک کاتولیک اسقف نشین از روچستر و سازمان های دیگر قرار داده اند همه در جریان سوء استفاده جنسی دعاوی در خود نگه دارد.

پرونده های حقوقی علیه پیشاهنگی پسر برای مثال منتقل خواهد شد به دادگاه فدرال اداره ورشکستگی آن مورد است. وکلای مدافع برای سوء استفاده بازماندگان خواهد فایل ادعا در ورشکستگی گفت: کوری استرن وکیل در لوی Konigsberg دفتر حقوقی در شهر نیویورک است که 30 تا 40 مورد در برابر پیشاهنگی پسر از امریکا است.

قربانیان که هنوز شکایت سراغ سازمان قادر خواهد بود به فایل ادعا می کند که همان جایگاه قانونی به عنوان موجود ادعا می کند.

به طور معمول, این ادعاها مورد بررسی قرار توسط طلبکاران کمیته منصوب شده توسط دادگاه ورشکستگی یا متولی است. کمیته تعیین چقدر پول موجود است و نحوه پرداخت مطالبات عادلانه در حالی که رضایت سازمانها امن وام.

“آن را می شود بیشتر از یک تخصیص دارایی موضوع” به جای یک نمونه آزمایشی نبرد در دادگاه دولت گفت: Jennifer Freeman ارشد مشاوره در مرداب حقوقی PLLC که نشان دهنده نمرات از سوء استفاده کرده است.

این فرآیند به طور معمول در نتیجه پرداخت که تا حدودی پایین تر از مقدار قربانیان ممکن است برنده در دادگاه محاکمه.

حل و فصل ادعا می کند در یک مجتمع ورشکستگی مانند پیشاهنگی پسر زمان خواهد بود. “این یکی می تواند دهه ها به حل و فصل به صداقت گفت:” استرن.

با اینحال دیاز گفت: او را در ادامه نبرد خود را به صورت عاطفی و بسته شدن. “من می خواهم برای دیدن پسر پیشاهنگی برگزار می شود مسئول برای آنچه آنها انجام داده ایم,” او گفت:.

قربانیان به دنبال چندین دهه شواهد

پیچیدگی سوء استفاده جنسی دعاوی استرس زا است برای قربانیان گفت: Marci همیلتون رئیس اجرایی از کودک ایالات متحده آمریکا است. او توصیه می کند “دیدن یک درمانگر قبل از دیدن یک وکیل است.”

ریچارد Cardillo می گوید او را برای چالش قانونی. در حال حاضر 61, Cardillo می گوید که او در مورد آزار جنسی در دهه 1970 زمانی که او 16 ساله در آیونا مقدماتی مدرسه کاتولیک رومی دبیرستان در نیو راشل, New York.

او و دیگر آزاری بازماندگان واصل طرح دعوی در دادگاه در ماه اوت پس از نیویورک تمدید آن اساسنامه محدودیت ها. Cardillo بخشی از صورت متمرکز در دبیرستان و نیویورک قلمرو مذهبی اسقف اعظم به عنوان متهمان.

‘فرهنگ پوشش’: سابق Iona دبستان دانشجویی مدعی سوء استفاده توسط ایرلندی برادران مسیحی

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند Cardillo را بدرفتار بود برادر Salvatore فرو سابق معلم در مدرسه بود که یک عضو جماعت مسیحی برادران دینی سفارش. Ferro اعتقاد بر این است برای زنده باشد, اما او نمی تواند به نظر رسیده است.

Cardillo گفت: او به اشتراک گذاشته یک بخش کوچک از 16 میلیون دلار حل و فصل برادران مسیحی رسیده با سوء استفاده جنسی بازماندگان در سال 2013.

او در زمان طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که مدرسه و قلمرو مذهبی اسقف اعظم بودند از نظر قانونی پاسخگو برای Ferro و اقدامات خود را. اثبات این است که می تواند دشوار است.

تشکیل پرونده آمده است که Cardillo پدر و مادر به او اجازه حضور در دبیرستان “بر اساس نمایندگی از قلمرو مذهبی اسقف اعظم و Iona دبستان که برادر فرو شد امن و قابل اعتماد است.”

Iona دبستان و قلمرو مذهبی اسقف اعظم “می دانست و یا باید شناخته شده است که برادر فرو شناخته شده جنسی و سو استفاده کننده از کودکان” طرح دعوی در دادگاه مدعی.

یک ProPublica پایگاه داده از ایالات متحده روحانیت کاتولیک عضو شده اند معتبر متهم به سوء استفاده جنسی و یا سوء می گوید: فرو کرده بود در حداقل دو سوء استفاده جنسی مواردی است که در زمینه های برادران مسیحی تشکیل پرونده ورشکستگی.

“این ذهن ترا درهم میشکنند برای من. این مرد گزارش شده است بارها و بارها گفت:” وینسنت Nappo یک وکیل در Pfau کوکران Vertetis Amala شرکت حقوقی که نشان دهنده Cardillo.

سوابق مستند که ادعا می کنند اگر آنها هنوز هم وجود داشته باشد می تواند کمک به حمایت از Cardillo ادعا می کنند که دبیرستان و قلمرو مذهبی اسقف اعظم باید مسئول برگزار می شود.

سوء استفاده جنسی بازماندگان و خانواده های آنها marshaled استدلال مشابه در پرونده های حقوقی علیه دانشگاه راکفلر برجسته تحقیقات پزشکی مرکز در شهر نیویورک است.

پرونده های حقوقی ادعایی که دکتر رجینالد آرچیبالد تحقیقات غدد است که برای چندین دهه تحت درمان کودکان بودند که کوچک برای سن خود نیز مورد آزار جنسی بسیاری از آنها.

در یک سال 2018 توسعه, نامه, دانشگاه هشدار داده بیماران سابق که آن را آموخته بود از معتبر اتهام سوء استفاده جنسی علیه آرچیبالد در سال 2004.

اما فریمن, مرداب, شرکت حقوقی, وکیل گفت: محققان خود را آموخته آرچیبالد شده بود موضوع یک هیئت منصفه بررسی برای سوء استفاده جنسی در سال 1960 و 1961. تحقیقات انجام شده زمانی که آرچیبالد مشغول به کار در مرکز تحقیقات بسته شد بدون هیچ کیفرخواست فریمن گفت.

او گفت: این دانشگاه باید در مورد شناخته شده است که بررسی و انجام خود را بررسی کنید. که ممکن است در امان دیگر کودکان از سوء استفاده, او گفت:.

آرچیبالد درگذشت در سال 2007. دانشگاه رسیده محرمانه شهرک با بیش از 200 قربانی قبل از نیویورک تمدید آن اساسنامه محدودیت ها برای سوء استفاده جنسی از بازماندگان با توجه به سوابق دادگاه و گزارش نیویورک پست که ذکر اطلاعات از شاکیان وکلای مدافع.

کاتولیک اسقف می گوید: مهلت فرمت خلاف قانون اساسی است

اسقف نشین از رککویلل سنتر که نشان دهنده کاتولیک در اروپای مرکزی و شرقی لانگ آیلند گرفته است یک رویکرد متفاوت با ده ها تن از سوء استفاده جنسی دعاوی آن مواجه تحت نیویورک تمدید مهلت پر کردن.

در گسترده دادگاه حرکت وکلای مدافع برای اسقف نشین استدلال کرد که نیویورک تصویب قانون نقض دولت در قانون اساسی است.

وکلای ذکر یک سال 2006 مورد که در آن نیویورک بالاترین دادگاه حکم داد که بیش از 40 نفر که می خواهم منع شده است از تشکیل پرونده سوء استفاده جنسی علیه روحانیت بودند “آگاه از سوء استفاده جنسی او رنج می برد” و “تا به حال دانش کافی” به پرونده دعاوی در طول نرمال اساسنامه محدودیت ها.

کلیسا دعوا بازگشت به: Long Island کاتولیک اسقف شکایت برای پایان دادن به کودکان قربانی عمل

کسانی که شکایت تحت فرزند قربانیان عمل می دانستم که آنچه اتفاق افتاده بود به آنها و می تواند به دادگاه رفته قبل از پایان مهلت قانونی تمام شده, اسقف نشین استدلال کرد.

وکلای مدافع برای سوء استفاده جنسی از بازماندگان به چالش کشیده اند که استدلال. اختلاف است که انتظار می رود به باد طریق نیویورک سیستم دادگاه در ماه ها و حتی سال آمده است.

اگر اسقف نشین از رککویلل سنتر غالب این نتیجه می upend کودکان قربانی عمل مورد انتظار برابر دایره اسقفی کاتولیک در نیویورک است.

Cardillo اذعان مبارزه قانونی خواهد شد به احتمال زیاد ،

“ما باید به تغییر سیستم است که اجازه این چیزها اتفاق می افتد,” او گفت: پس از بازشماری چگونه خود را سوء استفاده از سایه او را از دبیرستان به 60s. “من فکر می کنم تغییر اتفاق خواهد افتاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>